Praga -> rekreacyjny obóz turystyczny - PRA/SD
Czechy / Praga [13 - 19 lat]
Cena już od 1399 zł
Tam
jedziemy
Nowości

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyTotalna NOWOŚĆ w naszej zimowej ofercie - BUT Travel! Poznajcie z nami europejskie stolice! Zwiedzajcie, bawcie się i odkrywajcie romantyczne zaułki Pragi, stolicy naszego południowego sąsiada. Odkryjecie wspaniałe miejsca i zasmakujecie zimowego chilloutu. Mimo, że za oknem śnieg, zimno i czujecie ogarniającą niemoc, my to przełamujemy, zabierzemy Was na niepowtarzalny obóz pełen turystycznych wrażeń.

Praga - to magiczne miasto, jaśniejące pełnym blaskiem zimy. Uważane jest za jedno z najpiękniejszych miast nie tylko Europy, ale świata. Urzeka bogactwem turystycznych atrakcji, architektonicznych cudów i wieloletnią historią. Kto nie był, musi odwiedzić, a kto był chociaż raz, będzie chciał tam wrócić!


Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U02-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
30 PLN
1 * U03-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
120 PLN
1 * U05-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.
UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
42 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 85 PLN

Cena
zawiera

Przejazd autokarem, zakwaterowanie, wyżywienie w hotelu, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

 

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, obowiązkowej opłaty na realizację programu (obejmującej bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów komunikacji miejskiej w Pradze oraz miejscowego przewodnika)

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 1900 CZK - opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje wstępy do zwiedzanych obiektów, bilety komunikacji miejskiej w Pradze, przewodnika licencjonowanego w Pradze). Obowiązuje ograniczenie bagażu (patrz Ważne Info).   Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,30 PLN.

Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY