Camping Villaggio 5 Stelle*** Chill out & Zwiedzanie - STE/SD
Włochy / Isole di Varano [13 - 19 lat]
Cena już od 1829 zł
Tam
jedziemy
Basen

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Obóz turystyczny i zwiedzanie Włoch w jednym? To doskonała opcja na wakacje nad Adriatykiem dla Ciebie i paczki Twoich przyjaciół. Skorzystaj z pięknej, słonecznej pogody i przeżyj niesamowite przygody, jak chociażby wycieczka do Neapolu! Półwysep Gargano, na którym organizowany jest obóz, położony jest nad Morzem Adriatyckim i często nazywa się go „ostrogą włoskiego buta”. Poza upalnym latem znajdziecie tam także mnóstwo innych atrakcji, szerokie i piaszczyste plaże, turkusową wodę oraz tropikalną roślinność. W takich okolicznościach przyrody obóz nad Adriatykiem jest niesamowitą przygodą i odpoczynkiem od nauki i szkoły. 

Podczas obozu poza zwiedzaniem Neapolu, zobaczysz także Pompeje oraz inne interesujące miasta. Zwiedzanie Włoch oraz wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody to niepowtarzalna okazja do przeżycia niesamowitych wakacji nad Adriatykiem. Dołącz do grona młodzieży z całej Europy, poznaj nowe osoby i zyskaj wspomnienia na całe życie! Już dziś zarezerwuj miejsce na obozie turystycznym w urokliwej miejscowości nad jeziorem Varano.

PÓŁWYSEP GARGANO - najpiękniejszy półwysep Włoch oraz jeden z najpiękniejszych w Europie - nazwany  "ostrogą włoskiego buta". Jest niczym kopalnia pełna skarbów, którą można odkrywać i poznawać na wiele sposobów. Słynie z piaszczystych, szerokich plaż, lśniącego błękitnego morza, wszechobecnych gajów oliwnych, skalistych zboczy, urokliwych grot wyrzeźbionych przez wiatr i wodę, małych, romantycznych zatoczek, a także tropikalnej roślinności, co czyni to miejsce prawdziwą zieloną oazą. Położenie regionu na styku szlaków morskich sprawia, że przecinają się tutaj wpływy greckie, bałkańskie oraz arabskie - wszechobecne m.in w architekturze.

ISOLA DI VARANO - skrawek lądu przepięknie położony między Jeziorem Varano a Morzem Adriatyckim. Umiejscowienie na terenie Parku Narodowego gwarantuje przepiękne widoki, czyste powietrze oraz bliskość fauny i flory niespotykanej gdzie indziej. Jest to idealne miejsce na wypoczynek: zarówno aktywny jak i ten pełen błogiego lenistwa.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
STE/SD1 29.06 - 08.07.2017 1729 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
STE/SD2 06.07 - 16.07.2017 1829 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
STE/SD3 14.07 - 24.07.2017 1829 zł poniżej 10 Kupuję
STE/SD4 22.07 - 01.08.2017 1829 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
STE/SD5 30.07 - 09.08.2017 1829 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
54 PLN
1 * U11-Podwyższenie Ubezpieczenia KL (20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
45 PLN
1 * U12-Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Stałej Ceny) 100 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F10-Wycieczka Bari czytaj więcej
BARI (wycieczka całodniowa) - czeka na Was wycieczka do stolicy regionu Apulia. Miasto to urzeka uroczym starym miastem z wąskimi krętymi uliczkami. Ciekawostką jest fakt iż z Bari pochodziła słynna królowa Bona, małżonka naszego króla Zygmunta Starego. Będąc tutaj zobaczycie: Piazza del Ferrarese, Katedra San Sabino, Bazylikę św. Mikołaja, Port Bari oraz Zamek Castello Normanno Svevo
145 PLN
1 * F11-Wycieczka Wyspy Tremiti czytaj więcej
WYSPY TREMITI (wycieczka całodniowa) - wycieczka promowa na unikalne Wyspy Tremiti, podczas której uwiedzie Was piękno tutejszej przyrody. W skład Isole di Tremiti wchodzą trzy wapienne wyspy, które otoczone są skałami. Natura zdziałała tu prawdziwe cuda, rzeźbiąc w skałach misterne kształty. Pewna legenda głosi, iż na tych wyspach osiedlił się Diomedeusz - towarzysz Ulissa z homerowskiej Odyssei, wracający z wojny trojańskiej. Tylko tutaj zobaczycie łuki wyrzeźbione w skałach i jaskinie o ciekawych kształtach. Czeka na Was również spacer po starówce drugiej co do wielkości wyspy San Nicola.
220 PLN
1 * F12-Wycieczka Jaskinie Marine czytaj więcej
JASKINIE MARINE (wycieczka półdniowa) - niezapomniany rejs łodzią motorową w czasie którego będziecie podziwiać naturalną scenerię wschodniego wybrzeża Włoch. Dziekie piaszczyste plaże, klify, liczne zatoczki, skały wyłaniające się z morza niczym posągi, a przede wszystkim jaskinie morskie wykute w białym wapieniu przez wiatr oraz wodę morską. Czeka na Was także 2 godzinne plażowanie i lunch.
114 PLN
1 * F13-Wycieczka Sorento+Capri czytaj więcej
SORRENTO + CAPRI (wycieczka całodniowa) – w czasie tej wycieczki zwiedzicie przepiękne miasteczko znajdujące się nad Zatoką Neapolitańską nazywane gwiazdą włoskiego wybrzeża. O Sorrento mówi się, że jest to miasto legend i gajów cytrusowych. Będąc tutaj zobaczycie m.in.: Piazza Tasso oraz Corso Italia. Następnie czeka na Was przeprawa promowa na malowniczą wyspę Capri, która jest ulubionym miejscem wypoczynku znanych ludzi z całego świata.
409 PLN
1 * F14-Wycieczka Park Wodny Aquafantasy czytaj więcej
PARK WODNY AQUAFANTASY (wycieczka półdniowa) – to nowoczesny park wodny, gdzie będziecie mogli spędzić dzień pełen zabawy. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, w tym zjeżdżalnie wodne Kamikaze, Gigante oraz Toboga. Poza tym jest tutaj Strefa Relaksu z leżakami i parasolami, gdzie możecie się poopalać.
110 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napojów do obiadu i kolacji, taksy klimatycznej, obowiązkowej opłaty na realizację programu, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+dyskoteki+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów + przewodnicy) w wysokości: 20 EUR/os; oraz kwota 4 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

UWAGA! Do korzystania z basenu obowiązkowo wymagany jest własny czepek kąpielowy

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY