Obozy młodzieżowe 2021
2021-01-08 12:00:02


Planujecie już wakacje? To pytanie, które w roku 2021 słyszeliśmy najczęściej…Tak, minął ledwie tydzień od początku roku 2021, a Wy już rozpoczęliście planowanie wakacji. Telefony w naszym biurze się rozdzwoniły,…

Czytaj całość Obozy młodzieżowe 2021Planujecie już wakacje? To pytanie, które w roku 2021 słyszeliśmy najczęściej…Tak, minął ledwie tydzień od początku roku 2021, a Wy już rozpoczęliście planowanie wakacji. Telefony w naszym biurze się rozdzwoniły, wyprzedajemy pierwsze turnusy. Czujemy tę energię, którą kochamy! Bo wiemy, że obozy młodzieżowe 2021 z BUT już w tym roku!

Obozy młodzieżowe 2021 promocja

Na dobry początek roku przygotowaliśmy dla Was promocję. Teraz obozy młodzieżowe lato 2021 zarezerwujecie do 200 PLN taniej to nie koniec korzyści. Żeby zarezerwować, obóz musicie wpłacić tylko 100 PLN zaliczki, resztę dopłacacie później. Ale to nie wszystko. Wszyscy wiemy, jaki trudny jest czas. Dlatego przygotowaliśmy jeszcze jedną opcję, która ułatwi Wam planowanie wyjazdu na obóz z BUT w roku 2021. To wyróżniająca nas na rynku opcja nazwana BUT No Limits. Czym jest BUT No Limits? To ubezpieczenie, które pozwala Wam na rezygnację z wybranego wyjazdu i całkowity zwrot środków, jeśli tylko poinformujcie nas o takiej chęci do 20 dni przed datą imprezy. Nie musicie się tłumaczyć, po prostu deklarujcie, że rezygnujecie z wyjazdu, a my szybciutko zwracamy Wam pieniądze. I to tyle.

Ten pomysł to odpowiedź na Wasze prośby, a także nasz gest wobec społeczności, która zgromadziła się dookoła naszego biura w ostatnich latach. Zależy nam na tym, żeby się z Wami spotkać, ale najważniejsze dla nas jest, żebyście planując swoje wakacje, czuli się komfortowo i bezpiecznie.

Najpopularniejsze obozy młodzieżowe

Jakie obozy młodzieżowe będą najpopularniejsze w roku 2021? Już w tej chwili możemy podjąć się typowania tego, jakie obozy młodzieżowe będą najpopularniejsze w roku 2021. Po tempie rezerwacji z pewnością możemy powiedzieć, że będą to:

– obóz akrobatyczno-taneczny z Marysią Krasowską 

– Wakacje w stylu Nanami Chan 

– Martirenti Fit Camp 

-ArcyWorkout CAMP 

– Obóz Fit Camp z Kingą Janik

 Obóz Chill Out Zone w Grecji

– Obóz Party Zone w Złotych Piaskach

– Obóz Windsurfingowy w Jastarni

BUT obozy młodzieżowe 2021

W roku 2021 planujemy wybrać się z Wami nie tylko na wymienione powyżej imprezy. W naszej ofercie mamy także obozy młodzieżowe 2021 za granicą w tym obozy w Bułgarii, Grecji czy Hiszpanii. Startujemy już w czerwcu 2021 więc…za mniej niż pół roku. Do zobaczenia na obozach młodzieżowych 20201 z BUT!