Jaki obóz młodzieżowy wybrać na rok 2021?
2021-03-06 12:00:02


Jaki obóz młodzieżowy wybrać w roku 2021? To pytanie chyba nigdy nie było tak ważne. Do wątpliwości związanych z pytaniami: z kim pojechać na obóz młodzieżowy, gdzie pojechać na obóz,…

Czytaj całość Jaki obóz młodzieżowy wybrać na rok 2021?Jaki obóz młodzieżowy wybrać w roku 2021? To pytanie chyba nigdy nie było tak ważne. Do wątpliwości związanych z pytaniami: z kim pojechać na obóz młodzieżowy, gdzie pojechać na obóz, kiedy pojechać na obóz doszło jeszcze jedno pytanie…Domyślacie się zapewne jakie. Tym razem jednak, po raz kolejny, przychodzimy z pomocą! Zacznijmy jednak od początku.

Jakie obozy młodzieżowe odbędą się w 2021 roku?

Mamy nadzieję, że wszystkie! Oczywiście sytuacja jest tak trudna, jak nigdy dotąd, jednak my tym bardziej jesteśmy przygotowani na jej rozwój. Na daną chwilę zapraszamy Was na obozy w Polsce oraz za granicą. Wśród obozów zagranicznych po raz kolejny polecimy Wam Bułgarię, Hiszpanię Włoch, Grecję, Chorwację czy Czarnogórę i Wielką Brytanię. Do tych krajów mamy zaplanowane wyjazdy w roku 2021 i właśnie tam chcemy się z Wami spotkać. Wygląda na to, że Wy także macie ochotę na takie spotkanie, bo przez pierwsze dwa miesiące tego roku nasze biur przeżyło prawdziwe oblężenie chętnych. Efekt? Na niektórych turnusach zarezerwowano już kilkadziesiąt procent miejsc. A niektóre turnusy już są wyprzedane…Jak choćby wakacje z Marią Krasowską w Łebie.

Jaki obóz młodzieżowy wybrać?

Zatem jeśli zastanawiacie się jaki obóz wybrać to najwyższa pora zwierać szyki i podejmować decyzję. Tym bardziej że tym razem znów przygotowaliśmy dla Was ponad 70 różnych programów. Znajdzie się coś dla leniuchów, imprezowiczów, fanów sportu,  osób, które chcą spędzić wakacje z YouTuberami, wielbicieli adrenaliny, żeglarstwa i pieszych wędrówek. Jak co roku mamy w ofercie kilka obozów językowych. Ta ilość może przewrócić w głowie dlatego jeśli macie problem z wyborem, to zerknijcie na naszego Instagrama. Tam co weekend szykujemy dla Was quiz, który pozwala poznać Wam wszystkie atrakcje, jaki przygotowaliśmy.

Z kim pojechać na obóz młodzieżowy ?

Z przyjaciółmi! Jeśli chcecie jechać ekipą, dajcie nam o tym znać! Jeśli solo to…nie jesteście sami! Ponad połowa uczestników jedzie na obóz młodzieżowy w pojedynkę i dopiero na miejscu (a właściwie w trakcie podróży) poznaje resztę ekipy. Co z tego wynika? Zazwyczaj przyjaźnie na całe życie!

Jak zarezerwować obóz młodzieżowy?

To proste! Wystarczy wejść na kochamwakacje.pl, wybrać wymarzony obóz, kliknąć „Rezerwuj” i postępować według kolejnych kroków. Pamiętajcie, że rezerwując miejsce w tej chwili (marzec 2021), swoją rezerwację zajmiecie, wpłacając tylko 200 zł zaliczki. Resztę dopłacicie dopiero przed wyjazdem według naszego regulaminu. Jeśli interesuje Was czy mamy w tej chwili jakieś promocje cenowe. Nie, nie mamy promocji i nie mamy ich w planach. Mamy za to w planach rozdawanie Wam co jakiś czas kodów rabatowych na nasze wyjazdy. Jeśli chcecie je zdobyć, to musicie po prostu obserwować naszego Instagrama.