Windsurfing jest sportem wodnym uprawianym na desce z przymocowanym do niej pędnikiem. Dyscyplinę tę rozgrywa się na igrzyskach olimpijskich od 1984 roku. Sporty wodne to jednak przede wszystkim dobra zabawa, dlatego nasza firma przygotowała ofertę młodzieżowych obozów windsurfingowych.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Windsurfing jest sportem wodnym uprawianym na desce z przymocowanym do niej pędnikiem. Dyscyplinę tę rozgrywa się na igrzyskach olimpijskich od 1984 roku. Sporty wodne to jednak przede wszystkim dobra zabawa, dlatego nasza firma przygotowała ofertę młodzieżowych obozów windsurfingowych.

Dlaczego warto zdecydować się na obozy młodzieżowe windsurfingowe i kitesurfingowe?

Obozy kite- i windsurfingowe to świetna propozycja dla osób, wybierających się na plażę nie tylko w celu leżakowania, ale również wykorzystanie wodnych fal. Sporty te doskonale wpływają na kondycję fizyczną, wzmacniając kręgosłup i poprawiając wydolność serca. 

Obozy windsurfingowe dla młodzieży to również doskonała forma obniżenia stresu i negatywnych emocji oraz idealny sposób na podszlifowanie swoich umiejętności poprzez beztroską zabawę. Nasze kolonie odbywają się na terenie Jastarni – jednym z najlepszych w Polsce miejsc do uprawiania sportów wodnych. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów. Obozy windsurfingowe trwają kilkanaście dni, a każdy kampus ma określony stopień zaawansowania. 

Obozy wind- i kitesurfingowe dla dzieci i młodzieży – jakie są atrakcje?

Na młodzieżowych obozach windsurfingowych nie może zabraknąć interesujących i inspirujących zajęć z osobami, dla których surfing to całe życie. Młodzi ludzie poznają surferskie historie z całego świata, a także nauczą się czytać prognozy surfingowe, dzięki czemu dowiedzą się, w jakich miejscach można i warto surfować. Urozmaiceniem teorii jest wspólne oglądanie filmów szkoleniowych i freestylowych, dzięki którym dzieci i młodzież łatwiej przyswoją zdobytą wiedzę. 

Jednak nie samą nauką człowiek żyje, zwłaszcza podczas wakacji! Z tego względu zaplanowaliśmy dla uczestników kolonii i obozów kitesurfingowych i windsurfingowych mnóstwo dodatkowych atrakcji, dzięki którym nie tylko będą świetnie się bawić, ale też zintegrują się z grupą. Wśród rozrywek organizowanych na obozach dla młodzieży organizowanych przez BUT warto wskazać:

  • kolonijne regaty,

  • plażowanie,

  • nagrywanie filmików na YouTube ze znaną influencerką,

  • gry i zabawy na świeżym powietrzu,

  • beach party połączone z grillowaniem,

  • zajęcia z jogi.

Jaki obóz surfingowy wybrać?

Obozy windsurfingowe dla młodzieży obejmują zajęcia prowadzone przez profesjonalnych szkoleniowców. Program składa się zarówno z ćwiczeń praktycznych, jak i lekcji teorii, dotyczących bezpiecznego sportu i technik stosowanych w dyscyplinach wodnych. 

„Od zera do surfera” to obóz dostosowany do możliwości początkującej młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez instruktorów SurfPoint, będącej największą tego typu szkołą w Polsce. Nasze kolonie windsurfingowe czy obozy kitesurfingowe to najwyższa jakość. 

W trakcie jedenastodniowego obozu młodzieżowego windsurfingowego młodzież ma zapewnione 3 posiłki i podwieczorek, a także zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym Pod Cyprysami, który jest doskonałą bazą wypadową nie tylko do nauki surfingu, ale też w stronę miejscowych atrakcji.

Kolejna z naszej kolonii dedykowana jest osobom w wieku od 13 do 19 lat. Nasza firma zapewnia uczestnikom dojazd do Jastarni oraz pełne wyżywienie. Program zajęć obozu windsurfingowego obejmuje m.in. kursy o różnym stopniu zaawansowania, obozowe regaty  itd. Istnieje również możliwość uzyskania patentu windsurfingowego VDWS po pozytywnym zaliczeniu egzaminu. 

Ostatnia z naszych kolonii windsurfingowych dedykowana jest dzieciom w wieku od 9 do 12 lat.  Program zajęć jest bardzo zbliżony do harmonogramów innych kampusów. W naszej ofercie znajduje się także obóz kitesurfingowy dla młodzieży. Odbywa się on w Jastarni i trwa jedenaście dni. 

Kolonia ma na celu zaznajomienie uczestników z poprawnymi technikami kitesurfowania.  Istnieje również możliwość dokupienia dodatkowych godzin zajęć. Taki obóz windsurfingowy na pewno spełni wszystkie oczekiwania uczestników! Oferowane przez nas obozy kite- i windsurfingowe prowadzone są pod okiem profesjonalnych instruktorów, mających odpowiednią wiedzę pedagogiczną. W przypadku wszelkich wątpliwości każdy uczestnik może zwrócić się o pomoc do szkoleniowca. Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia.