Pozytywnie Kreatywnie z YouTuberką Polishnotes - MCH/PN
Polska / Piecki [7 - 15 lat]

Mazurskie Chaty - Twoje miejsce aktywnego wypoczynku na Mazurach. Ośrodek Wypoczynkowy Mazurskie Chaty znajduje się w sercu mazurskich lasów, bezpośrednio nad Jeziorem Wągiel. Na kilkunastohektarowym, bezpiecznym i ogrodzonym terenie odnajdziesz bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne, m.in.:

  • prywatna, piaszczysta plaża
  • strzeżone kąpielisko z łagodnym zejściem do wody
  • przystań i wypożyczalnia sprzętu wodnego (m.in. kajaki, rowery wodne)
  • park linowy - zobacz film
  • ścianka wspinaczkowa
  • boiska sportowe: do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki
  • dwie duże hale namiotowe  z drewnianym parkietem
  • miejsca ogniskowe
  • stołówka i beach bar

 

Zakwaterowanie w drewnianych i murowanych domkach parterowych z pełnym węzłem sanitarnym. Domki drewniane z tarasem, w każdym pokój 4 osobowy i 2 osobowy, domek murowany składa się z pokoju 6 osobowego. Każdy domek wyposażony jest w duże szafy oraz drewniane lub metalowe stabilne łóżka  (łóżka piętrowe)..

Co
jemy

3 posiłki dziennie + deser w stołówce ośrodka. Pierwszy posiłek ciepła kolacja, ostatni posiłek śniadanie + suchy prowiant. śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego stołu, obiad podawany do stolika.

Ośrodek zapewnia realizację wyżywienia ze wskazań medycznych. Za dopłatą 100 zł/turnus bezglutenowe i bez laktozowe, pozostałe bez dopłat. (po wcześniejszym zgłoszeniu).


Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie UNIQA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 120 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z aktywnych imprez fakultatywnych

Ważne! Telefony komórkowe, aparaty fotograficzne, czy inny sprzęt elektroniczny uczestnik zabiera na kolonię na wyłączną, własną odpowiedzialność. Telefonów nie zabieramy na zajęcia programowe.

Planowana liczba uczestników na kolonii ok. 40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tej kolonii - DOKUMENTY