Tatry Słowackie *** HARNAŚ - obóz wędrowny - TTS/SD
Słowacja / Tatry [16 - 19 lat]
Cena już od 1845 zł
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży„HARANŚ” to obóz dedykowany dla osób, które lubią wyzwania, wiedzą co znaczy wysokogórskie wędrowanie. Śpimy głównie w namiotach na campingach. Ze względu na charakterystykę obozu, na wędrówki chodzimy w miarę możliwości na lekko, czyli z małymi plecakami ale należy pamiętać, że czasami wszystko niesiemy w dużych plecakach. Prosimy o umiar i rozsądek przy pakowaniu. Trasy są różnorodne, raczej długie, lub ze znacznymi ekspozycjami. Oczywiście w Tatrach trasy są bardziej niż w innych górach zależne od warunków atmosferycznych. Na obozie wymagane jest posiadanie ważnego Paszportu lub Dowodu Osobistego!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
TTS/SD4 14.07 - 23.07.2019 1845 zł poniżej 10 Kupuję
TTS/SD6 28.07 - 06.08.2019 1845 zł poniżej 10 Kupuję

Cena
zawiera

transport autokarem lub pociągiem z wybranej miejscowości, zakwaterowanie i wyżywienie, wypożyczenie sprzętu turystycznego (namiotu, palnika, butli), bogaty program pobytu, opiekę kadry, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Informacje
dodatkowe

Proponowane min. kieszonkowe – ok. 150 EUR. Planowana liczba uczestników 15-20 os.

NIEZBĘDNY EKWIPUNEK

Sprzęt: śpiwór, karimata, menażka (miska) metalowa, sztućce (niezbędnik), kubek, latarka, okulary przeciwsłoneczne, kapelusz lub chusta na głowę, przybory do higieny osobistej+krem do opalania, ręcznik, preparaty przeciw insektom.
Dokumenty: ważna legitymacja szkolna, wypełniona karta kwalifikacyjna. Obowiązkowo należy posiadać ważny paszport lub dowód osobisty
Obuwie i ubiór: buty trekkingowe, buty zmienne (trampki lub adidasy), klapki+strój kąpielowy, kurtka przeciwdeszczowa z kapturem, kurtka lub bluza polarowa, płaszcz foliowy - przeciwdeszczowy, ciepły sweter. A wszystko to powinno być spakowane w plecak. Zalecamy spakować rzeczy w nieprzemakalne folie.

 

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO