Zell am See-Kaprun -> narty/snowboard - MIL/SD
Austria / Zell am See [13 - 19 lat]
Cena już od 2199 zł
Tam
jedziemy
Lodowiec

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyTutaj macie wszystko co najlepsze w Alpach:  lodowiec Kitzsteinhorn, trasy na wysokości ponad 3000 m n.p.m i do tego jeszcze halfpipe na Schmittenhöhe-Glocknerwiese oraz miasteczko z przepiękną starówką. Zapraszamy do idealnego miejsca dla wielbicieli zimowego szaleństwa wszelkiego formatu.

 

Zell am See - Kaprun - to ośrodek narciarski zlokalizowany w dolinie jeziora Zeller, skąd roztacza się widok na Großglockner (najwyższy w Austrii szczyt) oraz 30 innych trzytysięczników. Takie położenie sprawia, że region ten jest miejscem wyjątkowym. Składają się na niego trzy większe ośrodki narciarskie: Schmittenhöhe, lodowiec Kitzsteinhorn oraz Maiskogel oferujące trasy zjazdowe o różnych stopniach trudności.

  • Schmittenhöhe - to ośrodek zarówno z łagodnymi stokami, jak również trasami czarnymi dla osób pewniej czujących się na nartach/ snowboardzie. Macie tu możliwość bezpłatnego przejazdu trasą Skimovie (trasą slalomu giganta, na której dokonywany jest pomiar czasu i nagrywany jest film- doskonałe narzędzie wideo analizy). W ośrodku możecie również skorzystać ze snowparku, a także z najdłuższego na świecie (1300 m) funslope wyposażonego w sześć kamer tworzących videoclipy, dzięki którym będziecie mogli podziwiać swój przejazd na smartfonie. Ośrodek ten daje również możliwość nocnych zjazdów.
  • Lodowiec Kitzsteinhorn - śnieg leży tu prawie cały rok, więc na pewno nie zabraknie go podczas ferii:) Możecie tu zakosztować pełnej swobody śmigając na szerokich i doskonale utrzymanych stokach, które przyprawią Was o szybsze bicie serca. Na kochających freestyle czekają trzy snowparki oraz największa w tym kraju superpipe, a na górę pozwoli Wam wjechać 20 dobrze utrzymanych wyciągów. Dla relaksu zróbcie sobie przerwę w zjazdach i wybierzcie się na szczyt Kitzsteinhorn (3029 metrów n.p.m.) na platformę widokową, aby zobaczyć zapierający dech w piersiach widok i strzelić sobie kilka pamiątkowych fotek :)
  • Maiskogel – zjazdy na tak dobrze przygotowanych trasach będą samą przyjemnością. Znajdziecie tu miejscówki (stoki, snowpark) idealne dla dobrze jeżdżących, jak i osób chcących podszkolić swoje umiejętności jazdy.

Apres ski:

  • Tor saneczkowy "Alpine Coaster Maisiflitzer" - jeśli chcecie zakosztować innej rozrywki to wybierzcie się na przejażdżkę alpejskim rollercoasterem, wyposażonym w liczne zakręty, fale i pętle, który w najwyższym punkcie osiąga nawet 11 metrów wysokości. Podczas jazdy pod górę podziwiacie widoki, a zjeżdżacie z prędkością do 40 km/ h.
  • Kąpielisko termalne „Tauren SPA” - zmęczeni po całym dniu na stoku – skoczcie tutaj, a odżyjecie. Przyjemny relaks po intensywnych zjazdach zapewni Wam nowoczesny kompleks termalny położony w Parku Narodowym Wysokie Taury. Dzięki przeszklonej konstrukcji będziecie mogli podziwiać alpejskie szczyty nie wychodząc z basenu:) Baseny zewnętrzne i wewnętrzne, zjeżdżalnie oraz inne atrakcje już tam na Was czekają.
  • Możliwość jazdy po zmroku oferuje doskonale oświetlony stok (wyciąg Ebenbergbahn) w Zell am See. Możecie jeździć za darmo z ważnym karnetem. Wieczorem urocze miasteczko Zell am See, będące również uzdrowiskiem inspiruje do spacerów – free

Długości tras:

 

60km trasy niebieskie 48km trasy czerwone  32km trasy czarne

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
MIL/SD3 25.01 - 03.02.2019 2199 zł 5 Kupuję
MIL/SD4 01.02 - 10.02.2019 2199 zł powyżej 10 Kupuję
MIL/SD5 08.02 - 17.02.2019 2199 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
66 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT kadry (kierownik, wychowawcy, instruktorzy), program, transfery do wyciągów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), skipassów, imprez fakultatywnych, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej 10,5 EUR/os, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG) - płatna obowiązkowo +10 PLN/os.

CENA ZA SKIPASS:

Skipass Zell am See - Kaprun 6 dni (młodzieżowy karnet grupowy)
ok 112 EUR

Kaucja zwrotna za skipass – 2 EUR
Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.
Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + impr. fakult. + posiłki tranzytowe ok. 15 EUR. Cena imprezy aktualna przy kursie EUR nie przekraczającym 4,30 PLN.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Koniecznie trzeba zabrać: ważny paszport lub dowód osobisty, wypełnioną kartę kwalifikacyjną, legitymację szkolną, krem na mróz z filtrem UV

Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie -  DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO