Każdy młody człowiek, który ma zdolności manualne, powinien choć raz w życiu wybrać się na obóz artystyczny dla młodzieży. Pozwoli to mu nie tylko rozwinąć swoją pasję, ale i poznać ludzi mających podobne zainteresowania, a co za tym idzie podzielić się swoim spostrzeżeniami w tym temacie, zainspirować się i być może nauczyć nowych rzeczy. Młodzieżowe obozy artystyczne to połączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego warto właśnie w taki sposób spędzić wakacje. 

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Każdy młody człowiek, który ma zdolności manualne, powinien choć raz w życiu wybrać się na obóz artystyczny dla młodzieży. Pozwoli to mu nie tylko rozwinąć swoją pasję, ale i poznać ludzi mających podobne zainteresowania, a co za tym idzie podzielić się swoim spostrzeżeniami w tym temacie, zainspirować się i być może nauczyć nowych rzeczy. Młodzieżowe obozy artystyczne to połączenie przyjemnego z pożytecznym, dlatego warto właśnie w taki sposób spędzić wakacje. 

Dlaczego warto zdecydować się na młodzieżowe obozy artystyczne?

Każdy młodzieżowy obóz artystyczny jest inny, dlatego każdy może przynieść inne korzyści. Jedne uczą kreatywności, inne szlifują nabyte już wcześniej umiejętności. Lecz wszystkie kolonie artystyczne łączy jedno – jest to świetna zabawa, która opiera się na samodoskonaleniu. 

Dla naszych przyszłych podopiecznych przygotowaliśmy kilka tematycznych młodzieżowych obozów artystycznych, które odbywają się w różnych częściach Polski. Dzięki temu młodzi artyści mogą wraz z rówieśnikami zdobywać nowe doświadczenia, zarówno na podłożu hobbystycznym, jak i rozrywkowym. 

Kolonie artystyczne dla dzieci i młodzieży to również świetna inwestycja w przyszłość w danej dziedzinie sztuki czy rękodzieła. Może to być pierwszy krok w dążeniu do dostania się do szkoły czy studiów o profilu artystycznym, a także pracy w zawodzie opartym na obcowaniu ze sztuką. 

Obozy artystyczne dla młodzieży i dzieci — jakie są atrakcje?

Główną atrakcją kolonii artystycznych dla dzieci i młodzieży są zajęcia tematyczne nawiązujące do tematyki obozu. Jednak nie są to jedyne atrakcje, jakie przygotowaliśmy dla uczestników. Podczas każdej artystycznej kolonii młodzieżowej dla chętnych osób dostępne są niezwykle ciekawe wycieczki fakultatywne – w stronę pięknych krajobrazów, zabytków i inspirujących miejsc lub w kierunku jeszcze większej dawki rozrywki, czyli do aquaparków, parków liniowych, wesołych miasteczek, itp. 

Na koloniach artystycznych dla młodzieży nie brakuje również atrakcji zapewnianych na miejscu, czyli w pobliżu ośrodka wypoczynkowego. Do takich rozrywek należą m.in.: kąpiele i zabawy w basenie/morzu/jeziorze (w zależności od wybranego miejsca wypoczynku), gry zespołowe, turnieje i konkursy, ogniska, podchody, dyskoteki, karaoke, seanse filmowe i zawody sportowe. 

Jaki obóz artystyczny wybrać?

W tym roku przygotowaliśmy kilka propozycji kolonii i obozów artystycznych, z których każdy z pewnością jest wart uwagi uzdolnionej młodzieży. Na organizowane w Polsce kolonie artystyczne dla młodzieży zapewniamy transport autokarem, zabierając uczestników z kilkunastu miast w całym kraju.

Obóz artystyczny młodzieżowy o tematyce wokalno-artystycznej odbywający się w Muszynie to wyjazd kierowany do osób w wieku 9-18 lat. W czasie pobytu uczestnicy organizowanych przez nas warsztatów mogą rozwijać swoje umiejętności w zakresie piosenki, tańca i aktorstwa oraz kreatywności, a także budować pewność siebie i przebojowość.

W Muszynie w tym roku odbędzie się również Girls camp z elementami DIY, czyli kolonie dla dziewczynek w wieku 9-14 lat, które lubią malować, wykonywać rękodzieło i świetnie odnajdują się w kreowaniu nowych trendów w sztuce. 

Nieco inny, bo kierowany zarówno do dziewcząt, jak i chłopców obóz kreatywny z DIY odbędzie się w Jastrzębiej Górze. Jest to wyjazd dla dzieci w wieku 9-14 lat, podczas którego każdego dnia będą mogły tworzyć przedmioty przy pomocy zróżnicowanych technik plastycznych. Warsztaty organizowane są zarówno w plenerze, jak i w specjalnie przygotowanych salach.