Obozy młodzieżowe

Madonna di Campiglio - obóz narciarsko-snowboardowy

Hotel Olympic Turismo Antico Borgo*** (Val Rendena, Włochy)

13-19 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Opis

RozwińZwiń

Pełna oferta BUT obozów zimowych na sezon 2025 będzie dostępna już we wrześniu ;)
Aby być na bieżąco i zapewnić sobie pierwszeństwo przy rezerwacji, zapisz się do naszego newslettera lub śledź nasze konto na Instagramie i TikToku. Bądź gotowy na niezapomniane chwile na stokach!

 

Odkryj jeden z najpiękniejszych zakątków włoskich Alp - region Val di Sole, Dolinę Słońca. Otoczona majestatycznymi szczytami Dolomitów, to nie tylko malownicza dolina, ale przede wszystkim prawdziwe królestwo narciarzy. Absolutny Must Be There tej Zimy! Szusować będziecie na stokach największej karuzeli narciarskiej na świcie (Skiarea) PINZOLO - MADONNA DI CAMPIGLIO - FOLGARIDA - MARILLEVA. Otwieramy bramy do zimowego raju! Szczegółowy opis tras - patrz program.

Hotel Olympic Turismo Antico Borgo*** - kameralny hotel położony w Spiazzo (dolina Rendena) w pobliżu zimowych kurortów takich jak Pinzolo (ok. 7 km) i Madonna di Campiglio (ok. 20 km) - co czyni obiekt doskonałym miejscem na zimowy wypoczynek. Na terenie hotelu znajduje się sala śniadaniowa, część wypoczynkowa z piłkarzykami i TV, bar - restauracja, oraz narciarnia. Zakwaterowanie w pokojach 3-, 4-osobowych z łazienką. Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych hotelu.

 • GDZIE JEŹDZIMY - OŚRODKI NARCIARSKIE

6 pełnych dni na stokach największej karuzeli narciarskiej na świcie (Skiarea):

- Madonna di Campiglio - symbol elegancji i doskonałości w alpejskim narciarstwie, "perła Dolomitów", serce Skiarea Campiglio Val Rendena Val di Sole. To tu spędzimy najwięcej czasu i to tu, miłośnicy snowboardu i freeskiingu poznają prawdziwą perełkę Snow Park Ursus na Groste - jeden z 5 najlepszych snow parków w całych Alpach, który zachwyci Was swoimi możliwościami i atrakcjami.
- Pinzolo choć mniejsze od swojego sąsiada, to również stanowi doskonałą bazę wypadową dla miłośników sportów zimowych. W Pinzolo znajduje się najbardziej panoramiczna gondola w Dolomitach, Pinzolo-Campiglio Express o długości 4706 m. Zapewnia nie tylko szybki dostęp do stoków w Madonna di Campiglio, ale jest również idealnym miejscem na wyjazdowe foty n InstaStories.
- Folgarida i Marilleva obok Madonny to kolejny super ośrodek lubiany i mocno oblegany, oferujący niezapomniane doznania dla wszystkich miłośników zimowych sportów na ponad 60 km nartostrad.

 • NA STOKU - RELAX & FUN

Jak sama nazwa wskazuje to obóz dla tych co lubią lajtową jazdę, dobrą zabawę, ale także dla tych co chcą doskonalić swoje umiejętności.

Na stoku jeździcie w dwóch grupach zaawansowania: średnio zaawansowanej i zaawansowanej.

Zajęcia na stoku trwają ok. 5-6 godzin dziennie przez 6 dni, z czego 2 godziny to szkolenie z instruktorem w grupach, zazwyczaj 10-15 osobowych. Resztę czasu na stoku spędzacie poruszając się po ustalonych trasach z kadrą pozostając z nią w stałym kontakcie. Nasza kadra swoim czujnym okiem zadba o Wasze bezpieczeństwo i dobrą zabawę.

 • APRES SKI

Poza stokiem będziemy chillować! Wieczorem ładujemy baterie na następny dzień jazdy na stokach. Nasi wychowawcy zorganizują Wam m.in.
- zajęcia integracyjne, konkursy z nagrodami, dyskotekę/karaoke/wieczór filmowy,
- spacery po okolicy - wzdłuż potoku wąwozu Vigo Rendena w Spiazzo, odwiedzimy również Pinzolo i Madonnę di Campiglio,
- pizza party z degustacją lokalnych produktów.

Nie zabraknie też odrobiny teorii m.in wykładów na temat pielęgnacji i konserwacji sprzętu.

Chętni mogą skorzystać z atrakcji fakultatywnych - atrakcje dodatkowo płatne:

 • pobyt na krytym basenie oddalonym zaledwie 500 metrów od hotelu, basen o wymiarach 25x12,5 m, 6 torów z podgrzewaną wodą do 29o C. Wstęp ok. 8 Eur/os za 1 godzinę.
 • jazda na łyżwach w Madonnie di Campiglio lub na całorocznym krytym lodowisku w Pinzolo. Wstęp + łyżwy ok. 12 Eur/os.

Zapewniamy 2 posiłki dziennie (HB): śniadanie i obiadokolację (dania kuchni włoskiej i europejskiej) serwowane w hotelowej sali śniadaniowej. Śniadanie serwowane w formie bufetu, obiadokolacja 3-daniowa z bufetem sałatkowym i deserem, woda do obiadokolacji w cenie.
Pierwszy posiłek - obiadokolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni posiłek - śniadanie w dniu wyjazdu z hotelu.

