Wakacje na luzie - WLO/LU
Polska / Ustka [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNadmorski klimat pasuje do letnich wakacji lepiej niż jakikolwiek inny. Organizujemy dziesięciodniowy, tani wypoczynek w Ustce dla młodzieży będącej w wieku od 13 do 19 lat. Nigdzie indziej nie będziesz bawić się tak dobrze, jak tam.

Wakacje nad morzem – Ustka

Letnia Stolica Polski to miejsce idealne na wczasy dla młodych ludzi szukających relaksu i dobrej zabawy. Obozy młodzieżowe nad morzem to najlepszy pomysł na wakacje, dlatego że to właśnie tu możesz poznać nowych przyjaciół, zgromadzić niezapomniane wspomnienia i przeżyć przygody, o których będziesz długo opowiadał. Przyciągająca turystów piaszczysta plaża, piękna promenada, liczne turnieje, koncerty i festiwale – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki tego lata. Wczasy nad morzem to Ustka – tę miejscowość polecamy najbardziej. Miejsce naszego obozu jest wyjątkowe, ponieważ to duża plaża ze sztuczną rafą. Nasi obozowicze będą mieli możliwość korzystania z krytego basenu, dyskoteki na statku Dragon, a także zwiedzenia Doliny Charlotty. Wczasy nad morzem – Ustka to oferta jedyna w swoim rodzaju, której warto się przyjrzeć, a potem przeżyć najlepsze wakacje w swoim życiu.

Ustka to Letnia Stolica Polski, jeden z najpiękniejszych, najpopularniejszych i najbardziej rozrywkowych kurortów na polskim wybrzeżu, w którym nie można się nudzić! To, co zachwyca i przyciąga turystów to kilometry piaszczystej plaży, strzeżone kąpieliska, tętniąca życiem nadmorska promenada, oszałamiająca liczba otwartych, sezonowych imprez kulturalnych i rozrywkowych (koncerty, turnieje, festiwale) oraz dyskoteki zapraszające do nocnej zabawy. To wszystko sprawia, że Ustka to najlepszy wybór na Wasz wakacyjny wypoczynek.


Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
45 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Stałej Ceny) 80 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Adrenalina na Wydmie czytaj więcej
ADRENALINA NA WYDMIE - smak ekstremalnej przygody w parku linowym. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje siły (zajęcia pod opieką instruktora).
39 PLN
1 * F02-Aquapark Ustka czytaj więcej
AQUAPARK USTKA - Nowość! Zapraszamy do nowo otwartego aquaparku oddalonego zaledwie 500 m od naszego Ośrodka! Czekają na Was 2 godziny szalonej zabawy w basenie sportowym 4-torowym oraz w basenie rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi.
35 PLN
1 * F03-Rejs Impreza czytaj więcej
REJS-IMPREZA - lubicie morze, ale cisza i spokój to nie dla Was? Popłyniecie w rejs o zachodzie słońca "potężnym imprezowiczem"! A potem dyskoteka, karaoke i zabawa na pokładzie! Wszystkie atrakcje na statku "DRAGON".
49 PLN
1 * F04-Aquapark Jarosławiec czytaj więcej
AQUAPARK JAROSŁAWIEC - wycieczka popołudniowa do największego i najnowocześniejszego Aquaparku w Polsce! Baseny z podgrzewaną wodą i grotą wodospadową to hit polskiego wybrzeża, niemal porównywalny do „Tropical Island”. Atrakcje, które na Was czekają to: zadaszony basen z rwącą rzeką o długości 55 metrów i zjeżdżalniami oraz basen zewnętrzny z falą morską, gejzerami powietrznymi, podgrzewaną wodą i oczywiście ze zjeżdżalniami.
89 PLN
1 * F05-Dolina Charlotty czytaj więcej
oryginalny kompleks turystyczno-wypoczynkowy z ZOO Charlotta, wodnym ZOO Safari, stadniną, fokarium, parkiem linowym. Zapraszamy na wycieczkę (dojazd autobusem + spacer). Dolina Charlotty to miejsce imprez, koncertów i wielu ciekawych wydarzeń, gdzie dotychczas gościli między innymi: Deep Purple, Saxon, UFO, Colosseum, Alvin Lee i Vanilla Fudge. Dodatkowo płatny koszt koncertu/imprezy oraz wstępy do poszczególnych atrakcji: Zoo Charlotta ok.14 zł, wodne Zoo Safari 15 zł, fokarium ok. 8 zł, park linowy ok. 30 zł.
29 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, wstępów na dyskoteki.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z Parku Linowego na Wydmie (wyc. fakultatywna).

 

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY