Nowość! Makarska - Chill out Zone - ARA/SD
Chorwacja / Makarska [13 - 19 lat]
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyTen obóz to niezapomniane widoki, cudowna natura, przyjaźnie na całe życie…a także wiele atrakcji kurortu, to tylko namiastka tego, co Was czeka w Chorwacji! Wzdłuż brzegu ciągną się nadmorskie bulwary, wysadzane palmami i otoczone punktami gastronomiczno-handlowymi. Nigdzie indziej nie znajdziecie tak krystalicznie przejrzystej wody, czystej plaży.

CHORWACJA - to jedno z tych fantastycznych miejsc, gdzie przyroda oszałamia - surowe piękno górskich masywów opadających wprost do Morza Adriatyckiego, głębokie kaniony rzek i przepiękne wodospady, malownicze wyspy, głęboka zieleń śródziemnomorskiej roślinności. Jeżeli dołożyć do tego magiczny klimat zabytkowych miast, życzliwość mieszkańców to mamy prawdziwy wakacyjny raj.

MAKARSKA - należy do jednych z najbardziej rozrywkowych i najpopularniejszych kurortów Chorwacji. Znajduje się tu wspaniały bulwar obsadzony palmami oraz mnóstwo restauracji, barów i dyskotek. Riwiera Makarska, której stolicą jest Makarska, to modny europejski kurort z krystalicznie czystym morzem, zagajnikami figowymi, migdałowymi i piniowymi. Uroku dodają jej majestatyczne góry Biokovo, opadające wprost do lazurowego morza! Te wszystkie czynniki sprawiają, że wakacje w Makarskiej należą do tych niezapomnianych!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenia AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych, wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej ok. 4 EUR/os., składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatne dodatkowo 10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota ok. 4 EUR/os (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY