Chopok - obóz narciarsko-snowboardowy

Pensjonat Larion *** (Kráľova Lehota, Słowacja)

13-18 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Opinie

5/5

Anna

07 luty 2022

Córka z obozu wróciła szczęśliwa i zadowolona. Spędziła cudowne chwile na stoku. Obóz, kadra jak i sami uczestnicy byli wspaniali i chętnie...

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja
4/5

Łukasz

07 luty 2022

Syn wrócił bardzo zadowolony. Z uwagi na silny wiatr pierwszego dnia mlodziez nie jeździła na nartach.

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja
5/5

Emil

21 luty 2023

Syn zachwycony!!!!

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja

Opis

RozwińZwiń

Pełna oferta BUT obozów zimowych na sezon 2025 będzie dostępna już we wrześniu ;)
Aby być na bieżąco i zapewnić sobie pierwszeństwo przy rezerwacji, zapisz się do naszego newslettera lub śledź nasze konto na Instagramie i TikToku. Bądź gotowy na niezapomniane chwile na stokach!

 

Jeśli nie chcecie spędzić wielu godzin w podróży, a marzą Wam się prawdziwie alpejskie ferie blisko granicy z Polską, to Chopok to idealny wybór. Czeka na Was 50 km świetnie przygotowanych tras narciarsko&snowboardowych, a do tego DC Snowpark, który MY uwielbiamy. Nic tylko rezerwować i szusować. Śnieg gwarantowany! Szczegółowy opis tras - patrz program.

Pensjonat Larion *** - to urocze miejsce położone u stóp Tatr, w malowniczej miejscowości Kralova Lehota. Zakwaterowanie w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych z łazienką i TV. Uczestnicy korzystać mogą z wielu udogodnień, w tym:
- z restauracji, lobby baru, sali kominkowej "słowacka koliba", sali dyskotekowej,
- przechowalni sprzętu narciarskiego,
- zaplecza sportowego i rekreacyjnego: boisko do squasha, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki
- darmowego WiFi,
- ponadto za dodatkową opłatą dostępne są: strefa wellness z jacuzzi z hydromasażem dla 6 osób, sauna fińska i sauna na podczerwień (wstęp ok. 10 EUR za 2 godziny), bilard (ok. 5 EUR za 1 godzinę).

 • GDZIE JEŹDZIMY - OŚRODEK NARCIARSKI

CHOPOK (Jasna) zobacz mapę tras - najlepszy w Tatrach i największy na Słowacji ośrodek sportów zimowych oferujący ponad 50 km szerokich i idealnie przygotowanych tras zjazdowych o wszystkich stopniach trudności. Głodni wrażeń szaleć mogą na DC Snowpark na Otupnym lub zjechać jedną z kilku stref freeride'owych.

 • NA STOKU - RELAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią lajtową jazdę, dobrą zabawę, ale także dla tych co chcą doskonalić swoje umiejętności.

Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej i zaawansowanej.

Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie przez 6 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorem w grupach, zazwyczaj 10-15 osobowych. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

 • APRES SKI

Poza stokiem będziemy odpoczywać i ładować baterie na następny dzień. Nasi wychowawcy zorganizują Wam m.in. zajęcia integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskotekę/karaoke/wieczór filmowy a także rozgrywki w squasha.

Nie zabraknie też odrobiny teorii m.in wykładów na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu.

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych - atrakcje dodatkowo płatne:

 • pobyt w Tatralandii czyli Tropikalnym Raju pod Tatrami - czeka na Was 10 basenów całorocznych, strefa relaksu Tropical Paradise ze stałą temperaturą powietrza 30° C, 5 zjeżdżalni w tym Tornado ze zjazdem 2-osobowym pontonem z 12-metrowej wieży. Wstęp ok. 30 Eur/os za 3-godzinny pobyt w aquaaprku.
 • możliwość skorzystania ze strefy Wellness znajdującej się w pensjonacie - do dyspozycji jacuzzi z hydromasażem dla 6 osób, sauna fińska i sauna na podczerwień. Wstęp ok. 10 Eur/os za 2-godzinne wejście.

