Obozy w Bułgarii to doskonały pomysł na udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Do tego kraju przyciąga nie tylko piękna, słoneczna pogoda, ale też wspaniała kuchnia oraz moc atrakcji turystycznych. Zachwycające są również krajobrazy łączące w sobie zarówno morskie, jak i górskie widoki. W jakie miejsca warto się wybrać na kolonie i obozy w Bułgarii? Jakie atrakcje czekają tam na młodych ludzi? Czy wyjazd do tego kraju jest bezpieczny? O tym przeczytasz w poniższym tekście.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Obozy w Bułgarii to doskonały pomysł na udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Do tego kraju przyciąga nie tylko piękna, słoneczna pogoda, ale też wspaniała kuchnia oraz moc atrakcji turystycznych. Zachwycające są również krajobrazy łączące w sobie zarówno morskie, jak i górskie widoki. W jakie miejsca warto się wybrać na kolonie i obozy w Bułgarii? Jakie atrakcje czekają tam na młodych ludzi? Czy wyjazd do tego kraju jest bezpieczny? O tym przeczytasz w poniższym tekście.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Bułgarii?

Obozy młodzieżowe w Bułgarii zapewniają naszym podopiecznym świetną, aktywną zabawę oraz możliwość zapoznania się z kulturą tego kraju. Nie bez znaczenia jest również panujący tam klimat, który jest bardzo przyjazny dla wczasowiczów. 

Stabilna, słoneczna i łagodna pogoda to atut sprawiający, że kolonie młodzieżowe w Bułgarii to zdecydowanie trafiony pomysł. Jeśli dodamy do tego niezwykle smaczną bałkańską kuchnię, wyjątkową otwartość mieszkańców oraz bogatą kulturę, otrzymamy przepis na wakacje, które po prostu nie mogą się nie udać.

Obozy młodzieżowe w Bułgarii — jakie są atrakcje?

Najbardziej charakterystyczną atrakcją dla osób biorących udział w obozach letnich w Bułgarii są oczywiście niesamowite plaże nad ciepłym morzem oraz odbywające się na nich liczne imprezy. Uczestnicy obozu młodzieżowego w Bułgarii mogą liczyć również na liczne rozrywki przy hotelowym basenie organizowane przez pełnych energii animatorów. 

Do atrakcji wliczonych w cenę kolonii dla młodzieży w Bułgarii zalicza się również liczne wycieczki do bardzo interesujących miejsc, jak np. Nesebyr czy monaster Aładża. Zwiedzanie i Bułgaria to słowa, które zdecydowanie idą ze sobą w parze! Dla chętnych organizowane są wieczorne wypady do najlepszych klubów w okolicy. 

Obozy dla młodzieży w Bułgarii cechuje spora intensywność, dlatego dajemy stuprocentową gwarancję, że nikt nie będzie się nudził – choć oczywiście dajemy naszym podopiecznym czas na relaks. W programie kolonii młodzieżowych w Bułgarii znajduje się zawsze miejsce na wypoczynek. Czy to plażowanie, czy wyjście do dyskoteki lub zajęcia organizowane na terenie hotelu. Zapewniamy możliwość gry w piłkę nożną, siatkówkę czy koszykówkę. Podopieczni mogą też wziąć udział w miejskich grach, balonowych bitwach wodnych czy zawodach sportowych. Dla regeneracji zabieramy uczestników na całodniowy chillout w Skyfall Tarace Beach lub na plażę z odznaką BLUE FLAG.

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Bułgarii

Na naszym wakacyjnym celowniku dotyczącym kolonii dla młodzieży w Bułgarii są dwa miejsca. Pierwsze z nich to obozy młodzieżowe w Złotych Piaskach, czyli znany na całym świecie kurort, który otoczony jest zachwycającymi, zielonymi wzgórzami. Oferty wyjazdu właśnie w to miejsce cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Poza zapierającymi dech w piersiach widokami Złote Piaski wyróżniają się szeroko rozbudowaną infrastrukturą, dzięki czemu to miejsce nigdy nie zasypia. 

W ciągu dnia można udać się do jednego z najnowocześniejszych w Europie parków wodnych o nazwie Aquapolis. Wieczorem i nocą Złote Piaski przeistaczają się w jedną wielką imprezę, na której każdy może znaleźć dopasowany do swoich preferencji rytm.

Drugim miejscem, do którego zabieramy młodych ludzi na kolonie w Bułgarii, jest Słoneczny Brzeg. To równie znany kurort, który także cieszy się ogromną popularnością wśród turystów. Jest to wybrzeże znajdujące się w pobliżu gór, które stanowi doskonałą bazę wypadową dla wielu wycieczek fakultatywnych. 

Zabieramy naszych podopiecznych m.in. do Nesebyru – starożytnego miasta uznawanego za światowe dziedzictwo wpisane na listę UNESCO. Uczestnicy obozu młodzieżowego w Słonecznym Brzegu również mogą uprawiać sporty wodne oraz brać udział w wieczornych imprezach.

Kolonie dla dzieci w Bułgarii oferowane przez nasze biuro turystyczne to nie tylko ogrom rozrywki, ale również pełen komfort. Nasi podopieczni kwaterowani są w wygodnych, czterogwiazdkowych hotelach z basenami, pełnym wyżywieniem i klimatyzacją. Jak wygląda przejazd? Jaki termin wyjazdu będzie najlepszy? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!