Obozy młodzieżowe

Poronin - obóz książkowy z Marysią Krasowską

OW Limba (Poronin, Polska)

9-17 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Opis

RozwińZwiń

OBOZY ZIMOWE 2025 I ZIMOWISKA 2025 w przygotowaniu

Pełna oferta BUT obozów zimowych 2025 i zimowisk 2025 będzie dostępna już we wrześniu ;)
Aby być na bieżąco i zapewnić sobie pierwszeństwo przy rezerwacji, zapisz się do naszego newslettera lub śledź nasze konto na Instagramie i TikToku. Bądź gotowy na niezapomniane chwile nie tylko na stokach!

 

Obóz książkowy z pisarką i influencerką - Marysią Krasowską!
Marysia jest autorką znanych książek młodzieżowych i prowadzi media społecznościowe o tematyce czytelniczej. Nagrywa na YouTube na kanale "KSIĄŻKI  RZĄDZĄ" oraz  działa na instagramie i tiktoku, gdzie dzieli się z młodymi czytelnikami  swoją pasją do książek, recenzuje nowości wydawnicze, zdradza sekrety  wydawania oraz zachęca do czytania. Ty będziesz mieć możliwość poznania jej  osobiście!

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Limba - ośrodek położony w spokojnej i malowniczej okolicy u stóp Tatr w Poroninie k/Zakopanego skąd otwiera się piękna panorama na górskie szczyty. Zakwaterowanie w komfortowych pokojach 3-, 4-, 5-osobowych z łazienką i TV, możliwe pokoje 6-os. Ośrodek zapewnia bogate zaplecze sporotowo-rekreacyjne:

 • kryty basen o wymiarach 18 x 6 m oraz jacuzzi,
 • strefę gier z cymbergajem, bilardem, piłkarzykami i tenisem stołowym,
 • kącik z komputerami z szybkim internetem,
 • sale konferencyjne,
 • góralski szałas grillowy.

ZAJĘCIA CZYTELNICZE Z MARYSIĄ KRASOWKĄ - co najmniej 10 godzin zajęć, w tym:

 • spotkanie autorskie z Marysią Krasowską,
 • kulisy wydawania książek - dowiesz się prosto od Marysi jak krok po kroku wygląda proces wydawniczy,
 • warsztaty pisarskie z Marysią - dowiesz się jak napisać i wydać własną książkę,
 • tworzenie własnych zakładek,
 • warsztaty z projektowania okładki,
 • konkurs cosplay - przebierz się za swoją ulubioną postać literacką,
 • wielki quiz książkowy,
 • gry i zabawy czytelnicze,
 • wieczór filmowy,
 • wieczorny kącik czytelniczy.

Dodatkowo:

 • odkrywanie Zakopanego, spacer po słynnych Krupówkach, zakup góralskich pamiątek
 • Illusion house - uwolnimy wyobraźnię w jednej z najciekawszych atrakcji w Zakopanem m.in. iIuzje optyczne i lustrzane, logiczne łamigłówki
 • relaks na krytym basenie oraz w jacuzzi (1 x w trakcie pobytu)
 • ognisko/grill z pieczeniem kiełbasek
 • zabawy na świeżym powietrzu
 • zajęcia integracyjne

 

MARYSIA KRASOWSKA -  influencerka, autorka książek dla dzieci i młodzieży, podróżniczka. Zwiedziła  ponad dwadzieścia państw, w kilku nawet mieszkała, a gdy podróżuje, czerpie  inspiracje do książek. Od dzieciństwa pasjonuje się czytaniem, a w wieku  piętnastu lat napisała swoją pierwszą powieść pt. "Wyspa X". Od tamtej pory  wydała trzy inne książki młodzieżowe oraz poradnik dla nastolatek pt. "Kurs  spełniania marzeń". Obecnie jest w trakcie wydawania swojej pierwszej trylogii zatytułowanej "Fala". Od lat kształci się literacko, a zdobytą wiedzą i doświadczeniem podzieli się z Wami podczas zimowiska!


Zapewniamy 3 posiłki dziennie: śniadanie, obiad i kolację serwowane w stołówce ośrodka, śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad serwowany.

Pierwszy posiłek - ciepła kolacja w dniu przyjazdu do ośrodka, ostatni posiłek - śniadanie + suchy prowiant na drogę powrotną w dniu wyjazdu z ośrodka.

Jesteśmy w stanie zorganizować w ośrodku również wyżywienie wegetariańskie i bezglutenowe*. Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie tego zapotrzebowania telefonicznie lub mailowo co najmniej 14 dni przed rozpoczęciem obozu.

Posiłki bezglutenowe przygotowywane są w ośrodku, mogą zawierać śladowe ilości glutenu. Nie zalecamy osobom na restrykcyjnej diecie bezglutenowej.

Dzień 1 wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz 17:00, zakwaterowanie, kolacja
Dzień 2-7 wypoczynek zgodnie z opisem programu
Dzień 8 śniadanie, suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz 11:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

Brak wolnych miejsc - sprzedane


Brak wolnych miejsc - sprzedane

Poronin - obóz książkowy z Marysią Krasowską

OW Limba (Poronin, Polska)

9-17 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

dopłat transportowych, imprez fakultatywnych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.), składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

 

zakwaterowanie, wyżywienie, realizację programu, opiekę BUT kadry: kierownika obozu, wychowawców, ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN. Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do ośrodka.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 100-150 PLN + kaucja (zwrotna) + imprezy fakultatywne.
 • Prosimy zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, krem na mróz z filtrem UV, strój kąpielowy, klapki i czepek na basen. Ośrodek nie zapewnia ręczników, prosimy zabrać własne.
 • Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Dzieci nie zabierają telefonów na zajęcia programowe.
 • Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 45 osób.
 • Podczas obozu będzie możliwość zakupienia książek, gadżetów i innych rzeczy ze sklepu ZWARIOWANI.

Polecane oferty