YouTube to serwis, pozwalający na udostępnianie i komentowanie filmów oraz krótkich relacji. Osoby, publikujące swoje materiały na tej stronie, dla wielu osób są idolami i osobami godnymi naśladowania. Nasza firma przygotowała zatem unikatowe atrakcje – obozy z Youtuberami, dzięki którym dzieci i młodzież mogą osobiście poznać znane osoby występujące w tym popularnym serwisie, a także poznać tajniki nagrywania filmów na YouTube.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr YouTube to serwis, pozwalający na udostępnianie i komentowanie filmów oraz krótkich relacji. Osoby, publikujące swoje materiały na tej stronie, dla wielu osób są idolami i osobami godnymi naśladowania. Nasza firma przygotowała zatem unikatowe atrakcje – obozy z Youtuberami, dzięki którym dzieci i młodzież mogą osobiście poznać znane osoby występujące w tym popularnym serwisie, a także poznać tajniki nagrywania filmów na YouTube.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz z Youtuberami?

Kolonie z youtuberami to świetna propozycja dla osób, lubiących spędzać wolny czas na przeglądaniu i komentowaniu materiałów video udostępnianych w sieci. Większość Youtuberów zwraca uwagę na jakość publikowanych materiałów. Dzięki nim można poznać dobrą muzykę, obowiązujące trendy w modzie, świetne propozycje kulinarne itd. 

Obóz z Youtuberami to doskonała okazja, by spędzić czas ze swoim idolem. Na takim kempingu można także dowiedzieć się, na czym polega bycie influencerem. Kolonie młodzieżowe są również okazją, by poznać Youtuberów i spędzić z nimi wyjątkowy, wolny czas.  

Nasze kolonie dla dzieci z Youtuberami organizujemy z zachowaniem najwyższych standardów. Uczestnicy mają zapewniony dojazd z kilkudziesięciu miejscowości w całej Polsce, jak również nocleg w komfortowych warunkach. W cenie pobytu znajduje się oczywiście pełne wyżywienie składające się ze śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. 

Rodzaje obozów z Youtuberami dla dzieci i młodzieży

Nasze obozy letnie z Youtuberami to projekt, który nie polega na oglądaniu materiałów video udostępnianych w sieci. Naszym priorytetem jest zaznajomienie dzieci ze sztuką tworzenia dobrego contentu. Wśród naszych kolonii z Youtuberami warto wskazać: WAKSY Camp, Wakacje w stylu Nanami Chan, kampus taneczny z Marią Krasowską i obóz surfingowy z Marią Krasowską. Naszą ofertę zróżnicowaliśmy tematycznie tak, by każdy mógł wybrać coś dla siebie. 

Obozy młodzieżowe z Youtuberami wyróżnia bogaty program, obejmujący nagrywanie filmów, robienie zdjęć i mix letnich aktywności. Każda kolonia wzbogacona jest również zabawami i rozmaitymi zajęciami nawiązującymi do działalności konkretnego twórcy. 

Kolonie: z którym Youtuberem wybrać?

Obóz młodzieżowy z Youtuberami to świetna propozycja zarówno dla dzieci, jak i młodzieży. Przy wyborze kolonii z naszej oferty warto wziąć pod uwagę rodzaj aktywności oraz własne preferencje, co do osób, działających w sieci. Satysfakcjonujący obóz młodzieżowy z Youtuberami powinien stanowić nie tylko formę relaksu, ale i atrakcyjnej nauki. Nasza firma przygotowała kolonie, kierując się właśnie tą ideą. 

Wszelkie szczegóły na temat kolonii z Youtuberami, jak i innych naszych propozycji na wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży opublikowane są na naszej stronie, a także na mediach społecznościowych.