Energylandia to prawdziwy raj dla fanów dobrej zabawy, generującej adrenalinę i spore ilości dopaminy. Zatorski park rozrywki jest największym tego typu obiektem w Polsce – jego powierzchnia wynosi 43 ha. Nasza firma zdecydowała się przygotować obóz, prezentujący różnorodne atrakcje Energylandii.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Energylandia to prawdziwy raj dla fanów dobrej zabawy, generującej adrenalinę i spore ilości dopaminy. Zatorski park rozrywki jest największym tego typu obiektem w Polsce – jego powierzchnia wynosi 43 ha. Nasza firma zdecydowała się przygotować obóz, prezentujący różnorodne atrakcje Energylandii.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Energylandii? 

Energylandia oferuje aż 106 atrakcji stworzonych z myślą o wszystkich grupach wiekowych. W trakcie naszego obozu dzieci mogą skorzystać z kolejek górskich, karuzel i urządzeń ekstremalnych, znajdujących się na terenie parku rozrywki. Wszystkie atrakcje w Energylandii nadzorowane są przez opiekunów, mających odpowiednie kwalifikacje pedagogiczne. Obóz stanowi okazję do doświadczenia niezwykłej rozrywki z dawką adrenaliny oraz poznania innych atrakcji zatorskiego parku rozrywki – scen widowiskowych, restauracji, sklepów z pamiątkami itd.  

W trakcie obozów dla młodzieży w Energylandii uczestnicy są zakwaterowani w ośrodku DW Kolejarz położonym w uzdrowiskowej części Muszyny-Złockiem, który jest doskonałą bazą wypadową nie tylko do Energylandii, ale też innych okolicznych atrakcji turystycznych. 

Obiekt wyróżnia się rozbudowaną sferą otwartą, obejmującą obiekty sportowe i rekreacyjne. Dla uczestników dostępne jest boisko do siatkówki, koszykówki, siatkówki plażowej i piłki nożnej, basen ze zjeżdżalniami, stoły do ping-ponga, pole do mini golfa czy bilard (za dopłatą). 

Uczestnicy naszego obozu Energylandia mają zapewnione pełnowartościowe, domowe posiłki. Pracownicy DW Kolejarz oferują także możliwość dostosowania menu do wegetarian i osób, nietolerujących glutenu. Nasze biuro usług turystycznych gwarantuje bezpieczny dojazd na miejsce.

Obozy młodzieżowe w Energylandii – jakie są atrakcje?

Poza wycieczką do Energylandii uczestnicy naszej kolonii mają zapewnione liczne rozrywki. Wszystkie atrakcje podzielone są na bloki tematyczne tak, by każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Happy Team obozu Energylandia obejmuje:

 • wesołe mistrzostwa piłkarskie, 

 • naukę tańca,

 • działania związane z produkcją filmu,

 • girls day i boys day,

 • szkolenia, dotyczące orientacji InO.

Active Pakiet składa się natomiast z:

 • zabawy na trampolinie (z asekuracją),

 • dmuchanych walk sumo,

 • euro-bungy,

 • wyścigów na poczwórnych nartach, podwójnych spodniach lub w taśmie wieloosobowej.

Mixer Letnich Aktywności obozu Energylandia obejmuje:

 • filmowe seanse,

 • wieczorne karaoke, ogniska i dyskoteki,

 • plażowanie,

 • gry i konkurencje zespołowe, wieloboje i turnieje sportowe,

 • wędrówki po okolicy,

 • zajęcia artystyczno-plastyczne,

 • kąpiele w jeziorze i basenie.

W programie nie brakuje również wszelkiego rodzaju konkursów i zawodów, w których uczestnicy rywalizują o nagrody. 

Każdy uczestnik naszej kolonii młodzieżowej w Energylandii może wziąć udział w fakultetach, które obejmują takie atrakcje, jak między innymi: przejazd do aquaparku (dlatego warto zabrać kostium kąpielowy), aquazorbing, paintball, survival i pieszą wyprawę na Jaworzynę Krynicką. Tego typu wycieczki na koloniach młodzieżowych w Energylandii są doskonałym sposobem na odreagowanie po szaleństwach w parku rozrywki lub urozmaicenie wakacji. Ponadto służą integracji grupy i sprawiają, że wyjazd staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. 

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Energylandii

W naszej ofercie kolonii dla dzieci w Energylandii znajdują się dwa turnusy. Pierwszy z nich dedykowany jest osobom w wieku od 9 do 14 lat, drugi – od 10 do 16 lat. Wakacje z Energylandią to obóz trwający 10 dni. W ramach kolonii uczestnicy mają możliwość skorzystania z wszystkich atrakcji zatorskiego centrum rozrywki oraz parku wodnego. 

Główną atrakcję sekcji Energylandia stanowi HYPERION MEGA COASTER, będącą największą i najszybszą europejską, górską kolejką. Wśród innych atrakcji warto wskazać: ZADRA, czyli drewniany roller coaster, FORMUŁA ROLLER COASTER, SPEED WATER COASTER, AZTEC SWING i TSUNAMI DROPPER. Wszystkie wycieczki obozu Energylandia odbywają się w godzinach 7:00 – 21:00. Dzieci mają zapewnione 6 godzin wyjątkowej rozrywki, którą zapamiętają na całe życie. 

Kolejny z naszych obozów młodzieżowych w Energylandii to Wypasione 2 Dni – Wakacje z Energylandią. Kolonia ta obejmuje dwie wycieczki do parku rozrywki. Uczestnicy obozu mogą bez limitów korzystać z wszystkich atrakcji Energylandii. Zasadniczy blok tematyczny i atrakcje turnusu są takie same jak w przypadku pierwszej kolonii. 

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego obozu Energylandia, warto wziąć pod uwagę cenę i opinie innych klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszej oferty. Wszystkie komentarze widoczne są na podstronie, dotyczącej konkretnej kolonii. Warto śledzić również nasze media społecznościowe, gdyż pojawiają się na nich nowinki dotyczące naszych propozycji wyjazdów na kolonie i obozy młodzieżowe. 

Nasza firma stara się przygotowywać wszystkie obozy z uwzględnieniem potrzeb i możliwości dzieci w określonym wieku. Chcemy bowiem, by każdy uczestnik kolonii Energylandia czuł się komfortowo na najlepszych wakacjach swojego życia.  Zdajemy sobie sprawę, że zabawa z dawką adrenaliny wymaga przestrzegania zasad bezpieczeństwa, dlatego dzieci w trakcie wycieczek znajdują się pod opieką pedagogów. W przypadku wszelkich wątpliwości zapraszamy do telefonicznego kontaktu.