Łączna długość tras to ponad 150 km, w tym:

 • trasy trudne (czarne)  - ok. 34 km,
 • trasy średnio trudne (czerwone) - ok. 65 km,
 • trasy łatwe (niebieskie) - ok. 53 km.

(zobacz mapę tras)

Dzień 1 wyjazd wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Polskę, Czechy/Niemcy*, Austrię
Dzień 2 przyjazd do hotelu ok. godz. 17:00 - 19:30*, zakwaterowanie, obiadokolacja
Dzień 3-8 wypoczynek we Włoszech: śniadanie, wyjście na stok w godzinach porannych, zajęcia programowe na stoku, powrót do hotelu w godzinach popołudniowych, obiadokolacja, wieczorem gry i konkursy integracyjne
Dzień 9 śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd z hotelu ok. godz. 7:30 - 9:00, przejazd przez Włochy, Austrię, przejazd przez Czechy/Niemcy*
Dzień 10 przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

* przejazd i godziny przyjazdu/wyjazdu do/z ośrodka w zależności od turnusu.

INFORMACJE TRANSPORTOWE
W tabelach rozkładu jazdy podajemy godziny odjazdów autokarów/pociągów. Na miejsce zbiórki prosimy o przybycie 20 minut wcześniej. Prosimy na miejsce wyjazdu i powrotu przybywać punktualnie.

[-1] wyjazd/powrót dzień przed datą rozpoczęcia/zakończenia turnusu;
[+1] wyjazd/powrót dzień po dacie rozpoczęcia/zakończenia turnusu.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom staramy się zapewnić jak największą ilość miast wyjazdowych, w związku z czym podróż nie zawsze odbywa się najkrótszą trasą, możliwe są przesiadki oraz na wybranych odcinkach zmiana środka transportu na zastępczy (pociąg, mikrobus, samochód osobowy). W związku z powyższym zastrzegamy sobie prawo do zmiany rozkładu po uprzednim powiadomieniu Klientów. Z miejscowości objętych rozkładem jazdy staramy się realizować przejazd uczestników we wszystkich terminach, jednak zastrzegamy sobie prawo odwołania połączenia antenowego jeśli w danym turnusie nie uzbiera się minimalna liczba 6 osób na przejazd daną trasą. W takim przypadku zostaną Państwo powiadomieni o najbliższym przystanku z którego będzie realizowany wyjazd.

 

Brak wolnych miejsc - sprzedane


Brak wolnych miejsc - sprzedane

Madonna di Campiglio - obóz narciarsko-snowboardowy

Hotel Olympic Turismo Antico Borgo*** (Val Rendena, Włochy)

13-19 lat
Brak wolnych miejsc - sprzedane

Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

dopłat transportowych, skipassów, taksy klimatycznej, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, obowiązkowego ubezpieczenia SKI (OC+SS) - 60 PLN/os, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

CENY SKIPASSÓW:
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Skirama Dolomiti Adamello Brenta:
- OTB/SD 1 - 194 EUR
- OTB/SD 2 - 231 EUR
- OTB/SD 3-6 - 258 EUR

+ kaucja (zwrotna) za skipass - 5 EUR

Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich na sezon zimowy 2024. Ceny skipasów będą aktualizowane zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie Dolomiti Superski.

zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę BUT kadry: kierownika obozu, wychowawców-instruktorów narciarstwa/snowboardu, ubezpieczenie UNIQA KONTYNENTY (KL do 20.000 Eur,  NNW do 2.000 Eur).

 • Uwaga! Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie, lecz dla osób już jeżdżących w stopniu umożliwiającym poruszanie się po czerwonych trasach.
 • Ostateczny przydział do grupy według stopnia zaawansowania (poziom średnio zaawansowany / poziom zaawansowany) zależeć będzie od instruktora po zweryfikowaniu umiejętności na pierwszych zajęciach.
 • Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Snowboardzistom zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
 • Ubezpieczenie SKI (OC + SS) obowiązkowe, dodatkowo płatne (opłata doliczane podczas rezerwacji) zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
 • Obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR (płatna na miejscu).
 • Obowiązkowa taksa klimatyczna - 14 EUR (płatna na miejscu).
 • Opłata za 6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy - 194 EUR (OTB/SD 1), 231 EUR (OTB/SD 2), 258 EUR (OTB/SD 3-6) + kaucja (zwrotna) za skipass - 5 EUR (płatne na miejscu).
  Ceny skipasów będą aktualizowane zgodnie z informacjami pojawiającymi się na stronie Skirama Dolomiti Adamello Brenta.
 • Proponowane min. kieszonkowe ok. 110 EUR + skipass + taksa klimatyczna + kaucja (zwrotna) +  imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe.
 • Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu. Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok. 150 - 190 EUR.
 • Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty oraz legitymacja szkolna i wypełniona karta kwalifikacyjna.
 • Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach):
  - 1 bagaż główny, który nie może przekraczać 20 kg i sumie wymiarów 180 cm (bok + bok + bok),
  - 1 bagaż podręczny o wadze do 5 kg, który powinien zmieścić pod siedzeniem lub w schowku nad głową w autokarze,
  - 1 komplet sprzętu sportowego (narty wraz z kijkami lub deska snowboardowa z wiązaniami w pokrowcu),
  - Kask i gogle spakuj do bagażu głównego lub podręcznego, buty zaś prosimy spakować do bagażu głównego.
 • Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,6 PLN.
 • Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Polecane oferty