kochamykolonie.pl


Wakacje będą! Kolonie i obozy 2020

W dniu 29.05.2020 (w prezencie na Dzień Dziecka :) ) zostały opublikowane pod hasłem Bezpieczny wypoczynek wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku. Zawarte w dokumencie wytyczne szczegółowo i precyzyjnie określają warunki organizacji kolonii i obozów. Naszym zdaniem, po wstępnej konsultacji z obiektami noclegowymi jesteśmy w stanie je spełnić i zagwarantować bezpieczny i udany letni wypoczynek naszym młodym klientom. W niektórych przypadkach może to wymagać korekty programu kolonii lub obozu. Obecnie intensywnie pracujemy nad wdrożeniem zawartych tam zaleceń. Niedługo przekażemy szczegółowe informacje.

Wakacje będą! Czekamy na Was !

Jest Was już coraz więcej. Codziennie wpływają nowe rezerwacje, dostajemy też mnóstwo zapytań dotyczących naszych imprez. Cieszymy się bardzo i dlatego pracujemy już w trybie sprzed epidemii, w pełnym wymiarze godzin. Jednocześnie, aby nie zmuszać Was naszych Klientów do podejmowania trudnych, także finansowych decyzji przesuwamy termin dopłaty do pełnej kwoty imprezy z 40 dni do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Niemniej, pomimo tych dobrych wieści pragniemy Was poinformować że możliwe są jednak dwa scenariusze wydarzeń:

  1. Hurrra ! Wakacje będą! Wasza kolonia lub obóz też!

BUT przygotowuje się do realizacji Waszych wakacji zgodnie ze wszystkimi regułami i posiadaną wiedzą. Dodatkowo już teraz, wraz z naszymi partnerami intensywnie pracujemy nad wdrożeniem przewidywanych zaleceń mających na celu to co najważniejsze czyli bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo. Szczegółowe informacje przekażemy niezwłocznie po ich zatwierdzeniu i wdrożeniu.

  1. Niestety wakacje będą, ale Wasza kolonia lub obóz nie!

Może się i tak zdarzyć. Wskutek rozwoju sytuacji epidemicznej, zakazu władz lub naszej decyzji podyktowanej względami bezpieczeństwa zmuszeni będziemy jednak odwołać dany turnus obozu lub kolonii. Oczywiście niezwłocznie wtedy Was o tym powiadomimy oferując ewentualną imprezę zastępczą. W przypadku rezygnacji przysługuje Wam gwarantowany zwrot 100% wpłaconych kwot zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

 

Jak się z nami skontaktować

 

A teraz, jeśli możecie #zostańwdomu i prześlijcie nam zdjęcie jak się bawicie.

Czekamy na Was na naszym Instagramie https://www.instagram.com/kochamwakacjepl/

 

Kolonie 7-14 lat > Obozy 13-19 lat >