obóz turystyczno-wypoczynkowy - Travel Fun 3 stolice - KRK/TS
Polska / Szklarska Poręba [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyMłodzieżowy obóz wypoczynkowy z turystyczną eksplozją! Z nami odwiedzisz 3 stolice aby poczuć się jak prawdziwy Europejczyk XXI wieku ;) Berlin, Praga i Wiedeń czekają na Ciebie a do tego relaks w komfortowym ośrodku z piękną panoramą na Karkonosze.

Szklarska Poręba - niezapomniane wyjazdy młodzieżowe w góry

SZKLARSKA PORĘBA to magiczne, górskie miasteczko u stóp Karkonoszy o wielu obliczach, które corocznie przyciąga setki turystów nie tylko z całej Polski. Niezapomniane górskie widoki, bliskość malowniczych szlaków turystycznych a do tego bogactwo atrakcji stwarzają doskonałe miejsce do wypoczynku, przeżycia wspaniałej letniej przygody i poznania niesamowitych ludzi. Baśniowy klimat Szklarskiej Poręby docenił brytyjski reżyser Andrew Adamson. Najsłynniejszy polski wodospad, Wodospad Kamieńczyka, wziął udział w wielkiej hollywoodzkiej produkcjiOpowieści z Narnii: Książę Caspian”.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

zakwaterowanie, wyżywienie w obiekcie, opiekę BUT Kadry (kierownik, wychowawcy), program, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

Dopłat transportowych (patrz zakładka TRANSPORT), imprez fakultatywnych, dodatkowych biletów wstępu wymienionych w programie.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+bilety wstępów ok. 20 PLN+imprezy fakultatywne Konieczny ważny paszport lub dowód osobisty.

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO