Obozy młodzieżowe

Sporty wodne na oboazch w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Szkolonie kitesurfingowe Sporty wodne na oboazch w Jastarni Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Szkolonie kitesurfingowe
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni
Szkolenie kitesurfingowe na obozie studenckim w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni
Sporty wodne na oboazch w Jastarni

Jastarnia - obóz studencki Windsurfing 18+

Jastarnia (Polska) , 6 dni

18-35 lat


WYBIERZ TERMIN WYJAZDU

AUTOKAR: 1 miasta wyjazdowe

od 1790.00zł

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Opis

RozwińZwiń

Gotowi odkryć z nami magię Półwyspu i poznać tajniki windsurfingu? To oferta, której szukacie:) Płaska, płytka oraz ciepła woda Zatoki Puckiej stwarza najlepsze w Polsce warunki do nauki windsurfingu. A samo słowo “HEL” jest gwarantem spędzenia niezapomnianych wieczorów w najlepszym towarzystwie!:) Nie musisz być studentem, aby do nas dołączyć – zapraszamy wszystkich, którzy chcą złapać surferską zajawkę! Zapraszamy wspólnie z jedną z największych szkół windsurfingu w Polsce SurfPoint!

 

Zakwaterowanie w ośrodku Pod Cyprysami w Jastarni. Od plaży dzieli nas zaledwie 300 m. Obiekt jest monitorowany, ogrodzony i strzeżony przez całą dobę, co czyni go bardzo bezpiecznym. Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, bar, wiata animacyjna, a w odległości 600 m kompleks sportowy "Orlik".

Nocleg w parterowych, komfortowych SURFdomkach Kamil, 8 i 4-osobowych z łazienkami, ułożonych w literę U. W Domkach znajdują się łóżka piętrowe i szafa na ubrania oraz łazienka. UWAGA! Prosimy o zabranie własnego śpiwora oraz prześcieradła/koca.

Na środku placu mieści się duża drewniana wiata, która może służyć za miejsce do ćwiczeń, wieczorną strefę chillu idealne miejsce na wieczorne kino i gry.

Na teren obozowiska mają wstęp jedynie uczestnicy oraz kadra.

18+ w Jastarni z WINDSURFINGIEM

 • Nie musisz być studentem, aby do nas dołączyć – zapraszamy wszystkich, którzy chcą złapać surferską zajawkę! Otwórz oczy rano, drzewa za oknem od razu powiedzą Ci, jak wieje wiatr. Otwórz drzwi i zrób kilka kroków, znajdziesz się na plaży :)
 • W ciągu 7 bardzo aktywnych dni będziecie się doskonale bawić poznając tajniki windsurfingu. Gwarantujemy, że  Półwysep Helski pozostanie waszym ulubionym i stale odwiedzanym wakacyjnym miejscem :)

KURS WINDSURFINGU

 • 4 godziny zajęć windsurfingowych dziennie
 • Szkolenie podzielone na dwie tury – przedpołudniową i popołudniową – każda trwa 2 godziny
 • Ostatniego dnia regaty z atrakcyjnymi nagrodami!!
 • Możliwość uzyskania patentu VDWS
 • w cenie zapewniamy wszystko potrzebne do nauki (opiekę licencjonowanego i doświadczonego instruktora, najnowszy sprzęt windsurfingowy, piankę, kamizelkę asekuracyjną)

UZUPEŁNIAJĄCO W MIĘDZYCZASIE

 • Wycieczki na SUP, w tym nasz kultowy “SUPowy zachód słońca”
 • joga i SUPYOGA
 • surfing
 • longboard
 • wakeboard
 • grille, ogniska, imprezy, gry integracyjne :)
 • “piknik” na środku zatoki przy zachodzie słońca ;)

W TRAKCIE SZKOLENIA ZAPEWNIAMY

 • opiekę licencjonowanego i doświadczonego instruktora przez cały czas trwania zajęć
 • najnowszy sprzęt windsurfingowy 2022: deski Starboard i żagle North Sails, trapez Dakine
 • piankę (długi rękaw, długa nogawka, 3/2mm)
 • kamizelkę asekuracyjną
 • trapez

Nie pozwolimy żebyście byli głodni, więc Cyprysowa restauracja przygotuje dla Was 3 posiłki dziennie. Posiłki dostarczą Wam ogrom sił, które wykorzystacie podczas całego aktywnego dnia! Ewentualnych zakupów słodyczy czy dodatkowych napojów możecie dokonać w sklepie Biedronka. Na miłośników lodów czekają domowe lody w foodtracku przy restauracji!

Dostępne diety: wegetariańska, bezglutenowa, inne (na zapytanie).

1 dzień transport we własnym zakresie, zakwaterowanie od godz.16.00, kolacja
2-7 dzień wypoczynek według programu
8 dzień śniadanie+suchy prowiant, wykwaterowanie do godz. 10.00, powrót we własnym zakresie

 

Impreza TERMIN ILOŚĆ MIEJSC ROZKŁAD JAZDY
SMA/WI7 30.08 - 04.09.2022 Więcej niż 10 Rozwiń Zwiń
Miejscowość Wyjazd Miejsce wyjazdu/powrotu Powrót Dopłata
Dojazd własny Adres obiektu dostępny przy ofercie. Godzina dojazdu zgodnie z ofertą. 0.00 PLN
SMA/WI8 05.09 - 11.09.2022 Więcej niż 10 Rozwiń Zwiń
Miejscowość Wyjazd Miejsce wyjazdu/powrotu Powrót Dopłata
Dojazd własny Adres obiektu dostępny przy ofercie. Godzina dojazdu zgodnie z ofertą. 0.00 PLN
SMA/WI9 12.09 - 18.09.2022 Więcej niż 10 Rozwiń Zwiń
Miejscowość Wyjazd Miejsce wyjazdu/powrotu Powrót Dopłata
Dojazd własny Adres obiektu dostępny przy ofercie. Godzina dojazdu zgodnie z ofertą. 0.00 PLN

Ceny i terminy

TERMIN ILOŚĆ MIEJSC CENA
30.08 - 04.09.2022 Więcej niż 10 1790.00zł
REZERWUJ
05.09 - 11.09.2022 Więcej niż 10 1990.00zł
REZERWUJ
12.09 - 18.09.2022 Więcej niż 10 1990.00zł
REZERWUJ

Jastarnia - obóz studencki Windsurfing 18+

Jastarnia (Polska) , 6 dni

18-35 lat


WYBIERZ TERMIN WYJAZDU

AUTOKAR: 1 miasta wyjazdowe

od 1790.00zł

Masz pytania? Zadzwoń

Od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 - 17:00

Ubezpieczenia Cena
55.00 PLN
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie podróżne, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: 1. nieszczęśliwy wypadek, 2. nagłe zachorowanie Uczestnika lub osoby bliskiej (w tym Covid-19) potwierdzone dokumentacją medyczną a) np. objęcie izolacją dziecka bądź członka najbliższej rodziny (domownik) z powodu zdiagnozowanego Covid-19. Choroba (Covid-19) powinna być potwierdzona diagnozą lekarską i przez służby sanitarne. Sam wynik testu przesiewowego nie spełnia definicji nagłego zachorowania. b) ubezpieczenie nie obejmuje sytuacji kiedy to dziecko bądź członek najbliższej rodziny (domownik) zostanie objęty kwarantanną, ale bez zdiagnozowanego u niego/niej Covid-19. Kwarantanna nie jest objęta ochroną ubezpieczeniową. 3. śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, 4. poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (np. w przypadku zachorowania należy otrzymać diagnozę lekarską/dokumentację medyczna, zalecenia), a UNIQA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości do 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów. Rezygnacja musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi. Cena ubezpieczenia to 3 % ceny imprezy. Szkodę do firmy ubezpieczeniowej należy zgłosić w ciągu 7 dni od zdarzenia. UWAGA! Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5-go dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
Gwarancje Cena
80.00 PLN
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro. Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
50.00 PLN
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie. Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie. Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
130.00 PLN
Już nie musisz się martwić kosztami gdy będziesz musiał zrezygnować z wyjazdu. Z naszą gwarancją żadna rezygnacja jest niestraszna. I co najważniejsze już nie musisz podawać nam POWODU swojej rezygnacji. ;) W zależności od terminu rezygnacji GWARANTUJEMY zwrot: - rezygnacja do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy -> BEZKOSZTOWO - rezygnacja do 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 10% - rezygnacja < 7 dni przed rozpoczęciem imprezy -> tracisz 20 % Rezygnacja oczywiście musi być nam przekazana w formie pisemnej. Koszt ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.
130.00 PLN
Miej tak wiele za tak niewiele ;) Gwarancja ta zawiera: Gwarancję Zmiany Rezerwacji, UNIQA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji oraz Gwarancję Stałej Ceny (13-19 lat). Dzięki wykupieniu ich w pakiecie (w momencie podpisania umowy mogą Państwo nie martwić się galopującym EURO, cenami benzyny, chęcią zmiany terminu czy obozu na inny, jak również koniecznością rezygnacji z imprezy, ale również zaoszczędzić! W pakiecie bowiem jest zawsze taniej.

zakwaterowanie i wyżywienie na kempingu, kurs windsurfingu oraz zajęcia dodatkowe, sprzęt szkoleniowy (deski, pianki, trapezy), opłatę klimatyczną, ubezpieczenie UNIQA NNW

transportu, parkingu, dodatkowych szkoleń i patentów (egzaminu na patent z windsurfingu VDWS-120 PLN), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.) oraz składki na Turystyczny Fundusz Pomocowy (płatna obowiązkowo +2 PLN/os.)
 

obowiązkowa kaucja zwrotna – 50 PLN. UWAGA! Prosimy o zabranie własnego śpiwora oraz prześcieradła/koca.

Uwaga:
Jeżeli warunki wiatrowe będą niekorzystne do przeprowadzenia wszystkich programowych zajęć proponujemy zajęcia zastępcze

Planowana liczba uczestników  ok. 30 osób.

Polecane oferty