Włochy to państwo położone w Europie Południowo-Środkowej na Półwyspie Apenińskim. Kraj ten słynie z wielu atrakcji historycznych, wyjątkowej kultury oraz świetnej kuchni. Nasze kolonie we Włoszech stanowią więc świetną okazję do poszerzenia wiedzy, rozwinięcia zainteresowań oraz spędzenia wolnego czasu za granicą, a konkretniej nad wodami akwenu Morza Śródziemnego. Co wyróżnia nasze obozy dla młodzieży we Włoszech?

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Włochy to państwo położone w Europie Południowo-Środkowej na Półwyspie Apenińskim. Kraj ten słynie z wielu atrakcji historycznych, wyjątkowej kultury oraz świetnej kuchni. Nasze kolonie we Włoszech stanowią więc świetną okazję do poszerzenia wiedzy, rozwinięcia zainteresowań oraz spędzenia wolnego czasu za granicą, a konkretniej nad wodami akwenu Morza Śródziemnego. Co wyróżnia nasze obozy dla młodzieży we Włoszech?

Dlaczego warto zdecydować się na obóz we Włoszech?

Nasze obozy we Włoszech ukierunkowanie są na zaznajomienie młodzieży z geografią, kulturą oraz historią tego kraju. Na koloniach uczestnicy mają również szansę poszerzyć swoje umiejętności porozumiewania się w obcym języku. 

Republika Włoska to kraj wielkich śpiewaków operowych, aktorów i malarzy. W ramach naszych kolonii we Włoszech dzieci mogą poznać wiele unikatowych zabytków – Most Tyberiusza, Łuk Augusta itd. W trakcie wyjazdu organizowane są wizyty w restauracjach, dzięki którym uczestnicy nie tylko kosztują kultowych pizz lub wyśmienitych makaronów, ale również zaznajamiają się z technikami przyrządzania tych dań. Nasze letnie obozy we Włoszech to również czas miłego wypoczynku w klimacie Morza Śródziemnego. 

Obozy młodzieżowe we Włoszech – jakie są atrakcje?

Naszym koloniom dla dzieci we Włoszech patronuje zasada: „Wszystko możesz, nic nie musisz”. My musimy jednak pamiętać, że każdy klient ma swoje preferencje, dlatego ofertę wyjazdów staramy się zróżnicować tak, by każdy znalazł coś dla siebie. To coś nie jest jednak w przypadku naszych obozów we Włoszech byle czym. Wśród atrakcji kampusów warto wskazać:

  • zawody pływackie,

  • animacje na plaży,

  • city game,

  • plażowanie i chillowanie, 

  • imprezy taneczne w wielu klubach. 

Można zdecydować się także na wyjazd do Rzymu, Wenecji lub San Marino. Nasza firma gwarantuje transport, zakwaterowanie oraz wyżywienie. Hotel, w którym uczestnicy spędzają wyjątkowe wakacje znajduje się w niezwykle malowniczej dzielnicy, dzięki czemu wypoczynek jest bardzo przyjemny. Nie namawiamy, lecz zachęcamy do skorzystania z wycieczek fakultatywnych podczas obozów młodzieżowych we Włoszech, gdyż jest to naprawdę piękny kraj z bogatą historią. 

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży we Włoszech

Naszą ofertę obozów i kolonii we Włoszech oparliśmy na atrakcjach, znajdujących się w Rimini – mieście położonym nad Morzem Adriatyckim. Dla wielbicieli dobrej muzyki i tanecznej zabawy przygotowaliśmy kampus Party Zone. Włoska kolonia dedykowana jest dzieciom w wieku od 14 do 19 lat. Wakacje trwają 10 dni. 

Chill out to idealna propozycja dla wielbicieli zwiedzania. Standardowy program obozu we Włoszech wzbogaciliśmy bowiem wycieczkami do Rzymu, Wenecji i San Marino. W naszej ofercie letnich obozów we Włoszech znajduje się także propozycja dla dorosłych. Przygotowaliśmy ją dla studentów, pragnących wypocząć po sesji egzaminacyjnej, i spędzić czas ze znajomymi na dobrej zabawie i zwiedzaniu pięknych miejsc. Taki obóz młodzieżowy we Włoszech na pewno będzie udany.

Poza letnią ofertą, nasze biuro usług turystycznych ma w planach przygotowanie zimowisk w malowniczych Alpach. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej i social mediów w celu zapoznania się z dostępnymi terminami zimowych kolonii i obozów we Włoszech. To nie tylko świetna zabawa i atrakcyjne wycieczki, ale i dostęp do wielu świetnych imprez, dzięki którym na pewno będziemy wspominać zimowisko (lub wyjazd letni) z dużym sentymentem.