Minecraft stanowi survivalową grę komputerową o otwartym świecie stworzoną przez szwedzkiego programistę i rozwijaną przez Mojang Studios. Dostęp do niej mają użytkownicy komputerów, konsol oraz urządzeń mobilnych. Specjalnie dla fanów gry przygotowaliśmy ofertę obozów Minecraft, która jest doskonałym pomysłem na spędzenie wakacji.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Minecraft stanowi survivalową grę komputerową o otwartym świecie stworzoną przez szwedzkiego programistę i rozwijaną przez Mojang Studios. Dostęp do niej mają użytkownicy komputerów, konsol oraz urządzeń mobilnych. Specjalnie dla fanów gry przygotowaliśmy ofertę obozów Minecraft, która jest doskonałym pomysłem na spędzenie wakacji.

Dlaczego warto zdecydować się na obozy Minecraft?

Nasze kolonie Minecraft dla dzieci przeznaczone są dla uczestników w wieku od 7 do 14 lat. Obozy trwają od 10 do 11 dni w zależności od wyboru rodzaju wakacji. Kolonie Minecraft odbywają się w malowniczych miastach w Polsce, do których organizujemy dojazd autokarem. 

W trakcie obozu dzieci zakwaterowane są w malowniczo położonych ośrodkach wypoczynkowych. Każdego dnia uczestnicy kolonii otrzymują pełne wyżywienie – śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Ośrodek, po wcześniejszym zgłoszeniu, zapewnia również posiłki bezglutenowe czy wegetariańskie. Transport na kolonie i obozy Minecraft odbywa się autokarem z kilkudziesięciu miast w całej Polsce. 

Nasze obozy młodzieżowe Minecraft to świetna propozycja dla wielbicieli gry komputerowej stworzonej przez „Notcha”. Wszystkie zajęcia odbywają się w profesjonalnym domu gamingowym. Uczestnicy obozu Minecraft dla młodzieży szkoleni są pod okiem zawodowych graczy. 

Wielbiciele komputerów mogą poprawić swoje umiejętności, rywalizując pomiędzy sobą w ramach rozgrywek LOL, FORTINITE, FIFA. Tego typu wyjazd to nie tylko wspaniała forma wypoczynku, ale również możliwość poznania nowych przyjaciół mających podobne zainteresowania. 

Obozy Minecraft dla dzieci i młodzieży – jakie są atrakcje?

Wśród atrakcji obozów młodzieżowych Minecraft warto wskazać na:

 • możliwość skorzystania z profesjonalnych konsoli PSP, laptopów i stacji VR HTC VIVE Cosmos,

 • paintball,

 • gry zespołowe i turnieje,

 • kąpiele w basenie,

 • ogniska,

 • karaoke,

 • liczne zabawy – aquazorbing, narty poczwórne, podchody. 

Podczas kolonii i obozów Minecraft organizowane są również ciekawe wycieczki fakultatywne. Dzieci i młodzież mogą np. spędzić miło i aktywnie czas podczas wyjazdu do aquaparku czy parku rozrywki, na paintballu, jak również jeżdżąc na bananie lub jetpacku czy pływając skuterem wodnym , lub motorówką. Tego typu wycieczki organizowane są dla chętnych. 

Jaki obóz Minecraft wybrać?

Każda z naszych kolonii ma bogaty program zajęć, odpowiadający nawet najbardziej wymagającym, młodym graczom. Esport Boot Camp to obóz Minecraft organizowany w Muszynie. W ramach turnusu uczestnicy mają trzygodzinne zajęcia z profesjonalnymi graczami. Wszystkie treningi odbywają się w specjalnym domu wyposażonym w profesjonalny sprzęt gamingowy. 

Na obozie Minecraft dzieci mają okazję dowiedzieć się:

 • na czym polega zdrowa rywalizacja,

 • w jaki sposób współpracować z innymi,

 • jak dobrze koordynować ruchami w trakcie rozgrywki,

 • jak rozwiązywać problematyczne sytuacje.

Druga z naszych kolonii odbywa się w Dębrzynie. Jej zasadniczy blok zajęć koncentruje się wokół programowania w świecie Minecraft w języku angielskim. Szkolenia prowadzone są przez specjalistę IT. Każdy uczestnik kolonii Minecraft ma zapewnione indywidualne miejsce do programowania i wszystkie niezbędne materiały. 

Zajęcia poszerzają nie tylko wiedzę komputerową, ale również rozwijają wyobraźnię. Lekcje w grupach (Campowy blok ogólny) mają na celu zintegrować uczestników z różnych programów tematycznych. Bez względu na to, czy wpisujesz w wyszukiwarkę takie zapytania, jak obozy młodzieżowe Minecraft, czy kolonie Minecraft dla młodzieży, o jedno możesz być pewien: z nami wyjazd na pewno będzie udany!