Kolonie nad morzem stanowią doskonały pomysł na wakacje dla dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie mogą w ten sposób nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również skorzystać z wielu atrakcji dostępnych dla turystów odwiedzających wybrzeże Bałtyku. Jednak zarówno rodzice, jak i ich pociechy zastanawiają się, które miejsce na obóz nad morzem warto wybrać, by wynieść z pobytu jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi, jak rozwiązać ten dylemat.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 
  • Miejsc.Zwiń

Transport Wyczyść Filtr 

Mamy dla ciebie 29 ofertKolonie nad morzem stanowią doskonały pomysł na wakacje dla dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie mogą w ten sposób nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również skorzystać z wielu atrakcji dostępnych dla turystów odwiedzających wybrzeże Bałtyku. Jednak zarówno rodzice, jak i ich pociechy zastanawiają się, które miejsce na obóz nad morzem warto wybrać, by wynieść z pobytu jak najwięcej pozytywnych wrażeń. Poniżej znajduje się kilka podpowiedzi, jak rozwiązać ten dylemat.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz nad morzem?

Obozy dla młodzieży nad Morzem Bałtyckim charakteryzuje duża dawka atrakcji, dzięki czemu nastolatkowie z pewnością nie będą się nudzić ani chwili. Poza tradycyjnym wypoczynkiem na plaży i kąpielą w morzu młodzież może skorzystać z lekcji surfingu, windsurfingu czy kitesurfingu. 

Świetną aktywną rozrywkę stanowią również mecze piłki plażowej, badmintona czy wycieczki do aquaparku. Na tematycznych obozach młodzieżowych nad morzem młodzi ludzie mogą ponadto wykorzystać wakacyjny czas na naukę tańca, rozwijanie swoich kreatywnych umiejętności lub zapoznanie się z survivalem. 

Stawiamy też na aktywny program zajęć, dzięki któremu młody człowiek nie ograniczy się tylko i wyłącznie do plażowania latem, ale będzie mieć też do swojej dyspozycji bogaty zestaw aktywności. Rozumiemy też, że bardzo ważne są odpowiednio zbilansowane i zdrowe posiłki — wybieramy te ośrodki w Polsce, gdzie menu jest odpowiednio zbilansowane.

Kolonie dla dzieci nad morzem — który ośrodek wybrać?

Młodsi uczestnicy kolonii nad morzem również z całą pewnością będą mieli co robić, a przy tym ich rodzice nie będą musieli się martwić warunkami noclegowymi. W naszym biurze turystycznym dużą wagę przywiązujemy do otoczenia, w jakim przebywają nasi podopieczni. Dążymy do tego, by obóz młodzieżowy nad morzem spełnił wszystkie oczekiwania młodego człowieka.

Z tego względu zarówno ośrodki wypoczynkowe, jak i miejsca odwiedzane przez uczestników kolonii i obozów nad morzem są dokładnie przez nas weryfikowane pod względem bezpieczeństwa i jakości. W naszej ofercie znajdują się w związku z tym jedynie sprawdzone bazy noclegowe, w których młodym ludziom niczego nie brakuje. 

Kolonie i obozy nad morzem — jakie rodzaje wyjazdów oferujemy?

Wśród naszych propozycji na polskie kolonie nad morzem znajduje się duży wybór miejscowości będących doskonałą bazą wypadową do zwiedzania i korzystania z rozmaitych rozrywek. Zajęcia i zabawy prowadzą m.in. znani youtuberzy, którzy dla młodych ludzi są autorytetami. Organizujemy również tematyczne obozy młodzieżowe nad morzem, dzięki którym młodzi ludzie mogą rozwijać swoje pasje oraz nauczyć się wielu przydatnych rzeczy. W tegorocznej ofercie znajdują się takie rodzaje kolonii i obozów nad morzem, jak:

  • windsurfing w Jastarni dla młodzieży w wieku 13-19 lat;

  • Active Camp w Ustce, czyli aktywny obóz nad morzem dla osób w wieku od 14 do 18 lat;

  • Full Time z wycieczkami z Łeby dla młodych miłośników zwiedzania, którzy ukończyli 9 rok życia;

  • Fit Camp w Ustce z udziałem instruktorki fitness Kingi Janik dla nastolatków w wieku 14-18 lat;

  • Cheerleaders BUT Camp w Łebie dla pasjonatów cheerleadingu w przedziale wiekowym 9-14 lat. 

W KochamWakacje rozumiemy, że bezpieczny wyjazd to także bezpieczny autokar. Korzystamy z usług renomowanych przewoźników. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu! Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.