Jazda rowerami BMX to nie tylko forma aktywności na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim dobra zabawa. Charakterystyczna konstrukcja pojazdów pozwala bowiem na wykonywanie efektownych akrobacji na przystosowanych do tego rampach. Specjalnie dla fanów tego typu aktywności przygotowaliśmy obozy młodzieżowe BMX, łączące zajęcia teoretyczne i praktyczne. 

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 

Transport Wyczyść Filtr Jazda rowerami BMX to nie tylko forma aktywności na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim dobra zabawa. Charakterystyczna konstrukcja pojazdów pozwala bowiem na wykonywanie efektownych akrobacji na przystosowanych do tego rampach. Specjalnie dla fanów tego typu aktywności przygotowaliśmy obozy młodzieżowe BMX, łączące zajęcia teoretyczne i praktyczne. 

Dlaczego warto zdecydować się na obozy BMX?

Nasze obozy BMX to świetna propozycja dla osób, lubiących energetyczną zabawę. Udział w kolonii może wziąć każdy dzieciak, lubiący jazdę rowerem. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów, co pozwala na udoskonalenie swoich umiejętności. W ramach kolonii BMX młodzież ma zapewnione zakwaterowanie w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna koło Bełchatowa. 

Kompleks ten  jest chroniony i monitorowany, co zapewnia dzieciom bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dostępne w naszej ofercie obozy BMX dla młodzieży to także pełne bezpieczeństwo i wsparcie pedagogów. Oferujemy też kolonie BMX dla dzieci.

Zapewniamy również możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia, które gwarantuje  zwrot kosztów w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w obozie BMX z przyczyn losowych niezależnych od uczestnika.

Obozy BMX dla dzieci i młodzieży – jakie są atrakcje?

Podstawowy program naszych obozów BMX obejmuje:

 • zasady bezpiecznego korzystania ze skateparku,

 • rowerowy serwis,

 • konkurs na projekt skateparku,

 • zajęcia praktyczne w SkatePlazie obejmujące naukę takich trików, jak bunny hop, wheelie i manual czy crankflip,

 • zawody i konkursy z nagrodami.

Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem profesjonalnego instruktora i zaczynają się od odpowiedniej dla tego sportu rozgrzewki. Dzieci i młodzież biorąca udział w polskich koloniach BMX uczą się kontroli nad rowerem, koordynacji ruchów i właściwego postępowania przy upadku. 

Wśród dodatkowych atrakcji warto wskazać:

 • dmuchane walki sumo,

 • poczwórne narty – formę biegu, mająca na celu grupową integrację,

 • gokartowe rajdy,

 • zajęcia animacyjne,

 • warsztaty artystyczno-plastyczne DIY,

 • konkursy i turnieje,

 • seanse filmowe,

 • przejażdżki bryczkami,

 • wizyty w mini zoo,

 • mix letnich aktywności – kąpiele, zjeżdżalnie wodne, podchody, dyskoteki itp. 

Jaki obóz z BMX wybrać?

Nasze kolonie młodzieżowe BMX trwają jedenaście dni. Stworzyliśmy go z myślą o dzieciach w wieku od 7 do 15 lat. W ramach kolonii uczestnicy mają zapewnione pełne wyżywienie, składające się z czterech posiłków: śniadania, obiadu, podwieczorku  i kolacji. Dzieci poza atrakcjami przewidzianymi w programie mogą również skorzystać ze strefy relaksu ośrodka sportowego – boiska sportowego, stołu do tenisa stołowego, placu zabaw, przestrzeni ogniskowej itd. 

W programie naszych kolonii młodzieżowych BMX nie mogło zabraknąć wycieczek fakultatywnych dla chętnych. Pośród przygotowanych przez nas wyjazdów warto wskazać: aquapark, park linowy, park rozrywki. Cena tych atrakcji podana jest na naszej podstronie. 

Jako organizator kolonii i obozów młodzieżowych z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie zagwarantować uczestnikom naszych wyjazdów i ich zaniepokojonym rodzicom, że wakacje z BUT to nie tylko bezpieczny transport i komfortowe zakwaterowanie, ale i opieka wykwalifikowanych wychowawców oraz mnóstwo zajęć, które nie tylko zwiększają umiejętności młodych ludzi, ale i dostarczają im świetnej zabawy! Z nami kolonie i obozy BMX na pewno będą udane!