Varshawa** Party Zone - VAA/PZ
Bułgaria / Złote Piaski [16 - 19 lat]
Tam
jedziemy
WI-FI
Basen

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyZłote Piaski to wymarzona miejscówka na wakacje w Bułgarii. Czeka tam na Ciebie ogrom atrakcji, które sprawią, że obóz w Bułgarii będziesz wspominać przez długi czas. To najpopularniejsze miasto nadmorskie w Bułgarii co roku przyciąga mnóstwo młodych ludzi z całego świata, pragnących odpocząć przy słonecznej pogodzie od nauki i codziennych obowiązków. Dołącz do wielkiej ekipy setek osób, którzy przyjeżdżają na obóz Party Zone, aby przeżyć niezapomniane chwile. Złote Piaski to coś więcej niż rozgrzane słońcem plaże, ciepła morska woda, ale także obfitujące w atrakcje życie nocne. To miejsce, gdzie można zawrzeć nowe znajomości na całe życie. 

Po zachodzie słońca miasto zaczyna żyć swoim niepowtarzalnym rytmem. Kluby nocne wypełnione są po brzegi, a przy tanecznych rytmach muzyki można poznać nowe osoby z całej Europy. Zarezerwuj miejsce już dziś! Dołącz to grupy zadowolonych turystów, którzy skorzystali z uroków Złotych Piasków i przekonaj się, że wakacje w Bułgarii to doskonała miejscówka na obóz młodzieżowy Party Zone.

ZŁOTE PIASKI – to popularna miejscowość turystyczna Bułgarii, która nigdy nie zasypia! Tutaj życie kwitnie całą dobę. Złote Piaski osiągnęły mistrzowski poziom w organizacji rozrywek. Na ulicach usłyszysz rozmowy w wielu językach, a okoliczne bary, i restauracje z pewnością zachęcą Was do codziennych wypraw w te miejsca. To tutaj wypoczniecie na złocistej plaży w ciepłych promieniach słońca i świetnie się zabawicie z imprezową ekipą.

 

 


Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U05-Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika.

W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów:
-nieszczęśliwy wypadek
-przedwczesny poród
-nagła poważna
-choroba Uczestnika lub osoby bliskiej
-śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny
-poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia
-katastrof żywiołowych lub przestępstwa

Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów.
Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy.
Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN.

UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki).

W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
48 PLN
1 * U11-Podwyższenie Ubezpieczenia KL (20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
45 PLN
1 * U12-Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
35 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
30 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji AXA+Gwarancja Stałej Ceny) 80 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F10-Wycieczka Warna+Delfinarium czytaj więcej
WARNA+DELFINARIUM (wycieczka półdniowa) – zobaczycie m.in. Park Primorski, Port Warneński, czy Katedralną Cerkiew Zaśnięcia Bogurodzicy. Będziecie także uczestniczyć w pokazie umiejętności delfinów w warneńskim delfinarium.
128 PLN
1 * F12-Wycieczka Bałczik+Kaliakra czytaj więcej
BAŁCZIK+KALIAKRA (wycieczka półdniowa) – bajeczny ogród botaniczny z pałacem Marii i niesamowitą kolekcją kaktusów w Bałcziku, na przylądku Kaliakra będziecie podziwiać malownicze, strome wybrzeża i klify.
110 PLN
1 * F13-Wycieczka Nessebar czytaj więcej
NESSEBAR (wycieczka całodniowa) – starówka Nessebar-u wpisana została na listę UNESCO. Będziecie spacerować wśród XIX–wiecznej drewnianej zabudowy oraz średniowiecznych cerkwi, które sprawiają, że miasto stanowi jedną z największych atrakcji bułgarskiego wybrzeża.
119 PLN
1 * F14-Wycieczka Aquapolis czytaj więcej
AQUAPOLIS (wycieczka całodniowa) – całodzienna wizyta w największym Aquaparku we wschodniej Europie. To tutaj czeka na Was wodna zabawa wśród takich atrakcji jak m.in. Niagara, Kamikaze czy Crazy River.
79 PLN
1 * F15-Wycieczka Offroad+Paintball czytaj więcej
OFFROAD+PAINTBALL (wycieczka półdniowa) - dostaniecie duży zastrzyk adrenaliny do krwi i przeżyjecie ekscytującą survivalową przygodę. Jazda samochodami sportowymi typu SUV-Suzuki Samurai 4x4 z instruktorem, po specjalnie wyznaczonych drogach o nierównej nawierzchni oraz różnych poziomach trudności w Action Parku Varna. Paintball jest to dynamiczna gra zespołowa, gwarantująca niesamowite przeżycia. Każdy z Was dostanie 100 kolorowych kulek i do boju! Czas trwania ok. 5 godz. Woda i napoje w cenie pakietu. Dla osób które wygrają pierwsze i drugie miejsce nagroda w postaci darmowego wstępu na jedną z dyskotek w Złotych Piaskach. Uwaga: do udziału w wycieczce wymagana jest pisemna zgoda rodziców
132 PLN
1 * F16-UV Neon Party czytaj więcej
UV NEON PARTY- HIT lata 2016! Obejmuje face i body painting, party koszulkę, bezpłatne wejście
35 PLN
1 * F17-Pub Crowl czytaj więcej
PUB CRAWL - Nowość w naszej ofercie. 1 wieczór i aż 4 dyskoteki do odwiedzenia (po 45 min/dyskotekę w 3 pierwszych a w ostatniej pobyt do białego rana). W cenie: bezpłatne wejścia, welcome drink w każdej dyskotece, party T-Shirt.
35 PLN
1 * F18-Night Pool Party czytaj więcej
NIGHT POOL PARTY - kolejna NOWOŚĆ. Pool Party z prawdziwym DJ-em oraz piana party nocą!
35 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video), zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej, dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.)

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR+imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN. UWAGA! Bilety na koncerty poszczególnych gwiazd do kupienia na miejscu.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY