Obóz narciarsko snowboardowy - MUS/NS
Polska / Muszyna [13 - 19 lat]
Cena już od 1459 zł
Tam
jedziemy
Dużo pozytywnych opinii - "Dziecko wróciło z kolonii bardzo zadowolone i szczęśliwe ☺️"

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży
Najlepsze stacje narciarskie z TOP 10 w Polsce czekają na WAS! Szkolenie narciarskie,doskonalenie technik, trochę lajtowej jazdy a po stoku apres ski. Snowparki i świetnie przygotowane stoki są specjalnie na Ciebie! Pojedź z nami i się przekonaj!

Muszyna zimą to nie tylko malownicza beskidzka miejscowość położona tuż obok słynnej Krynicy Zdrój! To przede wszystkim okoliczne znane stoki narciarskie Wierchomla i Jaworzyna Krynicka przyciągające narciarzy i snowboardzistów - idealne nawet dla zaawansowanych narciarzy.
Apres ski w Muszynie to ośnieżone szczyty, kuligi, lodowisko czy psie zaprzęgi.  Chcesz pojechać w góry to zapraszamy do idealnego miejsca na obóz zimowy!

Gdzie jeździcie:

Stacja narciarska „Dwie Doliny” Muszyna-Wierchomlato jeden z najnowocześniejszych i dynamicznie rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Oferuje łącznie 11 km tras – szerokich, malowniczych i o różnym poziomie trudności. W Dwóch Dolinach panuje wyjątkowy mikroklimat, dzięki któremu jest tu zawsze o 4°C mniej, niż w okolicy, a śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia. To wprost idealne miejsce dla każdego fana białego szaleństwa! Stacja narciarska posiada także SnowPark o długość ponad 400 m.

 

Stacja narciarska Jaworzyna Krynicka  - wizytówką tej stacji położonej w Krynicy Zdroju jest kolej gondolowa ułatwiająca dotarcie na szczyt góry Jaworzyny. Ośrodek dysponuje 8 trasami – 5 jest trudnych, a jedna przez Międzynarodową Federację Narciarską (FIS) została uznana za bardzo trudną. Wszystkie z nich są naśnieżane, a 4 dodatkowo oświetlane.
W Jaworzynie Krynickiej znajduje się także snowpark oraz trasy szkoleniowe dla dzieci. Stacja dysponuje 3 kolejami krzesełkowymi i gondolowymi oraz 5 wyciągami, w tym jednym dla dzieci.

Tylicz Ski  - to urozmaicone 6 km tras o różnym stopniu trudności, stacja jest idealnym miejscem dla początkujących ale też dla zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów. Wyciąg krzesełkowy i orczyki – położone na dwóch stokach o rożnym nachyleniu pozwolą dobrze dopasować górę do umiejętności każdej osoby. Różnica terenu pozwala poczuć prędkość na nartach, a mimo to wciąż gwarantuje bezpieczeństwo. Bardziej wymagających narciarzy zapraszamy na główny stok. Ukształtowanie tego stoku umożliwia kilkanaście różnych zjazdów z górnej stacji kolei.Stok jest oświetlony, sztucznie naśnieżany i codziennie profesjonalnie ratrakowany.

Wybór ośrodka narciarskiego uzależniony jest od warunków atmosferycznych i umiejętności uczestników.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
MUS/NS1 16.01 - 23.01.2021 Bon Turystyczny 1459 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
51 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
50 PLN
1 * G02-Gwarancja Szybkiego Zwrotu czytaj więcej
Chcesz mieć pewność, że mimo pandemii i ustaw zmieniających terminy zwrotów dla klientów w przypadku odwołania wyjazdu z powodu COVID 19, Ty swoje pieniądze (wysokość zwrotu zgodny z OWU) otrzymasz w terminie 14 dni od dnia złożenia rezygnacji/odwołania imprezy przez organizatora? Wykup Gwarancję Szybkiego Zwrotu i spokojnie oczekuj na wyjazd.
50 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) czytaj więcej
Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.
130 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F03-Kulig czytaj więcej
KULIG Z POCHODNIAMI - kulig pośród górskich zaśnieżonych łąk w towarzystwie urokliwych janczarów.
65 PLN
1 * F04-Wypożyczenie sprzętu narciarskiego czytaj więcej
WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU NARCIARSKIEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu narciarskiego, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
230 PLN
1 * F05-Wypożyczenie sprzętu snowboardowego czytaj więcej
WYPOŻYCZENIE SPRZĘTU SNOWBOARDOWEGO - Jeśli nie masz własnego sprzętu, teraz to żaden problem. Możesz wypożyczyć na miejscu i szusować do woli na stoku. Nasi Instruktorzy, pomogą Wam dobrać sprzęt.
230 PLN
1 * F06-Ślizgostrada 70 PLN
1 * F07-Air Pad czytaj więcej
AIR PAD - to poducha do ćwiczenia sportów ekstremalnych, możesz potrenować na niej skoki na nartach i snowboardzie. Skacząc na poduchę można ćwiczyć tricki wielokrotnie przewyższające nasz poziom zaawansowania. Dzięki poduszce jesteśmy w stanie oszacować swoje przygotowanie do prawdziwego skakania. W cenie 10 skoków.
75 PLN

Cena
zawiera

Zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy-instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie (wstęp na lodowisko i wypożyczenia łyżew)

CENA ZA SKIPASS:
Koszt około 75 - 80 PLN/dzień w zależności od ośrodka narciarskiego.
Ceny za skipass są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

Obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane min. kieszonkowe ok. 150 PLN + bilety wstępu ok. 20 PLN (obejmuje wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew) + imprezy fakultatywne + skipass.

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach).

Koniecznie trzeba zabrać: wypełnioną kartę kwalifikacyjną, ważną legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV, kask ochronny (w przypadku posiadania własnego sprzętu narciarskiego), czapkę mieszczącą się pod kaskiem.

Planowana liczba uczestników na zimowisku ok. 30-40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie -  DOKUMENTY