Czy wakacje z rodzicami muszą być nudne? Oczywiście, że nie! Najważniejszy jest pomysł na wspólny rodzinny pobyt. Specjalnie dla osób lubiących spędzać czas z bliskimi na aktywnościach na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy pakiet kolonii dla dzieci z rodzicami. Na tego typu urlopie można nie tylko zacieśnić rodzinne więzi, ale również wspaniale się bawić i odkrywać nowe rzeczy.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Czy wakacje z rodzicami muszą być nudne? Oczywiście, że nie! Najważniejszy jest pomysł na wspólny rodzinny pobyt. Specjalnie dla osób lubiących spędzać czas z bliskimi na aktywnościach na świeżym powietrzu, przygotowaliśmy pakiet kolonii dla dzieci z rodzicami. Na tego typu urlopie można nie tylko zacieśnić rodzinne więzi, ale również wspaniale się bawić i odkrywać nowe rzeczy.

Kiedy warto zdecydować się na kolonie z rodzicami?

Obóz z rodzicami to doskonała okazja do poznania samych siebie oraz rozwinięcia umiejętności wspólnej zabawy. W trakcie naszych kolonii letnich dla dzieci z rodzicami uczestnicy mogą również dowiedzieć się, na czym polega zdrowa rywalizacja. Kolonia z rodzicami to świetna okazja do spędzenia czasu z bliskimi i odpoczynku od codziennych obowiązków. 

W czasie wyjazdu można odpocząć w otoczeniu natury lub aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Rozrywka polega nie tylko na dobrej zabawie, ale również na rozwijaniu własnych umiejętności. Nasze kolonie z rodzicami pokazują, że nauka nie musi być nudna. Zajęcia obozowe prowadzone są pod okiem profesjonalnych szkoleniowców. Wszelkie kwestie poruszane są w przejrzysty i jasny sposób, a w przypadku pytań każdy uczestnik może zwrócić się do instruktora z prośbą o wyjaśnienie danego zagadnienia. 

Kolonie dla maluchów z rodzicami przygotowaliśmy z myślą o tych, którzy boją się wysłać swoją pociechę na samodzielne wakacje. W ramach obozu dziecko mieszka wraz ze swoimi opiekunami w jednym pokoju. Ma również możliwość poznania osób w swoim wieku na zajęciach edukacyjnych i rozrywkowych. Kolonie są również szansą dla rodziców na zdobycie nowych przyjaciół. W czasie wspólnych gier można podzielić się doświadczeniami i porozmawiać o własnych pasjach, czy zainteresowaniach. 

Kolonie dla dzieci z rodzicami – gdzie warto się udać?

Szukając odpowiedniego miejsca na wakacje, warto wziąć pod uwagę krajowe i zagraniczne kurorty. Nasze biuro usług turystycznych zdecydowało się zorganizować kolonie dla dzieci z rodzicami w otoczeniu rogowieckich jezior oraz lasów. Uczestnicy obozu zakwaterowani są w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna. 

Jest to kompleks chroniony oraz monitorowany, zapewniający pełne bezpieczeństwo gościom. Miejsce zakwaterowania uczestników obozu dla dzieci i rodziców oferuje zaplecze sportowo-rekreacyjne, gwarantujące doskonałą rozrywkę. Rodziny mogą m.in.:

 • wykąpać się w jeziorze i skorzystać z wodnej zjeżdżalni,

 • wypożyczyć rowery,

 • skorzystać z parku linowego,

 • przejechać się końmi lub kucykami,

 • odwiedzić zoo,

 • zagrać w piłkę nożną,

 • przejechać się gokartami,

 • poćwiczyć,

 • zrobić ognisko na specjalnie przystosowanym placu.

Ośrodek udostępnia uczestnikom obozu z rodzicami dwupokojowe studia, składające się z salonu, sypialni i dodatkowej łazienki. Obsługa zapewnia także pełen pakiet wyżywienia, obejmujący śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację. Istnieje również szansa przygotowania posiłków dla wegetarian i osób zmagających się z nietolerancją pokarmową. 

Rodzaje kolonii dla dzieci z rodzicami

Nasz obóz z rodzicami trwa jedenaście dni. Nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Program kolonii jest dostosowany do potrzeb rodziców oraz dzieci, dzięki czemu każdy ma szansę przeżycia wyjątkowej przygody. Maluchy nigdy nie są pozostawione same sobie, a ich opiekunowie mogą liczyć na dodatkowe wsparcie naszych pedagogów.

Nasza propozycja kolonii dla dzieci z rodzicami składa się z dwóch modułów. Z zajęć dla dorosłych można skorzystać po zarezerwowaniu oferty Wakacje z Rodzicami. Pakiet obejmuje aktywności dostosowane do potrzeb taty, mamy, babci albo dziadka. Po zakończeniu zajęć dzieci oddawane są pod opiekę swoich rodziców lub dziadków. Kolejny z bloków kolonii z rodzicami dostosowany jest do potrzeb najmłodszych. Podczas kolonii dla maluchów z rodzicami można zdecydować się na rezerwację m.in. programów:

 • Wesoły Mixer,

 • Kolonia Agentów Nerf,

 • Wioo Przygodo,

 • Fabryka Pasji,

 • Hulajnogowy Camp,

 • BMXowy Camp,

 • Adrenalina Team. 

Wśród zalet naszych kolonii warto wskazać:

 • poczucie bliskości rodziców – niezwykle ważne dla najmłodszych,

 • profesjonalną opiekę wykwalifikowanej kadry,

 • możliwość zabawy z rówieśnikami.

Uczestnicy obozu mają również szansę skorzystania z dodatkowych atrakcji dostępnych w ramach wykupionego pakietu. Organizujemy dla nich wycieczki krajoznawcze, zabawy w parku linowym itp. Nasz obóz to dowód na to, że z rodziną dobrze wychodzi się nie tylko na zdjęciach. 

Rodziny marzące o wspólnym wyjeździe nad polskie morze powinny dokładnie śledzić nasze propozycje, gdyż w związku z dużym zainteresowaniem, niebawem mogą się pojawić nowe oferty wyjazdów, w tym na kolonie z rodzicami nad morzem.