Nasze obozy wędkarskie są propozycją dla osób, rozpoczynających swoją przygodę z łowieniem ryb. To również świetna okazja do spędzenia wolnego czasu w otoczeniu pięknego, mazurskiego jeziora. Wszystkie zajęcia w ramach obozów wędkarskich prowadzone są pod okiem profesjonalnych instruktorów. Czym jeszcze wyróżniają się nasze obozy wędkarskie dla młodzieży?

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Nasze obozy wędkarskie są propozycją dla osób, rozpoczynających swoją przygodę z łowieniem ryb. To również świetna okazja do spędzenia wolnego czasu w otoczeniu pięknego, mazurskiego jeziora. Wszystkie zajęcia w ramach obozów wędkarskich prowadzone są pod okiem profesjonalnych instruktorów. Czym jeszcze wyróżniają się nasze obozy wędkarskie dla młodzieży?

Dlaczego warto zdecydować się na kolonie i obozy wędkarskie?

Nasze obozy wędkarskie to połączenie rozrywki i nauki. Dzięki zajęciom prowadzonym przez profesjonalnych instruktorów można zaznajomić się z technikami prawidłowego łowienia ryb. Lekcje na koloniach dostosowane są do możliwości początkujących oraz bardziej zaawansowanych pasjonatów.

Nasza firma zapewnia uczestnikom kolonii wędkarskiej dojazd do miejsca kampusu. Dzieci, biorący udział w obozie wędkarskim, mają zapewniony pakiet pełnowartościowych posiłków, obejmujący śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Ośrodki wypoczynkowe oferują również możliwość dostosowania menu do wegetarian, wegan oraz osób, zmagających się z nietolerancjami pokarmowymi. Wszystkie zajęcia plenerowe prowadzone są z uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa. 

Obozy wędkarskie dla dzieci i młodzieży – jakie są atrakcje?

Nasze kolonie wędkarskie poza podstawowym programem obejmują mix atrakcji, bo przecież nie samym wędkowaniem obozowicz żyje! Podzielone są one na bloki: Na Wodzie, Active Pakiet i Mixer Letnich Aktywności. Dodatkowy moduł stanowią również fakultatywne wycieczki, w trakcie których uczestnicy obozu mogą poznać zabytki charakterystyczne dla miejsc położonych niedaleko kampusu. 

Wśród atrakcji Active Pakiet warto wskazać:

  • wyścigi w podwójnych spodniach,

  • składanie rury hydraulicznej,

  • zabawę przypominającą gąsienicę. 

Mixer Letnich Aktywności naszej kolonii wędkarskiej obejmuje natomiast:

  • podchody,

  • ogniska,

  • spacery brzegiem mazurskich jezior,

  • dyskoteki,

  • karaoke.

Na Wodzie to natomiast zestaw kajakowych, wodnorowerowych i pontonowych wycieczek. Takie kolonie wędkarskie dla dzieci na pewno będą długo wspominane przez najmłodszych!

Jaki obóz wędkarski wybrać? 

Nasze obozy młodzieżowe wędkarskie trwają jedenaście dni i dostosowane są do dzieci w wieku od 10 do 14 lat. Wszystkie zajęcia odbywają się w otoczeniu pięknych, mazurskich jezior i lasów. Kolonia wędkarska obejmuje program instruktażowy, dotyczący podstaw łowienia, bezpieczeństwa nad wodą i sprzętu wędkarskiego. 

Na zajęciach dzieci mogą również zaznajomić się z popularnymi gatunkami ryb oraz ich cechami rozpoznawczymi. Wszystkie poruszane zagadnienia uwzględniają obowiązujące przepisy. Stwarza to uczestnikom kolonii możliwość zaznajomienia się z bezpiecznym oraz legalnym połowem ryb. W ramach obozu odbywają się wędkarskie zawody, jak również liczne konkursy i turnieje sportowe. To świetna okazja do poznania zasad zdrowej rywalizacji oraz sprawdzenia własnych umiejętności. Takie kolonie młodzieżowe wędkarskie po prostu muszą się udać!