Gladiola*** CHILL OUT ZONE na WYPASIE - GLA/SD
Bułgaria / Złote Piaski [14 - 18 lat]
Tam
jedziemy
Nowości
Basen
Klimatyzacja
All inclusive

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyTOTALNA NOWOŚĆ w naszej letniej ofercie - CHILL OUT ZONE na WYPASIE! Poczuj emocje jakie niesie ze sobą wypoczynek na maksa i duża dawka pozytywnej energii w sercu Bułgarskiej Riwiery. Marzenia się spełniają ;) Specjalnie dla Was kilka atrakcji dzięki którym odkryjesz Złote Piaski na nowo a do tego UV PARTY, DISCO POLO NIGHT oraz POOL PARTY w cenie!

ZŁOTE PIASKI – najpopularniejsza i najbardziej lubiana miejscowość turystyczna wśród międzynarodowej młodzieży. To tutaj wspaniała, złocista plaża skąpana ciepłym turkusowym morzem i tętniąca życiem nadmorska promenada, przyciąga co roku setki miłośników słonecznych kąpieli i amatorów sportów wodnych. Na wielbicieli tańca czeka niekończąca się zabawa w kultowych dyskotekach i klubach muzycznych. Pobliskie atrakcje turystyczne, parki wodne, liczne sklepy i restauracje niewątpliwie zachęcą Was do codziennych wypadów po Złotych Piaskach :)

Wszystkich miłośników wypoczynku na słonecznych plażach w wieku od 14 do 18 lat zapraszamy na obóz młodzieżowy Chillout Zone. W samym sercu Bułgarskiej Riwiery znajdują się Złote Piaski – znana i lubiana miejscowość turystyczna, słynąca z bogatej wakacyjnej oferty. To właśnie tutaj wypoczniesz i przetańczysz niejedną noc w rytmach najpopularniejszych hitów podczas Disco Polo Night, na Pool Party i UV Party. Każdego wieczoru czekają na Ciebie inne atrakcje, więc z pewnością nie będziesz się nudzić!

Obóz młodzieżowy – Złote Piaski

Jeśli chcesz jechać na obóz – Bułgaria to idealny wybór! Złote Piaski co roku przyciągają tłumy młodzieży z całego świata. Masz szansę poznać niesamowitych ludzi i zawrzeć wspaniałe przyjaźnie. Twórz piękne wspomnienia! Będziesz mieszkać w trzygwiazdkowym Gladiola Star Hotel, który znajduje się zaledwie 40 metrów od plaży i zapewnia wiele udogodnień. Dodatkowo możesz dokupić wycieczki, jakie pozwolą Ci jeszcze lepiej odkryć Bułgarię. Zapoznaj się z naszą ofertą i... szykuj strój kąpielowy!

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż

Cena
zawiera

transport autokarem o podwyższonym standardzie (WC, barek, klima,video) zakwaterowanie i wyżywienie w hotelu, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA KONTYNENTY

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i na dyskoteki, posiłków tranzytowych, taksy klimatycznej (płatnej na miejscu 5 EUR), dopłaty dla osób powyżej 18 lat, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny ( płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna – 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe – ok. 100 EUR + imprezy fakultatywne + dyskoteki + posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dopłata do osoby powyżej 18 lat wynosi 100 PLN/os. Dodatkowo wymagana jest kwota 5 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,4 PLN. UWAGA! Bilety na koncerty poszczególnych gwiazd do kupienia na miejscu.

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY