Obóz Jastrzębia Góra to doskonały pomysł na udane wakacje dla nastolatków, którzy chcą odpocząć, ale nie są jeszcze gotowi na wyjazd zagranicę. Jastrzębia Góra to niezwykle urokliwa miejscowość z malowniczymi klifami, wąwozami i stanowi świetną bazę wypadową do Trójmiasta oraz na Hel uznawany za symboliczny początek Polski. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie atrakcje czekają na twoją pociechę podczas tegorocznych obozów, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 
  • Miejsc.Zwiń

Transport Wyczyść Filtr Obóz Jastrzębia Góra to doskonały pomysł na udane wakacje dla nastolatków, którzy chcą odpocząć, ale nie są jeszcze gotowi na wyjazd zagranicę. Jastrzębia Góra to niezwykle urokliwa miejscowość z malowniczymi klifami, wąwozami i stanowi świetną bazę wypadową do Trójmiasta oraz na Hel uznawany za symboliczny początek Polski. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie atrakcje czekają na twoją pociechę podczas tegorocznych obozów, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Jastrzębiej Górze?

Obozy w Jastrzębiej Górze to połączenie typowego wypoczynku z różnorodnymi aktywnościami i wycieczkami.  Wspaniały i niespotykany nigdzie indziej na polskim wybrzeżu krajobraz oraz obfitość atrakcji decydują, że to miejsce cieszy się dużą popularnością na wyjazd na obozy młodzieżowe i kolonie dla dzieci. Jastrzębia Góra jest równie chętnie i często odwiedzana przez rodziny z dziećmi.

Nasze biuro usług turystycznych oferuje aż 7 bardzo ciekawych obozów młodzieżowych w Jastrzębiej Górze. Wyzwania, przygody, zajęcia prowadzone przez znanych dzieciom i młodzieży youtuberów, wyjazdy do jednego z najciekawszych aquaparków w Europie, a do tego czas spędzony w jednym z najmodniejszym kurortów, to wszystko czeka tego lata podczas kolonii dla dzieci w Jastrzębiej Górze. To między innymi dlatego obozy w Jastrzębiej Górze są jednymi z najchętniej wybieranych imprez w naszej ofercie.

Warto jeszcze zwrócić uwagę, że podczas obozu w Jastrzębiej Górze będziemy mieszkać w komfortowym ośrodku wypoczynkowym położonym zaledwie  300 m od morza, do którego można dojść łagodnym zejściem przez las z pominięciem klifowego brzegu i wielu schodów! Dla wielu osób fakt ten może mieć ogromne znaczenie przy wyborze wymarzonych wakacji.

Obozy młodzieżowe w Jastrzębiej Górze - jakie są atrakcje?

Najbardziej charakterystyczną atrakcją dla osób biorących udział w obozach w Jastrzębiej Górze jest oczywiście wspaniała plaża z porośniętymi drzewami klifami, które dają cień i błogi odpoczynek na plaży.

To co jednak przyciąga najbardziej, to możliwość wyjazdu do aquaparku z wodnymi atrakcjami, których nie znajdzie się nigdzie indziej. Tylko na obozie w Jastrzębiej Górze jest możliwość pływania z rekinami pochodzącymi ze Sri Lanki i zabawa na jedynej w Europie, a drugiej na świecie obrotowej zjeżdżalni. Żaden aquapark nie dostarczy tylu ekscytujących emocji jak ten podczas obozu w Jastrzębiej Górze. 160 metrowy zjazd z prędkością do 40 km/godzinę, a do tego obracanie się w czasie rzeczywistym to wulkan energii, i poczucie braku grawitacji.

Do atrakcji wliczonych w cenę obozu młodzieżowego w Jastrzębiej Górze zaliczyć należy także inne, ciekawe wycieczki, jak np. wyjazd na Półwysep Helski, gdzie można spróbować windsurfingu, który ostatnio stał się bardzo modnym sportem wodnym. Wszyscy pasjonaci sportów ekstremalnych wiedzą, żem to to właśnie na Helu są znakomite warunki do stawiania pierwszych kroków na desce z żaglem.

Niesamowitym przeżyciem jest również możliwość nocnej wyprawy z noclegiem pod namiotem i podziwiania rozgwieżdżonego nieba, którego nie zobaczymy mieszkając w dużych miastach. Może Ktoś będzie miał szczęście i ujrzy spadającą gwiazdę? Należy wówczas pamiętać o wypowiedzeniu życzenia!

Dla chętnych organizowane są także wycieczki do Sopotu i do labiryntów w polu kukurydzy, które stały się bardzo popularne w ostatnich czasach.

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Jastrzębiej Górze

W tegorocznej ofercie obozów w Jastrzębiej Górze przygotowaliśmy kilka nowości i oczywiście obozy, które cieszą się największą popularnością.

Młodzież, która ukończyła 14 rok życia nie wyobraża już sobie obozu „Jastrzębia Góra - Wakacje na luzie”, które są kwintesencją młodzieżowych, wakacyjnych wyjazdów. Poza typowym chilloutem i relaksem na plaży, nie brakuje w jego programie rozrywek i aktywności dla chętnych.

Pasjonatów zwiedzania zapraszamy na obóz „Full Time z wycieczkami”. Niesamowite wycieczki nadają prawdziwego wakacyjnego charakteru. Na młodzież czekają ekscytujące emocje za sprawą jedynej w Europie zjeżdżalni obrotowej, która obraca się w czasie rzeczywistym z oszałamiającą prędkością. Zaś na Półwyspie Helskim nasze biuro przy współpracy z jedną z największych szkół windsurfingowych w Polsce, będzie szkolić i zachęcać do uprawiania modnych sportów wodnych.

W naszej ofercie obozów w Jastrzębiej Górze nie zabrakło także obozów dla osób, które interesują się social mediami, chcą założyć własny kanał i osobiście poznać znanych instagramerów i youtuberów. Na takie wakacje zapraszamy wspólnie z Nanami Chan oraz Polishnotes.

Nowością w naszej ofercie jest obóz dla chłopców „Jastrzębia Góra - Boys camp”. Na tym obozie przygotowaliśmy m. in. rozwijające, edukacyjne zajęcia z robotyki i programowania z wykorzystaniem Lego Mindstorms EV3 oraz kilka ciekawych aktywności, jak nocna wyprawa z możliwością spania pod namiotem.