Royal**** CHILL OUT ZONE - wylot Warszawa - ROS/SD
Bułgaria / Złote Piaski [14 - 18 lat]
Tam
jedziemy
WI-FI
Basen
Klimatyzacja
All inclusive

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyJeżeli WAKACJE to dla Was: słońce, morze, błękit nieba, a do tego cenicie komfort, wygodę i chcecie mieć wszędzie blisko to mamy dla Was idealną propozycję.  ;)
Wyjazd dla tych, którzy oczekują wszystkiego więcej! Opcja "ALL INCLUSIVE" towarzyszyć Wam będzie od początku pobytu, aż do samego końca. :) Impreza stworzona dla tych, którzy w ciągu dnia lubią zażyć ciepłych morskich kąpieli, a wieczorami bawić się w rytmach popularnej muzyki. Na żadnym innym obozie młodzieżowym nie będziecie bawić się tak dobrze, jak tutaj!

ZŁOTE PIASKI – to Perła Bułgarskiej Riwiery, położone 16 km na północ od Warny. To miejsce kusi tysiącem atrakcji: słońce, szeroka i piaszczysta plaża, czyste wody Morza Czarnego, przemili mieszkańcy i niepowtarzalny bałkański klimat. W Złotych Piaskach znajdziecie liczne ludowe knajpki, kawiarnie, kluby, promenady, deptaki i szalone dyskoteki, które powodują, że czujecie się jak w turystycznym centrum Europy.


 

 

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

przelot samolotem linii Bulgarian Air Charter na trasie Warszawa– Warna– Warszawa i transfer: lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat, dopłaty lotniskowej płatnej obowiązkowo (100 PLN/os.), składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +15 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

Obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne+dyskoteki. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Obowiązkowa opłata lotniskowa wynosi 100 PLN/os. Obowiązkowa dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 140 PLN/os. Transport samolotem odbywa się na Ogólnych Warunkach Przewozu Linii Bulgarian Air Charter. Limit bagażu: 20 kg bagaż+5 kg bagaż podręczny. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN. UWAGA! Bilety na koncerty poszczególnych gwiazd do kupienia na miejscu.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie
--- DOKUMENTY