Grecja to kraj, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie z pięknej architektury, niesamowitych krajobrazów i ciepłego klimatu. Nie bez przyczyny jest to również kierunek obierany na wczasy, gdyż Republika Grecka może poszczycić się dostępem do aż czterech mórz. Dla naszego biura turystycznego, organizującego obozy, Grecja stanowi jeden z kluczowych punktów na mapie Europy. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników kolonii i obozów w Grecji!

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Grecja to kraj, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Słynie z pięknej architektury, niesamowitych krajobrazów i ciepłego klimatu. Nie bez przyczyny jest to również kierunek obierany na wczasy, gdyż Republika Grecka może poszczycić się dostępem do aż czterech mórz. Dla naszego biura turystycznego, organizującego obozy, Grecja stanowi jeden z kluczowych punktów na mapie Europy. Sprawdź, jakie atrakcje przygotowaliśmy dla uczestników kolonii i obozów w Grecji!

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Grecji?

Obozy letnie w Grecji przepełnione są niezliczoną ilością wrażeń i atrakcji. Młodzi ludzie wybierający się z nami na kolonie w Grecji mogą być pewni, że nie tylko będą się świetnie bawić, ale również poznają wszystkie uroki tego kraju. Śródziemnomorski, przyjazny klimat to gwarancja znakomitej pogody podczas całego pobytu.

Dostęp do Morza Egejskiego daje wiele możliwości pod kątem rozrywki i odpoczynku. Kurort na Riwierze Olimpijskiej, do którego zabieramy naszych podopiecznych na obozy młodzieżowe w Grecji to miejsce, w którym znajdują się zarówno zachwycające widoki, jak i interesujące zabytki. W czasie obozów dla młodzieży w Grecji uczestnicy nie zwiedzają wyłącznie okolicznych atrakcji, ale również mają okazję jeździć na interesujące wycieczki fakultatywne. 

Obozy młodzieżowe w Grecji — jakie są atrakcje

Kolonie dla dzieci w Grecji organizowane są przez nasze biuro w Nei Pori – niezwykle malowniczym miasteczku u podnóży Olimpu. Liczne szlaki turystyczne oraz kolejka dojeżdżająca do pobliskiego Platamonas – miasta ozdobionego niesamowitą architekturą, to aspekty naszych obozów w Grecji, które przemówią do ciekawych świata nastolatków. 

Argumentem trafiającym do uczestników obozów młodzieżowych w Grecji, którzy od zwiedzania wolą błogie wylegiwanie się na plaży i kąpiele w morzu, jest bliskość plaży: około 80 metrów od udostępnianego nam hotelu – Olympion Melathron Hotel and Bungalows. 

Pośród atrakcji przygotowanych dla osób biorących udział w naszych koloniach dla młodzieży w Grecji znajdują się m.in.: talent show, wycieczki i rejsy, animacje, miejskie gry, zawody sportowe, balonowe bitwy wodne oraz liczne spacery po okolicy. 

Kolonie młodzieżowe w Grecji to nie lada gratka dla każdego, kto kocha słoneczną pogodę i kąpiele w ciepłym morzu, jak również dla osób chcących poznawać świat i ludzi. Pośród wycieczek dostępnych dla chętnych w naszej ofercie obozów młodzieżowych w Grecji znajdują się wyjazdy do Aten, gdzie zwiedzający mogą zobaczyć słynny Akropol czy Odeon Herodosa Attyka. 

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Grecji

Na ten rok zaplanowaliśmy dwa obozy dla młodzieży w Grecji, które są dostępne w wielu terminach – jeden dla bardziej aktywnych i pełnych niespożytej energii osób, drugi dla tych, którzy chcą trochę odpocząć i odreagować po zakończonym roku szkolnym. 

Fanów ruchu i fitnessu zapraszamy na obóz w Grecji o nazwie „Fit Camp z Kingą Janik”, podczas którego można skorzystać z licznych treningów aerobowych, wytrzymałościowo-siłowych, rozciągających i interwałowych. Drugi organizowany przez nas obóz dla młodzieży w Grecji to „Chillout Zone”, czyli odpoczynek przy basenie i na plaży połączony z zabawami integracyjnymi i dodatkowymi rozrywkami dla chętnych (wycieczki, zawody sportowe, konkursy i animacje). 

Organizowane przez nas obozy w Grecji to nie tylko zakwaterowanie uczestników i zapewnienie im wyżywienia oraz kilku rozrywek – to przede wszystkim wyjątkowa przygoda i integracja, którą zapamiętają na długie lata! 

Jeśli masz pytania o termin, wyżywienie, zabawy, czy chcesz ustalić rzeczy, jakie oferujemy w cenie, zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wszystkie informacje ustalisz, kontaktując się z nami drogą telefoniczną lub mailową!