Powróć do listy aktualności

Jak było na obozach młodzieżowych z BUT 2021? – cz. 1

Data dodania: 29-11-2021

To już półmetek wakacji. Możemy się zatem zabrać za małe podsumowanie tego co działo się na obozach młodzieżowych w roku 2021. Na większe podsumowania czas przyjdzie za miesiąc. Bo na razie na obozach i w drodze na nie jest jeszcze bardzo dużo młodzieży z całej Polski. Zerknijmy zatem, jak wyglądały obozy młodzieżowe z BUT w wakacje 2021.

Konkurs – Wakacyjne zdjęcie BUT

Zacznijmy do konkursu, bo to on co roku dyktuje trochę wakacyjny rytm w naszych social mediach. Jak co roku, tak i w 2021, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest między innymi darmowy obóz młodzieżowy. Co zrobić, żeby wygrać? To proste. Wystarczy wrzucić na Instagram swoje zdjęcie z wakacji i oznaczyć w poscie nasz profil. Dzięki temu nie przegapimy żadnego zgłoszenia. Wśród zdjęć, na których będziemy oznaczeni, wybierzemy najlepsze, które następnie repostujemy na naszym profilu. Wśród tych zdjęć rozegra się finalny pojedynek o nagrody.

O ich przyznaniu we wrześniu zdecyduje jury. Uwaga ważna sprawa! Do naszego konkursu przyjmujemy tylko zdjęcia, które wrzucacie w swój feed. Zatem pamiętajcie także o ustawieniach prywatności. W końcu musimy mieć możliwość zobaczenia Waszego zdjęcia. Klikajcie w link jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat konkursu Wakacyjne Zdjęcie BUT, regulamin zabawy znajdziecie TU.

obozy młodzieżowe BUT 2021

Obozy młodzieżowe z BUT – relacja

Obozy Młodzieżowe z BUT 2021 to jednak nie tylko konkurs. W tym sezonie na obozach mieliśmy sporo gości. Część z nich znacie z pewnością z poprzednich lat. Część pojawiła się u nas po raz pierwszy.

Wśród gości nie mogło zabraknąć Marii Krasowskiej, która na naszych obozach kontynuowała swoją podróżniczą przygodę, rozpoczętą zimą na Kanarach. Na YouTube zobaczyć już możecie odcinek, w którym Maria pokazuje, jak wygląda wakacyjny wyjazd z nią i naszym biurem. Maria była z nami m.in. w Muszynie i Łebie.