Obozy młodzieżowe 2020 – bezpieczny wypoczynek zgodnie z nowymi przepisami
2020-06-02 11:11:47


Wszyscy czekaliśmy na tę wiadomość. Po tygodniach niepewności wiemy, że obozy młodzieżowe 2020 się odbędą!


Obozy młodzieżowe 2020 – bezpieczny wypoczynek zgodnie z nowymi przepisami

Wszyscy czekaliśmy na tę wiadomość. Po tygodniach niepewności wiemy, że obozy młodzieżowe 2020 się odbędą! Dziś opublikowano wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku dzieci i młodzieży w 2020 roku. Oznacza to, że jest zielone światło do organizacji imprez turystycznych dla młodzieży w te wakacje!


My już zabraliśmy się do pracy, by dostosować przyjęcie naszych obozowiczów do wymogów, które nakładają na nas przepisy prawa. Wasze bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze, dlatego możecie być pewni, że programy obozów młodzieżowych 2020 zrealizujemy dokładnie zgodnie z zasadami. W niektórych przypadkach będzie to wymagało małej korekty programów, ale możecie być spokojni, bo w końcu organizacją letnich obozów młodzieżowych zajmujemy się nie od dziś tylko od 20 lat!
Jesteśmy w stałym kontakcie z właścicielami obiektów i podwykonawcami, którzy też pracują nad tym, żeby przyjąć Was w wakacje 2020.

kocham wakacje but 2020


Co z miejscami? Tu też mamy dobrą informację, dla wszystkich, którzy z decyzją o wybraniu się z BUT na obóz młodzieżowy! Zostało jeszcze trochę miejsc na obozy młodzieżowe w Polsce. Sprawdźcie, bo nasza oferta w tym roku jest o wiele bogatsza niż w poprzednich sezonach, tak jakbyśmy przewidzieli co może się wydarzyć!

Tu: zarezerwujecie obozy młodzieżowe 2020

 

Żeby ułatwić Wam planowanie wymarzonego i zasłużonego wypoczynku przygotowaliśmy dla Was następujące udogodnienia:

  • przesuwamy termin dopłaty do pełnej kwoty imprezy z 40 dni do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy
  • jeśli z niezależnych od nas przyczyn zmuszeni będziemy jednak odwołać dany turnus obozu lub kolonii niezwłocznie wtedy Was o tym powiadomimy, oferując ewentualną imprezę zastępczą. W przypadku rezygnacji przysługuje Wam gwarantowany zwrot 100% wpłaconych kwot zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami.

To co? Widzimy się w wakacje!

PS. Tu zapoznacie się z pełnym oficjalnym oświadczeniem BUT.

Tu zapoznacie się z wytycznymi ministerstwa dotyczącymi organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży.