Obozy dla młodzieży w Chorwacji cieszą się dużą popularnością przez wzgląd na wyjątkowo przyjazny klimat, szeroko rozbudowane zaplecze turystyczne oraz dostęp do ciepłego, lazurowego, śródlądowego Morza Adriatyckiego. Dla zwiedzających ten kraj nie bez znaczenia są również niezwykle piękne widoki, pełne palm nadmorskie bulwary oraz urokliwe miasteczka. A jakie atrakcje przygotowujemy dla uczestników kolonii w Chorwacji?

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Obozy dla młodzieży w Chorwacji cieszą się dużą popularnością przez wzgląd na wyjątkowo przyjazny klimat, szeroko rozbudowane zaplecze turystyczne oraz dostęp do ciepłego, lazurowego, śródlądowego Morza Adriatyckiego. Dla zwiedzających ten kraj nie bez znaczenia są również niezwykle piękne widoki, pełne palm nadmorskie bulwary oraz urokliwe miasteczka. A jakie atrakcje przygotowujemy dla uczestników kolonii w Chorwacji?

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Chorwacji?

Obozy młodzieżowe w Chorwacji to jeden z punktów na naszej długiej liście organizowanych wyjazdów. Jako renomowane biuro turystyczne zdajemy sobie sprawę z tego, jak młodzi ludzie pragną wypoczywać podczas wakacji. Kładziemy odpowiedni nacisk nie tylko na program, ale i na zakwaterowanie, co przekuwa się na odpowiednio wysoką jakość wypoczynku.

Proponujemy im kolonie i obozy w Chorwacji w niezwykle malowniczej Makarskiej, gdzie można zarówno się zrelaksować, jak i spędzić aktywnie czas. Gwarancję dobrej, niczym niezmąconej zabawy daje nie tylko słoneczna pogoda, ale również mnóstwo dostępnych dla turystów atrakcji. Podczas obozów w Chorwacji organizujemy również ciekawe wycieczki fakultatywne oraz liczne rozrywki na terenie hotelu, pobliskiej plaży i w centrum miasta.

Obozy młodzieżowe w Chorwacji — jakie są atrakcje?

Vila Prpolino, czyli nasza baza noclegowa podczas obozów młodzieżowych w Chorwacji jest oddawana w całości do naszej dyspozycji. Jest to klimatyzowany ośrodek znajdujący się zaledwie 500 m od plaży i 450 m od centrum miasta. 

Dzięki takiej doskonałej lokalizacji zapewniamy naszym podopiecznym zarówno rozrywki na plaży – np. zajęcia z animatorami czy rozgrywki sportowe, jak i w mieście – np. gry terenowe, odwiedzanie salonów gier, restauracji i dyskotek. 

Podczas kolonii dla dzieci w Chorwacji nie może zabraknąć interesujących wycieczek, których celem jest przybliżenie uczestnikom kultury, architektury i innych charakterystycznych cech tego kraju. Wspólnie możemy odwiedzić sławną „Perłę Adriatyku”, czyli Dubrovnik, poszaleć w wielkim parku rozrywki Fun Park Mirnovec lub wyruszyć na spacer po najpiękniejszym, wpisanym na listę UNESCO Parku Narodowym Jezior Plitwickich.

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Chorwacji

Wyjazdy na obozy letnie w Chorwacji, które są przez nas proponowane w tym roku, kierujemy do młodzieży w wieku 13-19 lat i 12-17 lat. Obejmują one dziesięciodniowy pobyt pod szyldem CHILLOUT, czyli skoncentrowany głównie na imprezach, odpoczynku, regeneracji i błogim leniuchowaniu. 

Nie narzucamy jednak uczestnikom kolonii dla młodzieży w Chorwacji całodziennego wylegiwania się na plaży, a dajemy im jedynie taką możliwość. Dla osób chcących spędzić czas nieco bardziej aktywnie przygotowaliśmy szereg rozrywek, o których wspominaliśmy już wcześniej. 

Jak wygląda kwestia wyżywienia? Czy w cenie jest tylko śniadanie? Jaki termin będzie najlepszy na wyjazd do tego urokliwego kraju? Skontaktuj się z obsługą naszego biura. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i sprawimy, że kolonie dla młodzieży w Chorwacji na długo pozostaną w pamięci!