Camping Villaggio 5 Stelle*** Chill out & Zwiedzanie - STE/SD
Włochy / Isole di Varano [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy
Basen

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyZapraszamy Was w jeden z najbardziej wakacyjnych regionów świata – jedź z nami na obóz młodzieżowy we Włoszech. Zabierz przyjaciół i wyruszajcie na wczasy, o których będziecie opowiadać przez długie lata. Wakacje we Włoszech nie pozwolą Wam się nudzić. Co powiecie na zwiedzanie Neapolu? Jedno z najpiękniejszych miast Europy czeka, by pokazać Wam swój urok i zapozować do setek niezwykłych fotografii. Na jakie jeszcze atrakcje możecie liczyć? Oto najważniejsze z nich:

  • jedyne w swoim rodzaju Pompeje,
  • najpiękniejszy włoski Półwysep Gargano,
  • cudowne jezioro Varano.

A do tego Adriatyk, który przywita Was swoim nieprzeniknionym błękitem i zawsze ciepłą wodą.

Obóz młodzieżowy we Włoszech – najlepszy odpoczynek od szkoły

Po ciężko przepracowanym roku szkolnym należy Wam się coś wyjątkowego. Wyjazdy młodzieżowe z KochamWakacje.pl to sprawdzony sposób na skuteczny relaks w najciekawszych miejscach i w doborowym towarzystwie. Poznajcie młodych turystów i lokalnych mieszkańców w najpiękniejszych europejskich miastach. Zapraszamy do Włoch!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napojów do obiadu i kolacji, taksy klimatycznej, obowiązkowej opłaty na realizację programu, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+dyskoteki+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest opłata programowa niepodlegająca rozliczeniu (obejmuje bilety wstępu do zwiedzanych obiektów + przewodnicy) w wysokości: 20 EUR/os; oraz kwota 4 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

UWAGA! Do korzystania z basenu obowiązkowo wymagany jest własny czepek kąpielowy

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY