Obóz w Złotych Piaskach organizowany przez nasze biuro usług turystycznych to idealna opcja na wakacje dla dzieci i młodzieży z Polski. Uczestnikom obozów letnich w Złotych Piaskach gwarantujemy zarówno wspaniałą zabawę, jak i poznanie niesamowitego uroku Bułgarii. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie atrakcje czekają na twoją pociechę podczas tegorocznych kolonii, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 
  • Miejsc.Zwiń

Transport Wyczyść Filtr Obóz w Złotych Piaskach organizowany przez nasze biuro usług turystycznych to idealna opcja na wakacje dla dzieci i młodzieży z Polski. Uczestnikom obozów letnich w Złotych Piaskach gwarantujemy zarówno wspaniałą zabawę, jak i poznanie niesamowitego uroku Bułgarii. Jeśli chcesz wiedzieć, jakie atrakcje czekają na twoją pociechę podczas tegorocznych kolonii, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Złotych Piaskach?

Obozy młodzieżowe w Złotych Piaskach to połączenie wypoczynku z dużą dawką rozrywki oraz poznawaniem wspaniałego kraju, jakim jest Bułgaria. Złote Piaski to bardzo popularny i doceniany przez turystów kurort, w którym można znaleźć dosłownie wszystko – od miejsc do relaksu, poprzez wypożyczalnie wszelkiego rodzaju sprzętów do sportów wodnych, po restauracje serwujące pyszną bałkańską kuchnię i nowoczesne kluby, w których zabawa trwa do białego rana. 

W tym rejonie nie brakuje również mniej typowych dla wybrzeży rozrywek, takich jak stadniny koni, boiska do gry w piłkę nożną, koszykówkę czy siatkówkę. Nie powinno więc dziwić, że kolonie dla dzieci w Złotych Piaskach cieszą się dużą popularnością.

Obozy młodzieżowe w Złotych Piaskach — jakie są atrakcje?

Zakwaterowanie, jakie oferujemy uczestnikom kolonii dla młodzieży w Złotych Piaskach to czterogwiazdkowe hotele z wysokiej jakości obsługą, basenami oraz klimatyzacją. Dzięki temu młodzież nawet przebywając na terenie obiektu, będzie mogła w pełni się zregenerować i zrelaksować. Natomiast poza hotelem czeka na nich mnóstwo atrakcji, pośród których z pewnością warto wymienić:

  • wyjścia do najlepszych klubów w Złotych Piaskach, m.in. Bonkers, PR Club i Arrogance;

  • wyjazd do Albeny i błogi odpoczynek na plaży z odznaką BLUE FLAG;

  • wycieczki fakultatywne – zwiedzanie monastyru Aładża i Nesebyru, rejs po Morzu Czarnym;

  • odwiedzenie parku wodnego Aquapolis i relaks w Skyfall Tarace Beach;

  • wzięcie udziału w show z delfinami w roli głównej w Delfinarium;

  • wieczory karaoke, animacje na plaży i na basenie, miejskie gry, Pizza Party, balonowe bitwy wodne, zawody sportowe.

Nie możemy nie wspomnieć o możliwości uprawiania wszelkich sportów wodnych – świetnie wyposażone wypożyczalnie oferują sprzęty spełniające każde wymagania amatorów wodnego szaleństwa. Kolonie dla młodzieży w Złotych Piaskach są nierozerwalnie związane także i z tą formą relaksu.

Młodzi ludzie spędzający wakacje podczas kolonii młodzieżowych w Złotych Piaskach będą mieli również niepowtarzalną okazję zapoznać się kulturą, kuchnią i tradycją bałkańską. Zapewniamy, że nasze obozy w Złotych Piaskach zapewnią nie tylko wyjątkowe formy rozrywki, ale również wspomnienia na długie lata! 

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Złotych Piaskach

W naszej ofercie znajdują się dwa rodzaje obozów młodzieżowych w Złotych Piaskach: Chillout Zone i Party Zone. Pierwszy z nich ukierunkowany jest na relaks i regenerację młodych ludzi po ciężkim roku szkolnym, jednak nie brakuje w jego programie rozrywek i aktywności dla chętnych. 

Drugi typ obozu dla młodzieży w Złotych Piaskach to nie lada gratka dla osób, które chcą, by całe wakacje były jedną wielką imprezą. Podczas tego rodzaju pobytu staramy się udostępnić uczestnikom mnóstwo możliwości do wspólnej zabawy, jednak przy zachowaniu zdrowego rozsądku i stuprocentowego bezpieczeństwa. 

Na obozy w Złotych Piaskach zapraszamy zatem zarówno miłośników błogiego wylegiwania się na plaży lub przy basenie, jak i pełnych niespożytkowanej energii fanów wszelkich rozrywek. 

Tegoroczne kolonie w Złotych Piaskach organizowane przez nasze biuro usług turystycznych dedykowane są trzem grupom wiekowym: 14-19, 16-19 i 18-31 lat. Rodzice mogą zdecydować się na wyjazd swoich podopiecznych na obóz w Złotych Piaskach autokarem z wielu większych polskich miast lub samolotem z Warszawy, Katowic bądź Gdańska.