Kolonie i obozy taneczne to niewątpliwie najlepsze z pomysłów na spędzenie wakacji dla dzieci nade wszystko kochających ruch i muzykę. Każdy przyszły tancerz lub choreograf z pewnością wiele wyniesie z pobytu obfitującego w lekcje tańca i warsztaty aktorskie, choreograficzne, fotograficzne, improwizacyjne i akrobatyczne. To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy na tegoroczne kolonie taneczne dla młodzieży! Więcej informacji znajdziesz w tym wpisie.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Kolonie i obozy taneczne to niewątpliwie najlepsze z pomysłów na spędzenie wakacji dla dzieci nade wszystko kochających ruch i muzykę. Każdy przyszły tancerz lub choreograf z pewnością wiele wyniesie z pobytu obfitującego w lekcje tańca i warsztaty aktorskie, choreograficzne, fotograficzne, improwizacyjne i akrobatyczne. To jednak nie wszystko, co przygotowaliśmy na tegoroczne kolonie taneczne dla młodzieży! Więcej informacji znajdziesz w tym wpisie.

Dlaczego warto zdecydować się na obozy taneczne?

Tematyczne obozy młodzieżowe to już stały punkt w naszej ofercie. Wśród nich znajdują się cieszące się ogromną popularnością obozy taneczne, na których młodzież może wyszaleć się, jak nigdzie indziej. W programie tego typu wyjazdów nie brakuje bowiem ani zajęć stricte tanecznych i związanych z poruszaniem się po scenie, ani też rozrywek typowo kolonijnych. 

Młodzi ludzie wybierający się z naszym biurem turystycznym na obozy taneczne mogą liczyć na świetną zabawę połączoną z licznymi możliwościami rozwijania swojej pasji. 

Kolejnym plusem młodzieżowych kolonii tanecznych organizowanych przez naszą firmę jest okazja na spędzenie wakacji w pięknych zakątkach Polski lub poza granicami kraju.

Obozy taneczne dla młodzieży i dzieci — jakie są atrakcje?

Największą atrakcją obozów tanecznych odbywających się w Polsce jest udział Youtuberki i instruktorki tańca Marii Krasowskiej. Ta ulubienica młodzieży nie tylko odniosła wiele sukcesów w zawodach tanecznych, ale też ukończyła prestiżowy kurs instruktorski w Egurrola Dance Studio, dzięki czemu stanowi wzór do naśladowania dla młodych tancerzy. To także gwarancja tego, że nasze kolonie taneczne dla dzieci będą trzymać bardzo wysoki poziom.

Liczne zajęcia z Marią Krasowską, ciekawe warsztaty z różnych dziedzin związanych z tańcem oraz nagrywanie filmu na YouTube to tylko niektóre atrakcje przygotowane dla uczestników obozów tanecznych. Jak podczas każdego wyjazdu organizowanego przez nasze biuro, tak i w przypadku obozów tanecznych dla młodzieży zadbaliśmy o pełen wachlarz różnorodnych rozrywek. Nasze wakacje nad morzem to także rozrywka: plażowanie, kąpiele i doskonalenie swoich umiejętności.

Zapewniamy też wycieczki fakultatywne, gry i zabawy, dyskoteki i ogniska, seanse filmowe, wycieczki rowerowe i spacery, konkursy i turnieje. To i wiele więcej atrakcji obejmuje program naszych kolonii tanecznych dla dzieci i młodzieży. Zawsze robimy wszystko, by uczestnicy wrócili z wyjazdu wypoczęci, zadowoleni i szczęśliwi.

Jaki obóz taneczny wybrać?

W tym roku zapraszamy zainteresowane dzieci i młodzież na obozy taneczne z Marysią Krasowską (dla dzieci w wieku 8-16 lat) nad morze – do Łeby lub Dębrzyna, lub w góry – do Muszyny. W naszej ofercie znajduje się również młodzieżowy obóz taneczny w Lloret de Mar w Hiszpanii (dla uczestników w wielu 13-19 lat) oraz Cheerleaders BUT Camp w Łebie (przedział wiekowy 9-14 lat). 

Chcesz wiedzieć więcej? Interesuje Cię, czy autokar, który zawiezie dziecko na wyjazd, jest bezpieczny i klimatyzowany? Chciałbyś zapytać o ubezpieczenie, posiłki, wyjazd czy dowiedzieć się, kto będzie instruktorem? Rozumiemy, że obozy młodzieżowe tematyczne wymagają sporej wiedzy. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!