Obóz podróżniczy z blogerem Jacaventura - NEW/GW
Włochy / Lignano Sabbiadoro [13 - 19 lat]
Cena już od 2399 zł

Atrakcje
czyli jak wypoczywamy

TURYSTYCZNA EKSPLOZJA – idealne połączenie wypoczynku z pasją podróżowania
 • WIEDEŃ - z nami zobaczysz największe zabytki stolicy Austrii. Czeka Cię zwiedzanie z lokalnym przewodnikiem: objazd Ringiem (Opera, Hofburg, Teatr Dworski, Ratusz, Parlament), budownictwo Hundertwassera, zwiedzanie centrum, m.in. ul. Graben, Katedra. Wycieczka realizowana podczas podróży do Włoch
 • WENECJA - co może być piękniejszego niż podróż do miasta miłości, mostów i kanałów? Piękno Wenecji urzeka, a niezwykłe położenie na archipelagu z ponad stu niedużych wysepek stanowi o jego wyjątkowości. W spokojnych wodach zatoki weneckiej, niczym piękne damy w lustrze, przeglądają się wytworne pałace, kamienice, kościoły i klasztory. To właśnie romantyczny klimat, charakterystyczne oświetlenie budowli, błysk wody i słońca były inspiracją dla wielkich weneckich artystów. W programie: spacer po Placu św. Marka, Pałac Dożów, Bazylika św. Marka oraz słynny Most Westchnień.
 • WERONA I PADWA - Werona miasto słynne z twórczości Wiliama Szekspira. To tutaj Julia wyglądała swojego lubego z balkonu. Obecnie wchodząc na dziedziniec domu możemy zobaczyć ścianę pełną miłosnych wiadomości, pozostawionych tutaj przez zakochanych turystów z całego świata. Nie jest to jednak jedyny zabytek godny uwagi w mieście opisywanym przez Mistrza.  Zobaczycie również: Piazza delle Erbe, fontanna Madonna Verona, Torre dei Lamberti oraz Piazza Brà – plac, nad którym góruje jeden z symboli miasta – imponująca Arena. Następnie przejedziemy do Padwy znanej przede wszystkim z Bazyiki św. Antoniego oraz wyjątkową architekturę sakralną, urzekające freski, urokliwe stare miasto i liczne kanały wodne odchodzące od rzeki Bacchiglione.
 • GARDALAND - jeden z pierwszych i jednocześnie największych parków rozrywki we Włoszech. Oferuje ponad 70 atrakcji, dlatego jest odpowiednim miejscem zarówno dla osób poszukujących ekstremalnych wrażeń, jak i tych spragnionych spokojniejszych rozrywek. Do najciekawszych atrakcji należą kolejki: Blue Tornado - górska kolejka z 5 pętlami; Magic Mountain - kolejka z 4 pętlami osiągająca prędkość do 90 km/h; I Corsari - ta piracka przejażdżka jest jedyną wodną, podziemną atrakcją tego typu w Europie; Colorado Boat - wodna droga, która najpierw prowadzi w górę po dzikiej wodzie, a później z wysokości 30 m spada w dół; Sequoia Adventure - wyjątkowa kolejka górska. Wystarczy na nią spojrzeć, aby wiedzieć, że jest to coś dla odważnych! Przez większość przejazdu jedzie się z głową w dół; Mammut - najdłuższa i najnowsza rodzinna kolejka górska, dla której inspiracją był film "Epoka lodowcowa". Jej długość wynosi 1100 m, a jazda trwa prawie trzy minuty,
 • Dodatkowo czeka Was wizyta w GARDALAND SEE LIFE AQUARIUM -  jest to miejsce jedyne w swoim rodzaju gdzie możecie  zobaczyć ponad 5000 przeróżnych podwodnych istot.

KIEROWNIK OBOZU

JACEK BRYCHCZYŃSKI - znany bloger Jacaventura, przewodnik i pilot wycieczek, instruktor narciarstwa, miłośnik sportów ekstremalnych, pasjonat gór a nawet muzyk w zespole Wicewersja. Przez 30 lat swojego życia podróżował i pracował w 56 krajach na całym świecie, nie sposób zliczyć miejscowości, które już odwiedził i ciągle ma niedosyt. Był m.in. w Nepalu, Indiach, Japonii, Turcji, Bulgarii, Rumunii, podróżował po Ameryce Środkowej i Południowej, nie obce jest mu Kolorado i Stany Zjednoczone... Ogromną radość sprawia mu dzielenie się swoimi pasjami z innymi, zaś pasja do podróżowania w naturalny sposób rozwinęła zainteresowanie fotografią, filmowaniem i montażem.

