Obozy młodzieżowe w Rimini 2021 – kadra
2021-05-18 12:00:02


W 2021 roku po raz kolejny spotkamy się na obozach młodzieżowych we Włoszech!

Czytaj całość Obozy młodzieżowe w Rimini 2021 – kadraObozy młodzieżowe 2021 zbliżają się wielkimi krokami! W tym roku po raz kolejny bawić się będziemy za granicą, a system rezerwacyjny wyraźnie wskazuje, że w wakacje 2021 jednym z absolutnych hitów będą obozy młodzieżowe we Włoszech. Od lat zabieramy Was do Rimini, które jest absolutnym klasykiem jeśli chodzi zarówno o naszą ofertę, jak i całą młodzieżową turystykę w Europie. Podobnie będzie w tym roku, dlatego postanowiliśmy, że najwyższy czas, żeby przedstawić Wam kadrę, która będzie wypoczywać razem z Wami na włoskim wybrzeżu Adriatyku.

Rimini 2021 – karda BUT

W te wakacje we Włoszech naszym kierownikiem będzie Jerry, którego znają chyba wszyscy fani naszego biura. Jerry to energia kosmiczna zamknięta w ciele jednego człowieka. Kto kiedykolwiek spotkał Jarka, ten wie, o co chodzi. Kto nie miał okazji, przekona się w pięć minut po poznaniu go! Jerry nie będzie jednak tylko kierownikiem, ale także instruktorem. Bo to właśnie z taniec jest dla niego pasją i sensem życia. Jerry od kilku lat prowadzi dla nas szkolenia taneczne (był z nami m.in. w Hiszpanii czy Bułgarii) i podobnie będzie w tym roku we Włoszech. Jarek od wielu lat uczy tańca i jest absolutnym specjalistą od tańca jazzowego.

Jarek „Jerry” Kowalczyk

Nasz kierownik może pochwalić się włoskimi korzeniami, dlatego możecie być pewni, że w czasie obozu młodzieżowego w Rimini poznacie nie tylko tajniki tańca, ale także przepięknej włoskiej kultury!

Rimini 2021 – obozy młodzieżowe

Inną osobą, z którą spotkacie się w Rimini, jest Katarzyna Denisiuk, która w Rimini pełnić będzie rolę wychowawcy. Na co dzień Kasia jest menadżerem szkoły tańca i fitnessu. Jak zatem widzicie, w tym sezonie temat tańca w Rimini traktujemy ze stuprocentową powagą! A Wy dzięki temu będziecie mogli nie tylko odpocząć, ale też podnieść swoje taneczne skille i w końcu wybawić się oraz wytańczyć, tak jak potrzebowaliście tego od wielu miesięcy!

Katarzyna Denisiuk

Kasia i Jerry będą  mieli doborowe towarzystwo. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwać będzie Bartek, który jest ratownikiem. Bartek nie tylko zadba o to, żeby na plaży i basenie było bezpiecznie. Jego pasją są góry, a na co dzień jest też trenerem personalnym. Więc spodziewać się możecie, że będziecie w dobrych rękach jeśli chodzi o ruch na świeżym powietrzu oraz utrzymanie formy, którą zrobicie na treningach tanecznych!

Bartek

Rimini – obóz taneczny

Z tą trójką spotkamy się w Rimini w roku 2021. A co jeszcze czeka na Was nad Adriatykiem?

W czasie całego obozu będzie dużo ruchu, bo obóz taneczny to 18 godzin tańca, realizowanych przez 6 dni po ok. 3 godziny dziennie!

W Rimini odpoczniecie na jednej z większych plaż we Włoszech, do tego będziecie mogli pozwiedzać, w końcu Włochy to kawał historii. W samym Rimini zobaczycie piękną dzielnicę Piazza Cavour oraz oczywiście tamtejsze kluby, czyli Carnaby czy Altromondo Studios (tu pisaliśmy więcej o klubach w Rimini i nie tylko). W czasie każdego obozu we Włoszech będziecie mogli także wziąć udział w wycieczkach fakultatywnych np. do San Marino (obowiązkowy punkt podczas wizyty w Rimini), Wenecji, a nawet Rzymu!

Obóz taneczny w Rimini odbędzie się już w lipcu. Tu dowiecie się więcej na temat obozów młodzieżowych we Włoszech.