Kolonie i obozy w Hiszpanii do doskonały pomysł na niezwykle udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy takiego wyjazdu będą mogli nie tylko cieszyć się wspaniałą słoneczną pogodą, ale również będą mieli szansę zapoznać się z tym pięknym krajem i mieszkającymi w nim, bardzo otwartymi ludźmi. Kolonie dla dzieci w Hiszpanii to również idealna zachęta do nauki języka obcego oraz otwarcia się na kulturę innego kraju.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Kolonie i obozy w Hiszpanii do doskonały pomysł na niezwykle udane wakacje dla dzieci i młodzieży. Uczestnicy takiego wyjazdu będą mogli nie tylko cieszyć się wspaniałą słoneczną pogodą, ale również będą mieli szansę zapoznać się z tym pięknym krajem i mieszkającymi w nim, bardzo otwartymi ludźmi. Kolonie dla dzieci w Hiszpanii to również idealna zachęta do nauki języka obcego oraz otwarcia się na kulturę innego kraju.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Hiszpanii?

Zalet Hiszpanii nie trzeba reklamować, gdyż każdy wie, że jest to kraj o bardzo ciepłym i przyjaznym klimacie. Niemniej znane są typowe dla tego państwa tradycje i elementy kulturowe, takie jak walki z bykami, taniec, muzyka i oczywiście piłka nożna. Pokazuje to dość dobrze, że kolonie w Hiszpanii można spędzać na wiele różnych sposobów.

Młodzi ludzie, którzy podczas obozu w Hiszpanii będą chcieli nie tylko kąpać się w ciepłym morzu i wylegiwać na plaży, ale też zwiedzać, muszą wiedzieć, że w tym kraju znajduje się aż 47 obiektów wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Bogata historia tego państwa, niesamowita architektura oraz malownicze krajobrazy to kolejne cechy zachęcające do wybrania się na obóz do Hiszpanii.

Nasze biuro usług turystycznych ma już spore doświadczenie w organizowaniu obozów młodzieżowych w Hiszpanii, dlatego doskonale wiemy, jakie atrakcje zapewnić młodym ludziom, by wspaniale się bawili. Dopasowujemy formy rozrywek do wieku uczestników obozów letnich w Hiszpanii, staramy się zapewnić zajęcia zarówno dla osób wolących odpocząć i zregenerować się po ciężkim roku szkolnym, jak i dla tych, którzy chcą podczas wakacji nieco poszaleć. Wiemy też, że duże znaczenie ma zakwaterowanie. Dokładamy wszelkich starań, by hotel oraz sam przejazd spełniał bardzo wygórowane standardy.

Obozy młodzieżowe w Hiszpanii — jakie są atrakcje?

Jak już wspominaliśmy, podczas obozów młodzieżowych w Hiszpanii na młodych ludzi czeka wiele atrakcji. Dla żądnych całonocnych wypadów, pełnoletnich imprezowiczów przygotowaliśmy clubbing na światowym poziomie, podczas którego wspólnie odwiedzamy najlepsze miejscówki z różnymi rodzajami muzyki. 

Zarówno dorośli, jak i nieco młodsi uczestnicy obozów letnich w Hiszpanii mogą skorzystać z wycieczek fakultatywnych do takich miejsc, jak:

  • Tossa De Mar – wyprawa statkiem do jednego z najsłynniejszych kurortów na Costa Brava;

  • Barcelony, czyli jednego z najbardziej klimatycznych miast w Hiszpanii;

  • Port Aventura – całodniowy pobyt w jednym z największych parków rozrywki w Europie;

  • Water World – wycieczka ze sporą dawką adrenaliny, dzięki szaleństwom w największym Aquaparku na wybrzeżu Costa Brava.

Pośród codziennych rozrywek gwarantowanych podczas kolonii dla młodzieży w Hiszpanii znajdują się m.in.: balonowe bitwy wodne, zawody sportowe, miejskie gry, plażowanie, zajęcia z animatorami, dyskoteki integracyjne, talent show, karaoke i spacery po okolicy. 

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Hiszpanii

Nasze obozy młodzieżowe w Hiszpanii organizowane są w malowniczym mieście Lloret de Mar, a nocleg zapewniony jest w pięknym hotelu Don Juan Resort****. 

Nasi wczasowicze mogą wybrać się z nami na wczasy pod hasłem „Party Zone”, które opierają się głównie na odwiedzaniu najlepszych klubów w okolicy lub zdecydować się na obóz taneczny, gdzie można tańczyć nie tylko na dyskotekach, ale również brać udział w zajęciach tanecznych pod okiem doświadczonych instruktorów, nagrać teledysk, poznać historię tańca oraz nauczyć się nowych technik tanecznych. 

Chcesz wiedzieć, kiedy w 2022 roku odbędą się wyjazdy do Hiszpanii? Jak dokonać rezerwacji? A może zastanawiasz się nad tym, czy zwiedzanie i odpoczynek mogą iść ze sobą w parze? Skontaktuj się z nami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.