 

POZA ZWIEDZANIEM

LETNI CHILL OUT & STREFA ROZRYWKI

Razem z Naszą BUT kadrą sprawimy, by czas poza odpoczynkiem i zwiedzaniem upłynął na miłej zabawie w dobrym towarzystwie.

 • ciepłe kąpiele w morzu
 • plażowanie, czyli ciężka praca nad opalenizną
 • zabawy i konkursy na plaży
 • spacery po tętniących życiem ulicach Lignano Sabbiadore
 • gra miejska
 • dyskoteki (dod. płatne)
 • konkursy i quizy z nagrodami
 • wybór Miss i Mistera Wakacji -> dla zwycięzcy pizza

 

IMPREZY FAKULTATYWNE
TYLKO U NAS!!!
Teraz wszystkie imprezy fakultatywne na obozach młodzieżowych możesz wykupić u nas w biurze. Dzięki temu zabierasz mniej gotówki i zapewniasz sobie niezmienność ceny! (Cena w EUR płatna na miejscu, cena w PLN płatna w biurze).

AQUASPLASH-
całodzienna zabawa w wodnym parku rozrywki oferującym mnóstwo atrakcji. Znajdziesz tu m. in. zjeżdżalnie banzai, kamikaze, wijąca się „anakondę”, grzybki wodne, statek piracki, pajęczyny do wspinania się, wiele odkrytych basenów w tym basen ze sztucznymi falami, trampoliny, restauracje, bary, lodziarnie.
Cena: 24 EUR/ 103 PLN

TRIEST - całodniowa wycieczka do miasta, które od zawsze było na rozdrożu, mieszały się tu różne kultury i różne style architektoniczne. Oczywiście dominowała kultura, kuchnia i architektura typowa dla Włoch, ale Triest czerpał pełnymi garściami od swoich sąsiadów, którzy na przestrzeni wieków zmieniali się wielokrotnie. Widać tu wyraźnie silne wpływy Austrii, ale też krajów Półwyspu Bałkańskiego. Zobaczycie tutaj: Piazza Unità d'Italia, Piazza del Borsa, port w Trieście, Molo Audace, plaża Barcola, wzgórze San Giusto.
Cena: 20 EUR/92 PLN


Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
NEW/GW2 30.06 - 10.07.2018 2399 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U11-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
44 PLN
1 * U12-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
70 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
60 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
50 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 130 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Aquasplash czytaj więcej
Całodzienna zabawa w wodnym parku rozrywki oferującym mnóstwo atrakcji. Znajdziesz tu m. in. zjeżdżalnie banzai, kamikaze, wijąca się „anakondę”, grzybki wodne, statek piracki, pajęczyny do wspinania się, wiele odkrytych basenów w tym basen ze sztucznymi falami, trampoliny, restauracje, bary, lodziarnie.
103 PLN
1 * F02-Triest czytaj więcej
całodniowa wycieczka do miasta, które od zawsze było na rozdrożu, mieszały się tu różne kultury i różne style architektoniczne. Oczywiście dominowała kultura, kuchnia i architektura typowa dla Włoch, ale Triest czerpał pełnymi garściami od swoich sąsiadów, którzy na przestrzeni wieków zmieniali się wielokrotnie. Widać tu wyraźnie silne wpływy Austrii, ale też krajów Półwyspu Bałkańskiego. Zobaczycie tutaj: Piazza Unità d'Italia, Piazza del Borsa, port w Trieście, Molo Audace, plaża Barcola, wzgórze San Giusto.
92 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napojów do obiadu i kolacji, taksy klimatycznej, obowiązkowej opłaty na realizację programu, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 10 EUR (taksa klimatyczna) oraz obowiązkowa dopłata programowa 60 EUR (obejmująca przewodnika w Wiedniu, Wenecji, Padwie, Weronie, bilet wstępu do Gardalandu, prom w Wenecji). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY