Obozy młodzieżowe w Polsce mogą być równie ciekawe, jak te odbywające się poza granicami naszego kraju. Mamy zarówno dostęp do morza, jak i gór, a także do wielu innych, niezwykle urokliwych miejsc, jak np. Parków Narodowych, jezior czy zabytkowych zamków. Dzieci i młodzież spędzające wakacje na obozach letnich w Polsce mogą zatem nie tylko zapoznać się z tymi pięknymi rejonami, ale również, z pomocą wykwalifikowanych i zapewniających ogrom atrakcji opiekunów, spędzić wyjątkowo czas. 

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Obozy młodzieżowe w Polsce mogą być równie ciekawe, jak te odbywające się poza granicami naszego kraju. Mamy zarówno dostęp do morza, jak i gór, a także do wielu innych, niezwykle urokliwych miejsc, jak np. Parków Narodowych, jezior czy zabytkowych zamków. Dzieci i młodzież spędzające wakacje na obozach letnich w Polsce mogą zatem nie tylko zapoznać się z tymi pięknymi rejonami, ale również, z pomocą wykwalifikowanych i zapewniających ogrom atrakcji opiekunów, spędzić wyjątkowo czas. 

Dlaczego warto zdecydować się na obóz młodzieżowy w Polsce?

Obozy dla młodzieży w Polsce pozwalają młodym ludziom poznać uroki ojczystej ziemi, zbliżyć się do natury oraz beztrosko spędzić czas nie martwiąc się o barierę językową czy kulturową. To także świetny sposób na rozwijanie swoich zainteresowań. Dla rodziców pragnących zapewnić swoim pociechom miłe spędzenie wakacji polskie kolonie także są doskonałym wyborem. Dlaczego? 

Przede wszystkim dlatego, że nie muszą się obawiać, że dzieci spędzą dużo czasu w podróży i będą oddalone od domu o kilka tysięcy kilometrów. Kolonie i obozy w Polsce są również znacznie tańsze od zagranicznych wakacji oraz nie wymagają wykupywania dodatkowego ubezpieczenia na wypadek konieczności skorzystania z pomocy medycznej. Wyjazdy często odbywają się autokarem. Nie trzeba będzie lecieć samolotem, co dla wielu osób mogłoby być stresujące.

Kolonie dla dzieci i młodzieży w Polsce – który ośrodek wybrać?

Zarówno dla uczestników kolonii młodzieżowych w Polsce, jak i ich rodziców bardzo istotne jest zakwaterowanie. W naszej ofercie znajduje się wiele miejscowości wypoczynkowych, które charakteryzują się szeroko rozbudowaną bazą noclegową. 

Dokładamy wszelkich starań, by wybierane przez nas ośrodki wypoczynkowe znajdowały się w najbardziej atrakcyjnej turystycznie okolicy. Bardzo istotnym kryterium, którym kierujemy się podczas wyboru idealnego ośrodka na obozy dla młodzieży w Polsce, są komfortowe warunki mieszkaniowe połączone z dostępem do miejsc rekreacyjnych. Nasze doświadczenie pozwala nam typować właśnie takie obiekty, bez względu na to, czy miejscem wyjazdu jest ośrodek nad morzem, czy w górach.

Rodzaje obozów młodzieżowych w Polsce

Nasze biuro turystyczne proponuje młodym ludziom pobyty na obozach młodzieżowych w Polsce w ponad dziesięciu miejscowościach. Każda z naszych propozycji jest zróżnicowana zarówno pod względem typowych dla danego regionu atrakcji, jak i tematyki obozu. 

Młodzi ludzie mogą wybrać się z nami nad morze w towarzystwie znanej youtuberki Marii Krasowskiej i wraz z nią szaleć na desce surfingowej lub zdecydować się na wyjazd do malowniczej Muszyny, skąd rozciągają się niesamowite widoki, i z której organizowane są wycieczki do najnowocześniejszego Parku Rozrywki w Polsce – Energylandii. 

Niesamowite emocje dla młodzieży zapewnią także kolonie i obozy w Polsce z gwiazdą internetu Nanami Chan w Olsztynie czy też lekcje kitesurfingu w Jastarni prowadzone przez jedną z najlepszych w kraju szkół SurfPoint. 

Kolonie dla dzieci w Polsce dostępne w naszej ofercie to m.in.:

  • pobyt w Julinku – Moja pierwsza kolonia „Mały Przyrodnik”, która dedykowana jest dzieciom w wieku od sześciu do dziesięciu lat;

  • obóz kreatywny z DIY w Jastrzębiej Górze dla uczestników w wieku 9-14 lat;

  • kolonie dla miłośników zwierząt, czyli „Młody Weterynarz” w Julinku dla pociech, które ukończyły sześć lat;

  • obóz przygodowy „6 x MAX” w miejscowości Wiele – Rogalewo na Kaszubach, gdzie młodzi ludzie (9-13 lat) będą mogli grać w paintball czy jeździć na quadach.

Pośród naszych propozycji na obozy letnie w Polsce znajduje się o wiele więcej fantastycznych miejscowości i interesujących tematów przewodnich, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Organizowane przez nas wyjazdy to nie tylko wypoczynek, ale i dostosowane do preferencji młodego człowieka zabawy i profesjonalnie skrojony program wyjazdu.