Zapewniamy 2 posiłki dziennie (HB): śniadanie i obiadokolację (dania kuchni lokalnej) serwowane w resturacji na terenie pensjonatu. Do posiłków woda, woda z sokiem oraz herbata w cenie.

Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu do pensjonatu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu z pensjonatu.

Łączna długość tras to ponad 50 km, w tym:

 • trasy trudne (czarne)  - ok. 8 km,
 • trasy średnio trudne (czerwone) - ok. 19 km,
 • trasy łatwe (niebieskie) - ok. 24 km.

(zobacz mapę tras)

Dzień 1 wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Słowację, przyjazd do ośrodka ok. godz. 19:30, zakwaterowanie, obiadokolacja
Dzień 2-7 wypoczynek na Słowacji: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
Dzień 8 śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka ok. godz 8:30, przejazd przez Słowację, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Brak wolnych miejsc - sprzedane


Brak wolnych miejsc - sprzedane

Chopok - obóz narciarsko-snowboardowy

Pensjonat Larion *** (Kráľova Lehota, Słowacja)

13-18 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

dopłat transportowych, skipassów, taksy klimatycznej, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

CENY SKIPASSÓW:
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy - 135 EUR

+ kaucja (zwrotna) za skipass - 2 EUR

Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich na sezon zimowy 2024. Ceny skipasów będą aktualizowane zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie Jasna Chopok.

zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę BUT kadry: kierownika obozu, wychowawców-instruktorów narciarstwa/snowboardu, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY (KL do 20.000 Eur,  NNW do 2.000 Eur).

 • Uwaga! Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie, lecz dla osób już jeżdżących w stopniu umożliwiającym poruszanie się po czerwonych trasach.
 • Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania (poziom średnio zaawansowany / poziom zaawansowany) zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
 • Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Snowboardzistom zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR (płatna na miejscu).
 • Obowiązkowa taksa klimatyczna - 10 EUR (płatna na miejscu).
 • Opłata za 6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy - 135 EUR + kaucja (zwrotna) za skipass - 2 EUR (płatne na miejscu)
  .Ceny skipasów będą aktualizowane zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie Jasna Chopok.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 110 EUR + skipass + taksa klimatyczna + kaucja (zwrotna) +  imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe.
 • Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 120 - 150 EUR.
 • Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymacja szkolna i wypełniona karta kwalifikacyjna.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach):
  - 1 bagaż główny, który nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm (bok + bok + bok),
  - 1 bagaż podręczny o wadze do 5 kg, który powinien zmieścić pod siedzeniem lub w schowku nad głową w autokarze,
  - 1 komplet sprzętu sportowego (narty wraz z kijkami lub deska snowboardowa z wiązaniami w pokrowcu),
  - Kask i gogle spakuj do bagażu głównego lub podręcznego, buty zaś prosimy spakować do bagażu głównego.
 • Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,6 PLN.
 • Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Polecane oferty

Ocena ogólna
5/5
Ocena kadry
5/5
Ocena noclegu
5/5
Ocena atrakcji
4/5
Córka z obozu wróciła szczęśliwa i zadowolona. Spędziła cudowne chwile na stoku. Obóz, kadra jak i sami uczestnicy byli wspaniali i chętnie skorzystaj jeszcze z usług biura BUT

Anna

07 luty 2022

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja
Ocena ogólna
4/5
Ocena kadry
5/5
Ocena noclegu
4/5
Ocena atrakcji
4/5
Syn wrócił bardzo zadowolony. Z uwagi na silny wiatr pierwszego dnia mlodziez nie jeździła na nartach.

Łukasz

07 luty 2022

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja
Ocena ogólna
5/5
Ocena kadry
5/5
Ocena noclegu
5/5
Ocena atrakcji
5/5
Syn zachwycony!!!!

Emil

21 luty 2023

Pensjonat Larion, Chopok, Słowacja