Wakacje na luzie - WLO/LU
Polska / Ustka [13 - 19 lat]
Cena już od 1489 zł
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Nadmorski klimat pasuje do letnich wakacji lepiej niż jakikolwiek inny. Organizujemy dziesięciodniowy, tani wypoczynek w Ustce dla młodzieży będącej w wieku od 13 do 19 lat. Nigdzie indziej nie będziesz bawić się tak dobrze, jak tam.

Wakacje nad morzem – Ustka

Letnia Stolica Polski to miejsce idealne na wczasy dla młodych ludzi szukających relaksu i dobrej zabawy. Obozy młodzieżowe nad morzem to najlepszy pomysł na wakacje, dlatego że to właśnie tu możesz poznać nowych przyjaciół, zgromadzić niezapomniane wspomnienia i przeżyć przygody, o których będziesz długo opowiadał. Przyciągająca turystów piaszczysta plaża, piękna promenada, liczne turnieje, koncerty i festiwale – to wszystko jest na wyciągnięcie ręki tego lata. Wczasy nad morzem to Ustka – tę miejscowość polecamy najbardziej. Miejsce naszego obozu jest wyjątkowe, ponieważ to duża plaża ze sztuczną rafą. Nasi obozowicze będą mieli możliwość korzystania z krytego basenu, dyskoteki na statku Dragon, a także zwiedzenia Doliny Charlotty. Wczasy nad morzem – Ustka to oferta jedyna w swoim rodzaju, której warto się przyjrzeć, a potem przeżyć najlepsze wakacje w swoim życiu.

Ustka to Letnia Stolica Polski, jeden z najpiękniejszych, najpopularniejszych i najbardziej rozrywkowych kurortów na polskim wybrzeżu, w którym nie można się nudzić! To, co zachwyca i przyciąga turystów to kilometry piaszczystej plaży, strzeżone kąpieliska, tętniąca życiem nadmorska promenada, oszałamiająca liczba otwartych, sezonowych imprez kulturalnych i rozrywkowych (koncerty, turnieje, festiwale) oraz dyskoteki zapraszające do nocnej zabawy. To wszystko sprawia, że Ustka to najlepszy wybór na Wasz wakacyjny wypoczynek.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
WLO/LU1 26.06 - 06.07.2017 1369 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Kupuję Jeżeli chcesz dokonać rezerwacji na wybrany wyjazd prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu: 22 827 60 98.
WLO/LU2 07.07 - 17.07.2017 1489 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy
WLO/LU3 18.07 - 28.07.2017 1489 zł powyżej 10 Kupuję
WLO/LU4 29.07 - 08.08.2017 1489 zł powyżej 10 Kupuję
WLO/LU5 09.08 - 19.08.2017 1489 zł powyżej 10 Kupuję
WLO/LU6 20.08 - 30.08.2017 1299 zł brak miejsc - skontaktuj się z nami >> Sprzedane Niestety wszystkie miejsca na tej imprezie zostały już zarezerwowane. Jeśli chcesz się wpisać na listę rezerwową wyślij do nas maila na adres: [email protected] z podaniem następujących danych: symbol imprezy, termin wyjazdu, imię i nazwisko uczestnika, telefon kontaktowy

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
45 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Stałej Ceny) 80 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Adrenalina na Wydmie czytaj więcej
ADRENALINA NA WYDMIE - smak ekstremalnej przygody w parku linowym. Przyjdźcie i sprawdźcie swoje siły (zajęcia pod opieką instruktora).
39 PLN
1 * F02-Aquapark Ustka czytaj więcej
AQUAPARK USTKA - Nowość! Zapraszamy do nowo otwartego aquaparku oddalonego zaledwie 500 m od naszego Ośrodka! Czekają na Was 2 godziny szalonej zabawy w basenie sportowym 4-torowym oraz w basenie rekreacyjnym ze zjeżdżalnią, sztuczną rzeką oraz podwodnymi leżankami wodno-powietrznymi.
35 PLN
1 * F03-Rejs Impreza czytaj więcej
REJS-IMPREZA - lubicie morze, ale cisza i spokój to nie dla Was? Popłyniecie w rejs o zachodzie słońca "potężnym imprezowiczem"! A potem dyskoteka, karaoke i zabawa na pokładzie! Wszystkie atrakcje na statku "DRAGON".
49 PLN
1 * F04-Aquapark Jarosławiec czytaj więcej
AQUAPARK JAROSŁAWIEC - wycieczka popołudniowa do największego i najnowocześniejszego Aquaparku w Polsce! Baseny z podgrzewaną wodą i grotą wodospadową to hit polskiego wybrzeża, niemal porównywalny do „Tropical Island”. Atrakcje, które na Was czekają to: zadaszony basen z rwącą rzeką o długości 55 metrów i zjeżdżalniami oraz basen zewnętrzny z falą morską, gejzerami powietrznymi, podgrzewaną wodą i oczywiście ze zjeżdżalniami.
89 PLN
1 * F05-Dolina Charlotty czytaj więcej
oryginalny kompleks turystyczno-wypoczynkowy z ZOO Charlotta, wodnym ZOO Safari, stadniną, fokarium, parkiem linowym. Zapraszamy na wycieczkę (dojazd autobusem + spacer). Dolina Charlotty to miejsce imprez, koncertów i wielu ciekawych wydarzeń, gdzie dotychczas gościli między innymi: Deep Purple, Saxon, UFO, Colosseum, Alvin Lee i Vanilla Fudge. Dodatkowo płatny koszt koncertu/imprezy oraz wstępy do poszczególnych atrakcji: Zoo Charlotta ok.14 zł, wodne Zoo Safari 15 zł, fokarium ok. 8 zł, park linowy ok. 30 zł.
29 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie w obiekcie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA NNW.

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), imprez fakultatywnych, wstępów na dyskoteki.

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 30 PLN. Proponowane minimalne kieszonkowe - ok. 150 PLN+imprezy fakultatywne.
Uwaga: Potrzebna pisemna zgoda rodziców na korzystanie z Parku Linowego na Wydmie (wyc. fakultatywna).

 

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie - DOKUMENTY