WAKSY Camp - MAN/WA
Polska / Olsztyn [10 - 16 lat]

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

 Nadszedł czas na trzecią już edycję WAKSY CAMP! Kamery w dłoń, ruszamy!
Ten obóz będzie wyjątkowy. Czeka nas wspólna zabawa połączona z wartościowymi warsztatami aktorsko-wokalnymi i filmowymi.
Tym razem w jeszcze większym składzie! Przez 5 dni oprócz twórców kanału WAKSY, obecne będą także gwiazdy takich kanałów jak: Paulina Soboń , Aria Martelle , AleRajza! oraz Car Story Bro.
To nie wszystko - odwiedzi nas także gość specjalny którego ujawnimy dopiero przed obozem na naszym Instagramie.
Każdy uczestnik otrzyma bogaty zestaw powitalny (niespodzianka!).


KOGO SPOTKACIE NA OBOZIE:
WAKSY to kanał który gromadzi wokół siebie 1,3 mln wiernych fanów na YouTube. Kanał stworzyli Przemek Burkacki i Arek Balcerzyk i to właśnie ci panowie czuwają nad organizacją WaksyCamp. Ich wiedza z zakresu tworzenia i obsługi kanałów jest ogromna i chętnie się nią z Wami podzielą podczas 5 dniowych warszatów.

oraz goście:
Paulina Soboń - kochająca mama i czarująca influencerka. Jej kanał na YouTube ogląda 200tyś stałych subskrybentów, na Instagramie obserwuje ją prawie 600tyś użytkowników a na TikToku zgromadziła już wokół siebie 1,2mln obserwatorów. Te liczby robią wrażenie. Paulina jest istną ekspertką w świecie social media i podpowie Wam na co zwrócić uwagę w budowaniu atrakcyjnego profilu.
Aria Martelle to zakręcona influencerka która jest w połowie Polką, w połowie Amerykanką. Jej droga do sukcesu nie była prosta, ale Aria uparcie dążyła po swoje. Ślicznie śpiewa i dubbinguje postacie. Jej zajęcia pomogą Wam się otworzyć wokalnie.
AleRajza! - ciężko o bardziej szaloną parę kumpli. Piotr i Julia są czystym strumieniem rozrywki. Ich kanał opiera się na wyjątkowych wyzwaniach których się podejmują. Mamy przeczucie, że ogromnym wyzwaniem dla Was, będzie brak nudy gdy ta dwójka jest obecna na obozie.
Car Story Bro to kanał o motoryzacji. Tworzą go Alex i Kamil którzy swoją pasję do samochodów przelali na sposób na życie. Podpowiedzą jak łączyć pasję z pracą, czy trudno jest tworzyć kanał oparty o konkretną dziedzinę życia i jak skutecznie docierać do zainteresowanych widzów. Kto wie, może nawet wsiądziecie do jednego z ich super samochodów?

ZOBACZ jak wypoczywamy na obozie:
Obóz odbędzie się w dniach 27.06 - 07.07.2021

1 dzień

  • wyjazd wg rozkładu jazdy, przyjazd do ośrodka około godz. 15:00, zakwaterowanie, kolacja

2-10 dzień

wypoczynek zgodnie z opisem programu:

  • zajęcia tematyczne realizowane przez twórców kanału Waksy oraz ich przyjaciół (zajęcia będą realizowane przez 5 dni), m.in:

- warsztaty wokalne i aktorskie
- nagrywanie jednego z odcinków na kanał Waksy i aktywny udział w tworzeniu planu filmowego
- YouTuberzy przybliżą kulisy swojej pracy, opowiedzą jak rozpocząć swoją własną przygodę, przekażą wiedzę z zakresu nowych mediów, opowiedzą historie i anegdoty z tworzenia i prowadzenia kanałów przez wszystkich obecnych influencerów
- dodatkowo odbędzie się: maraton filmowy z Waksami, Q&A LIVE, poranny trening z Trenerem Wfu, PopQuiz wiedzy o WAKSACH z nagrodami, dyskoteka z Waksami

  • zajęcia rekreacyjne "STREFA CHILLOUT & ZABAWY", m.in:

- korzystanie z atrakcji i infrastruktury hotelowej: basen rekreacyjny, kręgielnia, sala bilardowa, sala do ping-ponga, Bajkolandia, boisko do piłki nożnej i siatkówki plażowej
- plażowanie i kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika WOPR
- wycieczki kajakami i rowerami wodnymi po jeziorze Żbik
- zawody „water challenge” o WIELKIEGO ARBUZA – wyzwania na plaży i na trawie
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- dyskoteki w obiekcie
- zajęcia ze strzelania z łuku i wiatrówki do celu
- przejażdżka konna (wozem lub w siodle)
- wycieczka do pobliskiego warmińskiego gospodarstwa agroturystycznego (na terenie agroturystyki: konie, źrebaki, kozy, świnki, owce, kury, kaczki, gęsi, indyki)
- wycieczka nad Jezioro Ukiel - plażowanie i kąpiele w jeziorze pod opieką ratownika WOPR
- wycieczka na olsztyńską Starówkę

  • istnieje możliwość skorzystania z imprez fakultatywnych (płatnych dodatkowo) - pełen opis i ceny znajdują się w części "Imprezy fakultatywne"

11 dzień

  • śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie, wyjazd z ośrodka około godz. 10:00, przejazd przez Polskę wg rozkładu jazdy

 

IMPREZY FAKULTATYWNE


Imprezy fakultatywne można kupić w trakcie trwania obozu u kierownika wypoczynku lub podczas dokonywania rezerwacji (płatne przed obozem).

AQUASFERA PARK WODNY - nowoczesny kompleks wodny z basenem olimpijskim, basenem rozgrzewkowym i częścią rekreacyjną. Mnóstwo atrakcji: sztuczna rzeka, leżanki, masaże podwodne, bicze wodne, kaskada wodna, whirpoole-jaccuzi i wanny z hydromasażem. A dla lubiących poszaleć dwie zakręcone prawie 120-metrowe zjeżdżalnie! 120 minut szalonej zabawy!
CENA: 60 PLN

VISIT OLSZTYN - tylko na tej wycieczce odkryj największe atrakcje Olsztyna! Spotkanie z nauką, historią i rekreacją! Planetarium to kosmiczna podróż pod sztucznym niebem + Obserwatorium czyli teleskopowe pokazy nocnego nieba. A na deser Muzeum Nowoczesności - rewolucyjne wynalazki, przeglądarka fotografii w 3 D oraz zabytkowe samochody i motocykle z okresu PRL.
CENA: 85 PLN

NA LINIE i TRAMPOLINIE  - dla tych co lubią wyzwania przy zachowaniu 100 % bezpieczeństwa.  Dwie super aktywne atrakcje: Park Linowy z trzema zróżnicowanymi trasami do wyboru + zjazd tyrolski w cenie!. Park Trampolin 7 Jump Street - to 3 strefy: akrobatyczno-sportowa, koszykówki, zbijaka i siatkówki a w każdej z nich po min. kilkanaście trampolin, koszy, podestów + basen z poduchami powietrznymi! (konieczne skarpetki antypoślizgowe).60+90 minut szalonej zabawy! Zajęcia pod opieką instruktora, konieczna pisemna zgoda rodziców.
Cena: 110 PLN


Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

- zakwaterowanie (10 noclegów) w hotelu Manor w pokojach 4- i 3-osobowych,
- wyżywienie 3 posiłki dziennie + podwieczorek, (śniadania i kolacje wraz z napojami podawane w formie bufetu, danie ciepłe + zimna płyta),
- realizację programu (zajęcia tematyczne prowadzone przez twórców kanału Waksy przez 5 dni, oraz zajęcia rekreacyjne) zgodnie z programem oferty,
- opiekę kadry pedagogicznej: kierownika obozu, wychowawców 1/15 uczestników, ratownika WOPR podczas kąpieli,
- bogaty zestaw powitalny (niespodzianka!) od twórców kanału WAKSY,
- ubezpieczenie UNIQA NNW do 10.000 zł.

Cena
nie zawiera

- dopłat transportowych, do wyboru wyjazd z 22 miast - dopłata zależna od wybranego miasta (sprawdź w tabeli w zakładce transport). W przypadku dojazdu własnego – brak dopłaty transportowej,
- imprez fakultatywnych,
- składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.),
- składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

Obowiązkowa kaucja zwrotna - 50 PLN.
Kaucja stanowi zabezpieczenie na poczet ewentualnych szkód wyrządzonych w obiekcie lub środku transportu i zwracana jest w całości (pod warunkiem braku szkód) ostatniego dnia pobytu. Kaucja zbierana jest przez kierownika obozu po przyjeździe do hotelu.

Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN + imprezy fakultatywne.
Podczas obozu będzie możliwość zakupienia niedostępnych nigdzie Waksowych gadżetów i ubrań za symboliczną kwotę.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z parku linowego i parku trampolin (wyc. fakultatywne).
Prosimy o zabranie kostiumu kąpielowego, klapek i czepka na kryty basen (wyc. fakultatywna).

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 60 osób.

Zgłoszenie do Kuratorium Oświaty
Obóz Waksy Camp (tak jak wszystkie nasze obozy) zostanie zgłoszony do Kuratorium Oświaty przed rozpoczęciem wypoczynku i w terminie nie później niż na 21 dni przed terminem rozpoczęcia obozu. Nr zgłoszenia będzie można sprawdzić na stronie MEN.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY