Wakacje na luzie - WLO/LU
Polska / Ustka [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNadmorski klimat pasuje do letnich wakacji lepiej niż jakikolwiek inny. Organizujemy dziesięciodniowy, tani wypoczynek w Ustce dla młodzieży będącej w wieku od 13 do 19 lat. Nigdzie indziej nie będziesz bawić się tak dobrze, jak tam.

Wakacje nad morzem – Ustka

Letnia Stolica Polski to miejsce idealne na wczasy dla młodych ludzi szukających relaksu i dobrej zabawy. Obozy młodzieżowe nad morzem to najlepszy pomysł na wakacje, dlatego że to właśnie tu możesz poznać nowych przyjaciół, zgromadzić niezapomniane wspomnienia i przeżyć przygody, o których będziesz długo opowiadał. Przyciągająca turystów piaszczysta plaża, piękna promenada, liczne turnieje, koncerty i festiwale – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki tego lata. Wczasy nad morzem to Ustka – tę miejscowość polecamy najbardziej. Miejsce naszego obozu jest wyjątkowe, ponieważ to duża plaża ze sztuczną rafą. Nasi obozowicze będą mieli możliwość korzystania z krytego basenu, dyskoteki na statku Dragon, a także zwiedzenia Doliny Charlotty. Wczasy nad morzem – Ustka to oferta jedyna w swoim rodzaju, której warto się przyjrzeć, a potem przeżyć najlepsze wakacje w swoim życiu.

Ustka to Letnia Stolica Polski, jeden z najpiękniejszych, najpopularniejszych i najbardziej rozrywkowych kurortów na polskim wybrzeżu, w którym nie można się nudzić! To, co zachwyca i przyciąga turystów to kilometry piaszczystej plaży, strzeżone kąpieliska, tętniąca życiem nadmorska promenada, oszałamiająca liczba otwartych, sezonowych imprez kulturalnych i rozrywkowych (koncerty, turnieje, festiwale) oraz dyskoteki zapraszające do nocnej zabawy. To wszystko sprawia, że Ustka to najlepszy wybór na Wasz wakacyjny wypoczynek.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, wstępów na dyskoteki.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z Parku Linowego na Wydmie (wyc. fakultatywna).

 

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY