Obóz Łeba organizowany przez nasze biuro usług turystycznych to najczęściej wybierana kolonia dla młodzieży w Polsce. W Łebie dzieciom i młodzieży podoba się plaża i liczne parki rozrywki. Łeba to także Słowiński Park Narodowy, przyrodniczy unikat w skali Europy i świata, który chętnie odwiedzają turyści. Poniższy artykuł zaznajomi Was, jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko podczas obozów w Łebie.

Sezon

Sortuj wedługPoszukiwana fraza

Wyczyść Filtr 
  • Miejsc.Zwiń

Transport Wyczyść Filtr 

Mamy dla ciebie 0 ofertObóz Łeba organizowany przez nasze biuro usług turystycznych to najczęściej wybierana kolonia dla młodzieży w Polsce. W Łebie dzieciom i młodzieży podoba się plaża i liczne parki rozrywki. Łeba to także Słowiński Park Narodowy, przyrodniczy unikat w skali Europy i świata, który chętnie odwiedzają turyści. Poniższy artykuł zaznajomi Was, jakie atrakcje czekają na Twoje dziecko podczas obozów w Łebie.

Dlaczego warto zdecydować się na obóz w Łebie?

Łeba, to lubiana i chętnie odwiedzana przez rodziny z dziećmi nadmorska miejscowość, która oferuje wiele atrakcji, dzięki czemu dzieci i nastolatkowie nie będą się nudzić ani chwili.

Obóz w Łebie charakteryzuje wachlarz różnych aktywności, od sportowych, z adrenaliną poprzez artystyczne i kreatywne po zwiedzanie lokalnych atrakcji polskiego wybrzeża. Na koloniach i obozach w Łebie nie zabraknie oczywiście tradycyjnego wypoczynku na plaży i kąpieli w morzu, choć stawiamy przede wszystkim na aktywny program zajęć.

Nasze biuro usług turystycznych oferuje wiele obozów tematycznych, podczas których dzieci mogą kształtować i rozwijać swoje pasje i marzenia. Obozy dedykowane są zarówno dla dziewczynek jak i chłopców w wieku 9-14 lat. Rodzice najmłodszych dzieci w wieku 6-10 lat również znajdą ciekawą ofertę dla swoich pociech.

Obozy młodzieżowe w Łebie - jakie są atrakcje?

Podczas obozu dla młodzieży w Łebie, uczestnikom proponujemy zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym z bardzo bogatym zapleczem sportowym i rekreacyjnym, które zapewni 100% aktywnego wypoczynku z gwarancją dobrej zabawy na świeżym powietrzu. Dzięki temu młodzież nawet przebywając na terenie obiektu, będzie mogła w pełni się zregenerować. Podczas kolonii i obozów w Łebie młodzież może korzystać z licznych atrakcji i parków rozrywki, których w Łebie nie brakuje. Z pewnością warto wymienić:

  • największy w Polsce park dinozaurów - Łeba Park, który do gustu przypadnie zarówno tym młodszym jak i nieco starszym uczestnikom kolonii młodzieżowych w Łebie. Dinozaury naturalnej wielkości a do tego moc atrakcji, m. in.: zamek strachu, świat bajek widziany w 3D, pole Minigolfa z 18 dołkami, kino 7D max, pojazdy Flinstonów i wiele innych, sprawiają wiele pozytywnych emocji.
  • Labirynt Park Łeba czyli największy w Polsce (5000 m2) naturalny labirynt z platformami widokowymi. Ponadto magiczny ogród drewnianych gier w formacie XXL dodaje temu miejscu uroku i dostarcza jeszcze większej zabawy.
  • Kolejną propozycją jest Power Park Łeba, który oferuje mnóstwo aktywnych zajęć, takich jak park linowy, profesjonalny tor gokarty z profilowanymi zakrętami, trybunami i pomiarem czasu, grę w paintball czy specjalnie przygotowaną strzelnicę do zajęć z bronią pneumatyczną i replikami ASG.

Emocje gwarantuje także rejs po morzu statkiem pirackim Denega lub galeonem Gryf z możliwością sterowania statkiem pod okiem kapitana.

Nie można zapomnieć, że niewątpliwą atrakcją Łeby jest szeroka, z drobnym, miękkim i niemal białym piaskiem plaża, którą od naszego ośrodka dzieli zaledwie 300 metrów. Podczas obozu w Łebie, zabierzmy dzieci na spacer o zachodzie słońca, które są tu niesamowite.

To co odróżnia obozy dla młodzieży w Łebie od innych imprez organizowanych przez nasze biuro usług turystycznych jest to, że młodzi ludzie biorą udział w najróżniejszych konkurencjach i współzawodniczą ze wszystkimi uczestnikami wypoczywającymi na terenie ośrodka. Dzięki temu, młodzież ma niepowtarzalną okazję poznać rówieśników z całej Polski jak również nawiązać przyjaźnie na długie lata!

Rodzaje obozów dla dzieci i młodzieży w Łebie

W naszej ofercie znajduje się kilka rodzajów obozów dla młodzieży w Łebie oraz jedna kolonia dla dzieci.

Pierwsze z nich dedykowane są młodzieży w wieku 9-14 lat i ukierunkowane są głównie na aktywny wypoczynek, ale także regenerację po ciężkim roku szkolnym. W tegorocznej ofercie znajdują się takie rodzaje obozów dla młodzieży w Łebie, jak:

  • obóz taneczny z elementami akrobatyki oraz obóz filmowy, każdy prowadzony przez znaną youtuberkę Marię Krasowską
  • obozy dla dziewczynek tj. „Girls Camp” oraz „Cheerleaders BUT Camp”, oba są twórcze, a zarazem rozwijające i edukacyjne. Polegają na realizowaniu typowo dziewczęcych zająć takich jak układanie włosów, tworzenie artystycznych dzieł, tańczeniu, a także i przede wszystkim na próbowaniu nowego, co w przyszłości może zaowocować pasją
  • obóz z adrenaliną jakim jest „Łeba – Power Max” w trakcie trwania tego obozu, młodzież realizuje aktywne zajęcia w Power Parku, tj. rozgrywki paintballowe, przejażdżki gokartami na specjalnie przygotowanych torach, zmagania w parku linowym
  • pasjonatów zwiedzania zapraszamy na obóz „Full Time z wycieczkami”. Uczestników zabierzemy na fantastyczną przygodę w przeszłość, kiedy to na świecie rządziły dinozaury oraz do największego labiryntu w Polsce. Gwarantujemy też odrobinę adrenaliny w parku linowym i rejs statkiem!

Drugi typ obozu, to kolonia dla najmłodszych dzieci w wieku 6-10 lat „Mały Przyrodnik”. Realizowane zajęcia inspirowane są naturą i „leśnymi przedszkolami”. Dzieci będą beztrosko, ale 100 % bezpiecznie, bawić się na świeżym powietrzu i na plaży. Samodzielność, odpowiedzialność, współpraca i motywowanie do działania to cztery hasła w myśl których Wasze pociechy radośnie spędzą wakacyjny czas.