Varshawa** Party Zone - VAA/PZ
Bułgaria / Złote Piaski [16 - 19 lat]
Tam
jedziemy
WI-FI
Basen

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyZłote Piaski to wymarzona miejscówka na wakacje w Bułgarii. Czeka tam na Ciebie ogrom atrakcji, które sprawią, że obóz w Bułgarii będziesz wspominać przez długi czas. To najpopularniejsze miasto nadmorskie w Bułgarii co roku przyciąga mnóstwo młodych ludzi z całego świata, pragnących odpocząć przy słonecznej pogodzie od nauki i codziennych obowiązków. Dołącz do wielkiej ekipy setek osób, którzy przyjeżdżają na obóz Party Zone, aby przeżyć niezapomniane chwile. Złote Piaski to coś więcej niż rozgrzane słońcem plaże, ciepła morska woda, ale także obfitujące w atrakcje życie nocne. To miejsce, gdzie można zawrzeć nowe znajomości na całe życie. 

Po zachodzie słońca miasto zaczyna żyć swoim niepowtarzalnym rytmem. Kluby nocne wypełnione są po brzegi, a przy tanecznych rytmach muzyki można poznać nowe osoby z całej Europy. Zarezerwuj miejsce już dziś! Dołącz to grupy zadowolonych turystów, którzy skorzystali z uroków Złotych Piasków i przekonaj się, że wakacje w Bułgarii to doskonała miejscówka na obóz młodzieżowy Party Zone.

ZŁOTE PIASKI – to popularna miejscowość turystyczna Bułgarii, która nigdy nie zasypia! Tutaj życie kwitnie całą dobę. Złote Piaski osiągnęły mistrzowski poziom w organizacji rozrywek. Na ulicach usłyszysz rozmowy w wielu językach, a okoliczne bary, i restauracje z pewnością zachęcą Was do codziennych wypraw w te miejsca. To tutaj wypoczniecie na złocistej plaży w ciepłych promieniach słońca i świetnie się zabawicie z imprezową ekipą.

 

 

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN. UWAGA! Bilety na koncerty poszczególnych gwiazd do kupienia na miejscu.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY