Airsoft gun stanowi replikę palnej broni wykonywaną zazwyczaj w skali 1:1, w której jako ekwiwalent naboi wykorzystuje się plastikowe kulki. W obrębie ASG wyróżnia się karabiny maszynowe, pistolety, a także granaty. To świetna alternatywa dla fanów strzelectwa. Z myślą o pasjonatach tej zabawy przygotowaliśmy kolonie i obozy ASG, na których dzieci i młodzież nie tylko mogą się wyszaleć, ale również poznać wielu przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Co cechuje nasze obozy młodzieżowe ASG?

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Airsoft gun stanowi replikę palnej broni wykonywaną zazwyczaj w skali 1:1, w której jako ekwiwalent naboi wykorzystuje się plastikowe kulki. W obrębie ASG wyróżnia się karabiny maszynowe, pistolety, a także granaty. To świetna alternatywa dla fanów strzelectwa. Z myślą o pasjonatach tej zabawy przygotowaliśmy kolonie i obozy ASG, na których dzieci i młodzież nie tylko mogą się wyszaleć, ale również poznać wielu przyjaciół o podobnych zainteresowaniach. Co cechuje nasze obozy młodzieżowe ASG?

Dlaczego warto zdecydować się na obóz ASG?

Kolonie ASG, znajdujące się w naszej ofercie, zostały stworzone z myślą o osobach, lubiących aktywność połączoną z dawką adrenaliny. To również świetna okazja do poznania nowych ludzi i nauczenia się współpracy w grupie.

Nasze obozy ASG dla dzieci uczą podstaw zdrowego współzawodnictwa, posługiwania się bronią oraz poruszania się z nią. Kolonie to propozycja nie tylko dla chłopców, ale i dziewczynek. Naszym obozom ASG, podobnie jak innym turnusom, przewodzi hasło: „możesz wszystko, nic nie musisz”. 

Transport na kolonie ASG dla młodzieży odbywa się autokarem z aż 22 punktów wyjazdowych. W trakcie kolonii ASG dzieci zakwaterowane zostają w komfortowym ośrodku wypoczynkowym Mazurskie Chaty. Kompleks ten składa się z części hotelowej oraz strefy relaksu, obejmującej strzeżone kąpielisko, prywatną plażę, park linowy, ściankę wspinaczkową itp. 

Młodzież biorąca udział w obozie ASG, mieszka w parterowych domkach z pełnym węzłem sanitarnym i tarasem. Do dyspozycji dzieci są dwu-, cztero- i sześcioosobowe pokoje. Uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie – śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad podawany do stolika.

Oferujemy również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia podróżnego, które gwarantuje zwrot kosztów w przypadku podjęcia decyzji o rezygnacji lub przerwaniu uczestnictwa w imprezie turystycznej broń z przyczyn losowych niezależnych od uczestnika.

Obozy ASG dla młodzieży i dzieci – jakie są atrakcje?

Dla uczestników naszych kolonii ASG przygotowaliśmy wiele gier i zabaw, w których dzieci mogą wykazać się kreatywnością oraz umiejętnością współpracy. Wszystkie atrakcje obozu podzielone są na bloki tematyczne. Nasze kolonie AGS dla dzieci to także zajęcia "Na Wodzie" - to moduł, obejmujący rowerowe, kajakowe i wodnorowerowe wycieczki. 

Offerowany przez nas Mixer Letnich Aktywności składa się z:

 • plażowania, 

 • kąpieli w jeziorze,

 • podchodów,

 • dyskotek,

 • ognisk,

 • zajęć artystyczno-plastycznych DIY,

 • gier sportowych i integracyjnych,

 • seansów filmowych.

Active Pakiet obozu ASG obejmuje natomiast:

 • wyścigi na poczwórnych nartach lub podwójnych spodniach,

 • zabawę w składanie rury hydraulicznej,

 • integracyjną rywalizację z wykorzystaniem taśmy wieloosobowej. 

Wszystkie rozgrywki odbywają się pod czujnym okiem opiekunów.

Jaki obóz młodzieżowy ASG wybrać?

ASG zaliczany jest do obozów tematycznych. Organizowany jest on w miejscowości Piecki w centrum Pojezierza Mazurskiego. Wszystkie zajęcia prowadzona są z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. Kolonia ASG trwa 11 dni i dedykowana jest ona dzieciom w wieku od 10 do 14 lat. 

Campowy blok tematyczny składa się m.in. ze szkoleń dotyczących działania airsoft gun, musztry, podstaw strzeleckich, patrolowania czy maskowania. Uczestnicy kolonii mogą m.in. poznać zasady działania replik broni, zapoznać się z regulaminem używania sprzętu oraz zaznajomić się z obyczajami gier środowiskowych.

Kolejny moduł obozu ASG – Dzień Komandosa – obejmuje ćwiczenia fizyczne, musztrę, poligon, szkolenia z pierwszej pomocy oraz ćwiczenia na strzelnicy. W ramach pierwszej pomocy przedmedycznej uczestnicy kolonii mają możliwość poznać zasady konstruowania podstawowych noszy, dowiedzieć się, jak reagować w przypadku zagrożenia życia innej osoby, zaznajomić się ze sposobami wykorzystania koca NRC. 

Kolejna z sekcji bloku tematycznego obozu ASG dla młodzieży dotyczy podstaw taktyki. W ramach modułu omawiane są zagadnienia, dotyczące reakcji na kontakt ogniowy, czołgania się, skradania i maskowania. Nasz obóz ASG to nie tylko terenowe ćwiczenia, ale i wycieczki. Uczestnicy kolonii mają możliwość zwiedzenia Muzeum Sprzętu Wojskowego oraz przejechania się czołgami lub transporterami. 

Dla dzieci przygotowaliśmy także Milsim 24 – wielogodzinną symulację militarną z rozbudowaną fabułą i licznymi zadaniami. Program naszego obozu ASG nie ma sztywnych ram. Poszczególne moduły kolonii mogą bowiem ulec zmianom w zależności od kondycji dzieci i warunków atmosferycznych. Uczestnicy obozu ASG mogą liczyć na pełne wsparcie opiekunów i instruktorów. Kolonie ASG dla dzieci to także szansa na udział w wycieczkach fakultatywnych w zależności od własnych chęci i upodobań. Wśród fakultetów naszego obozu ASG warto wskazać:

 • waterball,

 • park linowy,

 • adrenalina pakiet, czyli atrakcje dla odważnych (ścianka spinaczkowa, wieża ze skrzynek),

 • park wodny,

 • wycieczka do Mikołajek,

 • spływ kajakami.

Cena atrakcji podana jest na podstronie z opisem kolonii ASG. Wszystkie zajęcia odbywają się pod opieką wykwalifikowanych instruktorów i z odpowiednim zabezpieczeniem.