Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to nie tylko sposób na szczupłą i umięśnioną sylwetkę, ale również filozofia życia. Specjalnie dla wielbicieli fitnessu przygotowaliśmy obozy, łączące w sobie sport, rozrywkę oraz poznawanie przepisów na pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod okiem profesjonalnych dietetyków i trenerów.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Zdrowe odżywianie i aktywność fizyczna to nie tylko sposób na szczupłą i umięśnioną sylwetkę, ale również filozofia życia. Specjalnie dla wielbicieli fitnessu przygotowaliśmy obozy, łączące w sobie sport, rozrywkę oraz poznawanie przepisów na pełnowartościowe posiłki. Wszystko pod okiem profesjonalnych dietetyków i trenerów.

Dlaczego warto zdecydować się na obozy fitness?

Rozwój mediów społecznościowych w istotny sposób przyczynił się do promowania zdrowego stylu życia. Wiele osób wstawia bowiem na Facebooka lub Instagrama zdjęcia z siłowni, chcąc zyskać pozytywne komentarze obserwujących. Nasze obozy fitness nastawione są jednak na samoakceptacje, a nie dostosowywanie się do panujących kanonów. 

Dzięki naszym koloniom młodzież może zadbać o swoje zdrowie i zaznajomić się z wiedzą na temat body positive. W trakcie kolonii fitness prowadzone są różnorodne zajęcia sportowe – tabata, crossfit, stretching, biegi, trening wytrzymałościowy i inne ćwiczenia zwiększające kondycję oraz koordynację ruchową.  

Profesjonalna trenerka – Kinga Janik – zaznajomi również swoich podopiecznych ze szczegółowymi informacjami na temat zdrowego żywienia. Dzięki naszym koloniom i obozom fitness można przekonać się, że dieta to nie tylko redukcja, ale przede wszystkim jedzenie pełnowartościowych produktów, natomiast ćwiczenia nie stanowią jedynie dojścia do idealnej sylwetki, a sprawiają, że organizm jest zdrowy i witalny.  

Obozy fitness dla młodzieży i dzieci – jakie są atrakcje?

Nasze obozy młodzieżowe fitness poza swoją podstawową tematyką dotykają zagadnień związanych ze stresem. Chcemy nauczyć dzieci akceptowania siebie i dążenia do realizacji własnych celów z zachowaniem zdrowego rozsądku. 

Organizowane przez nas kolonie młodzieżowe fitness to treningi ciała i umysłu, ale także świetna rozrywka. Wśród atrakcji warto wskazać: pikniki na plaży, wodne wyzwania oraz zabawy w lokalnych klubach.  W programie każdej kolonii fitness dla młodzieży znajduje się także zwiedzanie atrakcji miasta, w którym się odbywa, a także szereg wycieczek fakultatywnych dla chętnych. 

Na koloniach i obozach fitness odbywających się w Polsce młodzież ma okazję odwiedzić takie miejsca, jak aquaparki czy parki linowe, a także spróbować swoich sił w paintballu i popłynąć w rejs motorówką RIB.

Podczas zagranicznego obozu fitness, który organizowany jest w greckim Nei Pori, młodzi ludzie mogą skorzystać z wycieczek do Aten i Meteorów, a także wybrać się statkiem na Skiathos. 

Jaki obóz fitness wybrać?

W naszej ofercie kolonii fitness znajdują się dwa obozy – w Ustce i Nei Pori. Zasadniczy program każdego kampusu jest taki sam. Szukając odpowiedniej kolonii fitness, należy więc zastanowić się, czy dziecko będzie wolało wakacje w kraju, czy też poza jego granicami. Wśród zalet Ustki warto wskazać: klimat, obfitujący w zdrowe surowce, kąpieliska o dobrej jakości wodzie oraz nadmorskie zabytki. Młodzieżowy obóz fitness na Riwierze Olimpijskiej to natomiast możliwość zwiedzenia zamku Platamon i kąpieli w Morzu Egejskim. 

Udział w koloniach fitness mogą wziąć zarówno nastolatki (13-14 lat), jak i osoby dorosłe w wieku między 18 a 19 lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zdecydowania się na kolonie młodzieżowe firness, gdyż pozostały jeszcze jedynie dwa wolne terminy! Jesteśmy przekonani, że tego typu wakacje spełnią oczekiwania każdego uczestnika, dla którego ruch, ćwiczenia i treningi to sposób na życie!