Skotina Paralia - Chill out Zone - ORE/SD
Grecja / Skotina Paralia [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy
Nowości

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży

Nowość!! To co Tygryski lubią najbardziej! Słońce, plaża, relaks oraz dyskoteki. To będzie najlepszy obóz lata!

RIWIERA OLIMPIJSKA - jeden z najpiękniejszych zakątków Grecji. Tutaj pasma Olimpu i piaszczyste plaże łączą się z lazurowym Morzem Egejskim, a bogata historia regionu z licznymi zabytkami starożytnych greków przeplata się z nowoczesnymi atrakcjami. To miejsce z pewnością zauroczy każdego!

SKOTINA PARALIA - urokliwa miejscowość na Riwierze Olimpijskiej. Główne zalety tej nadmorskiej miejscowości to czyste wody Morza Egejskiego, niezmiennie bezchmurna i słoneczna pogoda oraz szeroka piaszczysta plaża z bezpiecznym zejściem do morza, która niezmiennie uzyskuje najwyższą klasę czystości "Blue Flag". Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: relaks i sport na plaży, odpoczynek wśród zieleni, kluby i tawerny, gdzie panuje niepowtarzalna gościnna atmosfera czy zwiedzanie zabytków architektury.


Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
57 PLN
1 * U11-Podwyższenie Ubezpieczenia KL (20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
45 PLN
1 * U12-Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
45 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Stałej Ceny) 100 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F11-Wycieczka Meteory czytaj więcej
METEORY (wycieczka całodniowa) – skalny las Równiny Tesalskiej, na którym zostały osadzone klasztory ortodoksyjne. Drugie co do wielkości centrum monastycyzmu w Grecji. Z modlitwą i postami, wyrzeczeniem wszystkiego co ziemskie, mnisi byli podporą kultury i tradycji narodu. Z 24 klasztorów, które powstały w ciągu wieków, zachowało się dzisiaj tylko 6, które nadal wywierają ogromne wrażenie. W drodze powrotnej odwiedzicie pracownie ikon, gdzie zrobicie pamiątkowe zakupy. Wstęp do klasztoru dodatkowo płatny 3 EUR.
132 PLN
1 * F12-Wycieczka Ateny czytaj więcej
ATENY (wycieczka całodniowa) – wycieczka z przewodnikiem, podczas której przespacerujecie się po stolicy Grecji oraz zobaczycie m.in. takie słynne zabytki jak: Wzgórze Akropolu (dla osób powyżej 18 lat wstęp dodatkowo płatny 12 EUR) ze słynnymi Propylejami, świątynie Ateny, Odeon Heroda, świątynie Zeusa, Stadion Panatenajski oraz najbardziej znaną dzielnice Aten - Plaka. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Termopilach, miejscu słynnej bitwy Greków z Persami.
198 PLN
1 * F13-Wycieczka Olimp+Dion czytaj więcej
OLIMP+DION (wycieczka półdniowa) – poczuj klimat miejsca, skąd starożytni bogowie władali światem...Olimp to bowiem najwyższy masyw górski w Grecji. Jest to także park narodowy uznany przez UNESCO międzynarodowym rezerwatem biosfery z unikatowymi ekosystemami. Podczas wycieczki zobaczycie także Dion - święte miasto położone u podnóża Olimpu, gdzie znajdują się odkryte niedawno mozaiki oraz ruiny starożytnych świątyń.
88 PLN
1 * F14-Wycieczka Delfy czytaj więcej
DELFY (wycieczka półdniowa) - czeka na Was wizyta w prastarym mieście położonym u stóp Parnasu, gdzie znajdują się ruiny sanktuarium Apollina. W starożytności Delfy były centrum życia religijnego i kulturalnego Greków ze słynną wyrocznią pytyjską. W czasie wycieczki zobaczycie również: okręg Marmaria z ruinami świątyni Ateny Pronaja, źródło Kastalia, skarbiec Ateńczyków oraz muzeum z bezcenną kolekcją rzeźb (dla osób powyżej 18 lat wstęp do sanktuarium Apollina+muzeum dodatkowo płatny 9,5 EUR)
154 PLN
1 * F15-Wycieczka Saloniki czytaj więcej
SALONIKI(wycieczka półdniowa)-drugie co do wielkości miasto Grecji i jeden z największych europejskich portów morskich. Zachwyci Was dużą ilością zabytków rzymskich, bizantyjskich i wczesnochrześcijańskich. Podczas zwiedzania zobaczycie m.in. Białą Wieże, Pałac cesarza Galeriusza, Rotunde św. Jerzego, Bazylikę św. Demetriusza
110 PLN
1 * F16-Wycieczka Waterland czytaj więcej
WATERLAND - czeka na Was niezapomniana zabawa w miasteczku wodnym na terenie którego znajdziecie różne baseny, zjeżdżalnie wodne oraz salony gier komputerowych.
154 PLN
1 * F17-Wycieczka Rejs na Skiathos czytaj więcej
REJS NA SKIATHOS (wycieczka całodniowa) – zielona wyspa Archipelagu Sporad, gdzie fale lazurowego Morza Egejskiego rozbijają się o koronkowe wybrzeże. Liczne zatoki i zatoczki oraz wysepki otaczające wyspę będziecie mogli podziwiać ze statku, którym podpłyniecie do uroczego miasteczka, gdzie tarasowo wybudowane zostały domki otoczone kolorowymi kwiatami. Oczywiście nie ominie Was kąpiel morska na słynnej plaży Kukunaries, gdzie piniowe lasy rosnące nad złotymi piaskami upoją Was swoim zapachem. Piasek tej plaży wydaję się złoty za sprawą zawartej w nim miki.
176 PLN
1 * F18 -BUT Pakiet Ateny, Meteory, Saloniki 396 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video) zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY