Ustka jest malowniczym miastem położonym na Wybrzeżu Słowińskim chętnie odwiedzanym przez osoby, szukające letniego relaksu. W rejonie tym znajdują się dwa kąpieliska – Wschodnie i Zachodnie. Ze względu na malowniczość terenu oraz zdrowy klimat zdecydowaliśmy się na zorganizowanie w Ustce kolonii.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 
  • Miejsc.Zwiń

Transport Wyczyść Filtr Ustka jest malowniczym miastem położonym na Wybrzeżu Słowińskim chętnie odwiedzanym przez osoby, szukające letniego relaksu. W rejonie tym znajdują się dwa kąpieliska – Wschodnie i Zachodnie. Ze względu na malowniczość terenu oraz zdrowy klimat zdecydowaliśmy się na zorganizowanie w Ustce kolonii.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Ustce?

Kolonie w Ustce stanowią świetną propozycję dla osób, lubiących aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Miasto to wyróżnia się niepowtarzalnym klimatem o właściwościach leczniczych oraz dostępnością naturalnych surowców:

  • solanki 3,43% chlorkowo-sodowej, jodkowej, hipotermalnej ze złoża „Ustka IGH-1”,

  • złóż torfu leczniczego – borowiny „Ustka-1” zaliczanych do kopalin podstawowych.

Obozy dla młodzieży w Ustce dają nam też możliwość aktywnego wykorzystania czasu na wodnych atrakcjach. W mieście znajdują się dwa kąpieliska strzeżone przez ratowników WOPR w okresie letnim. Ustka Wchód i Zachód spełniają obowiązkowe wymogi jakości dla wody w kąpielisku Unii Europejskiej. To kolejny argument, by wybrać się na obóz młodzieżowy w Ustce. 

Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać kolonie dla dzieci w tym mieście, jest dostępność wielu zabytków i obiektów kultury. Wśród nich warto wskazać: port morski, latarnię z 1892 r., willę Red oraz Promenadę Nadmorską. 

Obozy młodzieżowe w Ustce – jakie są atrakcje?

Nasze kolonie młodzieżowe w Ustce to gwarancja różnorodnych aktywności – sportowych, integracyjnych, kreatywnych itd. Każdy będzie mógł wybrać opcję dostosowaną do własnych preferencji i upodobań. Dla wielbicieli historii przygotowaliśmy m.in. zwiedzanie twierdzy z okresu II wojny światowej. Fani zdrowego żywienia w trakcie obozu letniego w Ustce będą mogli natomiast poznać triki na przygotowanie dietetycznych przekąsek piknikowych. Wśród innych atrakcji kolonii i obozów w Ustce warto wskazać:

  • wodne wyzwanie na plaży o Wielkiego Arbuza,

  • warsztaty dziennikarskie,

  • imprezy plenerowe,

  • dyskoteki i zabawy taneczne.

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Ustce

Nasze polskie kolonie w Ustce zróżnicowane są pod kątem rodzaju aktywności. Chill out Zone to wszystko to, o czym morze zamarzyć wielbiciel relaksu – plażowanie, kąpiele i warsztaty artystyczne. Obóz w Ustce Happy Summer stanowi połączenie morskiego wypoczynku, obcowania z kulturą oraz aktywności, wymagającej rywalizacji. 

Fit Camp z Kingą Janik jest natomiast doskonałą ofertą dla osób, dbających o swoją sylwetkę. Na tej kolonii młodzieżowej w Ustce można poznać zasady zdrowego odżywiania, uczestniczyć w zajęciach z profesjonalnymi trenerami itd. Nasza oferta została stworzona w taki sposób, by każdy typ obozu młodzieżowego w Ustce gwarantował moc atrakcji. Wszystkim kampusom przewodzi hasło: „Możesz wszystko, nic nie musisz”. Takie kolonie dla młodzieży w Ustce na pewno spełnią Wasze oczekiwania!