Dolomity - Sella Ronda - Ski Safari narty/snowboard - SAS/SD
Włochy / Piani del Falzarego [13 - 19 lat]
Cena już od 2099 zł
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNAJbardziej rozjeżdżona impreza tej zimy pośród majestatycznych szczytów Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nareszcie poczujesz prawdziwą wolność, nieograniczoną przyjemność, maksymalną różnorodność, przestrzeń i wspaniałe chwile rozkoszy.

Lubimy Was rozpieszczać, dlatego zabieramy Was tej zimy do wyjątkowego miejsca na świecie pod względem wielkości obszaru do uprawiania sportów zimowych. Obszar Dolomiti SuperSki jest po prostu wspaniały! Fani narciarstwa&snowboardu szaleją na jego punkcie.

Nie możemy się już doczekać, aby razem z Wami poszusować w największej karuzeli narciarskiej Europy - Sella Ronda i cieszyć się zapierającymi dech w piersiach alpejskimi widokami!

 

Dolomiti SuperSki - Dolomity to kraina cudów, jedne z piękniejszych gór świata. Teren narciarki objęty jednym, wspólnym skipassem Dolomiti SuperSki to No 1 wśród światowych ośrodków narciarskich. Skipass obejmuje aż 12 wspaniałych ośrodków narciarskich, z czego My zabierzemy Was do 6 najpopularniejszych !

1 karnet Dolomiti SuperSki = 6 dni ​​niesamowitych wrażeń, każdego dnia w innym miejscu

Czekają na Was najsłynniejsze Doliny w Europie niemal bez odpinania nart, m.in:

  • Cortina d'Ampezzo nazywana przez wielu "Królową Dolomitów", jak widać tytuł zobowiązuje, gdyż w 2021 roku już po raz piąty będzie organizatorem Alpine Ski World Cup. Na własnych nartach&snowboardzie zobaczymy jak wyglądają przygotowania do 46 Mistrzostw Świata w narciarstwie alpejskim.
  • Arabba z lodowcem Marmolada, najwyższym szczytem Dolomitów (3343 m n.p.m.) - co tu dużo mówić, bez wątpienia to obowiązkowy punkt każdego narciarza&snowboardzisty.
  • Nowoczesne wyciągi i świetnie przygotowane trasy w dolinie Alta Badia, Val Gardena i Val di Fassa stanowiące doskonałą bazę wypadową na wyprawę wokół masywu Sella, sprawią, że aż zakręci się Wam w głowach od różnorodności !
  • Civetta urokliwy ośrodek narciarski położony nad jeziorem Alleghe, w otoczeniu majestatycznych szczytów Sowy i lodowców Marmolady, określany bramą do Dolomitów zapewni Wam oszałamiających alpejskich widoków.

Długości tras:

 

70 km  49 km 21 km

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
SAS/SD3 24.01 - 02.02.2020 2099 zł powyżej 10 Kupuję
SAS/SD5 07.02 - 16.02.2020 2099 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U01-AXA Ubezpieczenie SKI (OC+SS) czytaj więcej
Zawiera ubezpieczenie OC rzeczowe i osobowe do kwoty 10 000 EUR oraz ubezpieczenie sprzętu sportowego (SS) do 700 EUR (zniszczenie, kradzież).
40 PLN
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U04-AXA Ubezpieczenie Bezpieczny Parasol (KL+SKI) czytaj więcej
Zapewnij sobie podwójne bezpieczeństwo na wyjeździe i to w promocyjnej cenie. Pakiet zawiera: Podwyższenie Kwoty Ubezpieczenia KL oraz Ubezpieczenie SKI.
60 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
63 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 105 PLN

Cena
zawiera

zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, transfery na stok, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, instruktorów, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), skipassów, imprez fakultatywnych - biletów wstępu do atrakcji wymienionych w programie, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

 

CENY SKIPASSÓW
6-dniowy młodzieżowy karnet grupowy Dolomiti Superski pass

SAS/SD 3
ok. 191 EUR

SAS/SD 5
ok. 213 EUR

Kaucja zwrotna za skipass – 5 EUR

Ceny skipassów są niezależne od biura BUT i pochodzą z informacji uzyskanych z ośrodków narciarskich.

Informacje
dodatkowe

UWAGA: Wszystkich uczestników obozów zimowych BUT obowiązuje na stoku jazda w kasku ochronnym. Dodatkowo dla snowboardzistów zalecamy zabranie i używanie ochraniaczy na nadgarstki.
Zachęcamy do wypożyczenia sprzętu narciarskiego lub snowboardowego na miejscu.
Cena w zależności od modelu waha się w granicach od ok.100 - 150 EUR.

Obóz nie jest przeznaczony dla osób, które dopiero rozpoczynają naukę jazdy na nartach lub snowboardzie.

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe 110 EUR + skipass + imprezy fakultatywne + posiłki tranzytowe. Dodatkowo wymagana jest kwota 0,50 EUR/os/doba (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.
Planowana liczba uczestników na obozie ok. 40 osób.

Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz ABC w Dokumentach)

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna
Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie -  DOKUMENTY