Na obozach językowych dzieci i młodzież mogą nie tylko szlifować język obcy, ale też świetnie się bawić i poznawać nowe kraje. Jest to doskonała opcja na wakacje i choć młodzi ludzie w tym czasie rzadko pragną się w tym czasie uczyć, to mogą robić to w o wiele bardziej atrakcyjny sposób niż podczas roku szkolnego. To z kolei sprawia, że na młodzieżowym obozie językowym nowe słówka czy zwroty samoistnie zapadają im w pamięć, a kompetencje językowe rosną. 

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Na obozach językowych dzieci i młodzież mogą nie tylko szlifować język obcy, ale też świetnie się bawić i poznawać nowe kraje. Jest to doskonała opcja na wakacje i choć młodzi ludzie w tym czasie rzadko pragną się w tym czasie uczyć, to mogą robić to w o wiele bardziej atrakcyjny sposób niż podczas roku szkolnego. To z kolei sprawia, że na młodzieżowym obozie językowym nowe słówka czy zwroty samoistnie zapadają im w pamięć, a kompetencje językowe rosną. 

Dlaczego warto zdecydować się na obozy językowe?

Młodzieżowe kolonie językowe to znakomita alternatywa dla tradycyjnych wczasów, ponieważ stanowią one połączenie przyjemnego z pożytecznym. Młodzi ludzie mają zapewniony szereg atrakcji, które pozwalają im odpocząć i odreagować po ciężkim roku szkolnym, a jednocześnie wspomagają przyswajanie wiedzy z zakresu języka obcego. Takie kolonie językowe dla dzieci to płynne przenikanie się rozrywki i edukacji. A przecież właśnie wtedy uczymy się najbardziej efektywnie.

Językowe obozy młodzieżowe znajdujące się w naszej ofercie dedykowane są wszystkim nastolatkom, którzy wiedzą, że w dzisiejszych czas znajomość języka obcego jest bardzo przydatna. To też doskonały sposób na poznanie innego kraju, jego kultury i tradycji, architektury i historii, a także wspaniałych ludzi – zarówno rówieśników podzielających pasję do języków obcych, jak i obcokrajowców, którzy mogą jeszcze bardziej zmotywować do porozumiewania się w ich języku. 

Obozy językowe dla młodzieży i dzieci — jakie są atrakcje?

Na koloniach językowych organizowanych przez nasze biuro usług turystycznych atrakcji jest co niemiara. W tym roku proponujemy młodym ludziom wyjazdy do Wielkiej Brytanii, gdzie poza przyswajaniem języka będą mogli zobaczyć takie niezwykłe miejsca, jak: 

  • Brighton – nadmorski kurort położony nad kanałem La Manche,

  • Pałac Buckingham, Trafalgar Square, Piccadilly Circus, China Town, Leicester Square,

  • National Gallery z bogatą kolekcją brytyjskich impresjonistów i dziełami Vincenta van Gogha,

  • stadion Wembley, Milenium Bridge, Globe Theatre, Museum of London, British Museum, Oxford Street,

  • Houses of Parliament, Big Ben, Museum of London Docklands, Tower Bridge, Camden Town, Imperial War Museum,

  • Imperial College of London, Science Museum, Natural History Muzeum, Stores at Westfield Stratford City,

  • Covent Garden, M&M's World, muzeum figur woskowych Madame Tussauds, London Eye, Tower of London. 

W międzyczasie młodzież bierze udział w zajęciach językowych realizowanych w formie ćwiczeń, zadań i gier terenowych, które odbywają się w małych grupach podzielonych ze względu na stopień zaawansowania uczestników. Dbamy też o wysokiej jakości zakwaterowanie, a także wskażemy Ci wszystkie niezbędne dokumenty, jakie młody człowiek powinien wziąć na obóz za granicą.

Na tegoroczne kolonie językowe dla młodzieży w Wielkiej Brytanii można pojechać autokarem lub polecieć samolotem – obie opcje podróży oznaczają wspaniałą przygodę! 

Jaki obóz językowy wybrać?

Obozy językowe dla młodzieży dostępne w naszej ofercie wyróżniają się tym, że uczestnicy przez cały pobyt mają styczność z językiem angielskim. Są zakwaterowani u anglojęzycznych rodzin, z którymi nie są w stanie się porozumieć inaczej niż w tym języku. To o wiele bardziej efektywny sposób, niż korzystanie z usług dwujęzycznych speakerów.

Podczas naszych kolonii językowych dla dzieci i młodzieży stale zachęcamy naszych podopiecznych do jak najczęstszego porozumiewania się po angielsku – na ulicy pytając o drogę, w sklepie kupując pamiątki czy przekąski i napoje, podczas zwiedzania dopytując o obserwowane przedmioty, budynki czy krajobrazy, a nawet zagadując na temat pogody. 

Odpowiadając na pytanie, jakie kolonie i obozy językowe wybrać, odpowiedź może być tylko jedna: te, które są organizowane przez naszą firmę. Z nami każdy obóz językowy młodzieżowy będzie udany. 

Interesuje Cię, jak wyglądają zajęcia? A może chciałbyś wiedzieć, dlaczego obóz językowy to tak uniwersalny sposób nauki, dzięki któremu pociecha szybko przyswoi język angielski? Czy nasze kursy są przeplatane zabawą? Zawsze chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu!