Skotina Paralia - Chill out Zone - ORE/SD
Grecja / Skotina Paralia [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy
Nowości

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyNowość!! To co Tygryski lubią najbardziej! Słońce, plaża, relaks oraz dyskoteki. To będzie najlepszy obóz lata!

RIWIERA OLIMPIJSKA - jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj pasma Olimpu i piaszczyste plaże łączą się z lazurowym Morzem Egejskim, a bogata historia regionu z licznymi zabytkami starożytnych greków przeplata się z nowoczesnymi atrakcjami. To miejsce z pewnością zauroczy każdego!

SKOTINA PARALIA - urokliwa miejscowość na Riwierze Olimpijskiej. Główne zalety tej nadmorskiej miejscowości to czyste wody Morza Egejskiego, niezmiennie bezchmurna i słoneczna pogoda oraz szeroka piaszczysta plaża z bezpiecznym zejściem do morza, która niezmiennie uzyskuje najwyższą klasę czystości "Blue Flag". Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: relaks i sport na plaży, odpoczynek wśród zieleni, kluby i tawerny, gdzie panuje niepowtarzalna gościnna atmosfera czy zwiedzanie zabytków architektury.

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video) zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY