Camping Villaggio 5 Stelle*** Chill out & Zwiedzanie - STE/SD
Włochy / Isole di Varano [13 - 19 lat]
Cena już od 1799 zł
Tam
jedziemy

Tu
jedziemy

Mamy 20 lat w doświadczenia w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieżyPakuj się na najlepszy obóz w życiu! Ciepłe morze, piaszczyste plaże, tropikalna roślinność, przyjaźni tubylcy a do tego zwiedzanie Vieste, San Marino oraz Rimini w cenie!  Jeśli chcesz dobrze odpocząć oraz zobaczyć jeden z najbardziej różnorodnych krajów Europy nie może Was zabraknąć na tym obozie!

Półwysep Gargano - najpiękniejszy półwysep Włoch oraz jeden z najpiękniejszych w Europie - nazwany "ostrogą włoskiego buta". Jest niczym kopalnia skarbów,  którą można odkrywać i poznawać na wiele sposobów. Słynie z piaszczystych, szerokich plaż, lśniącego błękitnego morza, wszechobecnych gajów oliwnych, skalistych zboczy, urokliwych grot wyrzeźbionych przez wiatr i wodę, małych romantycznych zatoczek, a także tropikalnej roślinności, co czyni to miejsce prawdziwą zieloną oazą.

Isola di Varano - skrawek lądu przepięknie położony między Jeziorem Varano a Morzem Adriatyckim. Dzięki przepięknym krajobrazom, piaszczystej plaży, łagodnego zejścia do cieplutkiego morza jest to miejsce ulubione przez włoskich turystów. Sprawdź na własnej skórze czemu to miejsce przyciąga ich jak magnes. :)

Zarezerwuj
obóz

DZIELI CIĘ TYLKO JEDEN KROK OD WYMARZONEGO WYJAZDU
Impreza
Kiedy wypoczywamy
UWAGI
Ile płacimy
Wolne miejsca
Sprzedaż
STE/SD1 23.06 - 02.07.2019 1799 zł powyżej 10 Kupuję
STE/SD2 30.06 - 09.07.2019 1899 zł powyżej 10 Kupuję
STE/SD3 07.07 - 16.07.2019 1899 zł powyżej 10 Kupuję
STE/SD4 14.07 - 23.07.2019 1899 zł powyżej 10 Kupuję
STE/SD5 21.07 - 30.07.2019 1899 zł powyżej 10 Kupuję

Ubezpieczenie
Ile płacimy
1 * U11-AXA Podwyższenie Ubezpieczenia KL (do 20 000 EUR) czytaj więcej
Podniesienie kwoty ubezpieczenia KL na imprezach zagranicznych do kwoty 20.000 EUR
45 PLN
1 * U12-AXA Ubezpieczenie od chorób przewlekłych CP czytaj więcej
Pokrywa koszty leczenia chorób przewlekłych poza granicami Polski, które nie są zawarte w standardowym ubezpieczeniu AXA Kontynenty do kwoty 10.000 EUR lub 20.000 EUR (w przypadku wykupienia Podwyższonego Ubezpieczenia KL.
160 PLN
1 * U13-AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji czytaj więcej
Jest to dodatkowe i dobrowolne ubezpieczenie, gwarantujące zwrot kosztów rezygnacji w przypadku rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej z przyczyn losowych niezależnych od Uczestnika. W takim przypadku Towarzystwo Ubezpieczeniowe zwraca koszty poniesione poniesione w związku z rezygnacją z następujących powodów: nieszczęśliwy wypadek, przedwczesny poród, nagła poważna choroba Uczestnika lub osoby bliskiej, śmierć uczestnika albo członka najbliższej rodziny, poważna szkoda w mieniu Uczestnika powstała w wyniku działania ognia, katastrof żywiołowych lub przestępstwa. Każdy taki przypadek winien być odpowiednio udokumentowany (raport z policji, zaświadczenie od niezależnego lekarza)a AXA zastrzega sobie prawo do zweryfikowania dokumentów oraz do powołania niezależnych od ubezpieczonego biegłych specjalistów. Wysokość odszkodowania w przypadku rezygnacji z imprezy turystycznej uzależniona jest od daty zgłoszenia rezygnacji w biurze podróży w stosunku do dnia rozpoczęcia imprezy. Ubezpieczonemu przysługuje świadczenie w wysokości 80% poniesionych, a nie zrefundowanych kosztów z zastrzeżeniem górnej granicy ceny imprezy na osobę - równowartości 16.000 PLN. UWAGA! Ubezpieczenie kosztów rezygnacji można zawrzeć nie później niż do 5 dnia od daty zawarcia umowy w imprezie turystycznej (wpłaty całości lub części - zaliczki). W przypadku gdy do rozpoczęcia imprezy imprezy turystycznej jest mniej niż 30 dni, ubezpieczenie kosztów rezygnacji musi być zawarte tylko w dniu zawarcia umowy uczestnictwa w imprezie.
57 PLN
Gwarancje
Ile płacimy
1 * G01-Gwarancja Zmiany Rezerwacji czytaj więcej
Jeżeli nie jesteś pewien czy zarezerwujesz dobre miejsce i termin wyjazdu to Gwarancja Zmiany Rezerwacji jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Dzięki niej do 10 dni przed rozpoczęciem obozu możesz zmienić wszystko! Datę obozu a nawet miejsce wyjazdu. Sam o tym decydujesz bez żadnych dodatkowych kosztów.

Jeżeli rezerwując wyjazd korzystałeś ze zniżki, zachowujesz ją przy każdej zmianie.
Przy wymianie na droższy wyjazd/termin dopłacasz tylko różnicę wynikająca z wyliczenia ceny. Natomiast jeżeli wyjazd/termin jest tańszy, zwracamy różnicę. Gwarancję tą możesz wykupić tylko w momencie podpisywania umowy.
50 PLN
1 * G03-Gwarancja Stałej Ceny czytaj więcej
Gwarancja Stałej Ceny-nie musisz już się martwić zmianami kursu Euro.

Dzięki tej Gwarancji masz pewność, że cena obozu nie ulegnie zmianie i kupisz ją w kwocie, w której zarezerwowałeś obóz.
40 PLN
1 * G04-Gwarancja All Inclusive (Gwarancja Zmiany Rezerwacji+AXA Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji+Gwarancja Stałej Ceny) 110 PLN
Fakultety
Ile płacimy
1 * F01-Neapol+Pompeje czytaj więcej
Neapol nieformalna stolica południa Włoch, ukochane miasto Sophi Loren. Przekonacie się o pięknie Neapolu z górującym nad nim potężnym Wezuwiuszem na własne oczy. Tutaj poznacie gwarne życie stolicy południowych Włoch oraz zobaczycie najciekawsze miejsca: Palazzo Reale, Castel Nuovo, teatr San Carlo oraz historyczną część miasta z jej wąskimi uliczkami. Pompeje - uważane są za jedno z najbardziej zachwycających miast Imperium Rzymskiego, gdzie wznoszone budowle charakteryzowały się zdumiewającym pięknem, a w swoim najlepszym okresie metropolia mogła konkurować świetnością z największymi miastami Imperium. Jednak w 79 roku n.e miasto zetknęło się z prawdziwą katastrofą, za sprawą erupcji Wezuwiusza zostało zasypane przez pyły wulkaniczne, ale dzięki temu wiele zabytków przetrwało do naszych czasów. Zwiedzicie najbardziej charakterystyczne miejsca: Świątynie Apollona, Forum, Termy Rynkowe, Teatr Wielki.
129 PLN
1 * F02-Wyspy Tremiti czytaj więcej
wycieczka promowa na unikalne Wyspy Tremiti, podczas której uwiedzie Was piękno tutejszej przyrody. W skład Isole di Tremiti wchodzą trzy wapienne wyspy, które otoczone są skałami. Natura zdziałała tu prawdziwe cuda, rzeźbiąc w skałach misterne kształty. Pewna legenda głosi, iż na tych wyspach osiedlił się Diomedeusz - towarzysz Ulissa z homerowskiej Odyssei, wracający z wojny trojańskiej. Tylko tutaj zobaczycie łuki wyrzeźbione w skałach i jaskinie o ciekawych kształtach. Czeka na Was również spacer po starówce drugiej co do wielkości wyspy San Nicola.
215 PLN
1 * F03-Jaskinie Marine czytaj więcej
niezapomniany rejs łodzią motorową w czasie którego będziecie podziwiać naturalną scenerię wschodniego wybrzeża Włoch. Dzikie piaszczyste plaże, klify, liczne zatoczki, skały wyłaniające się z morza niczym posągi, a przede wszystkim jaskinie morskie wykute w białym wapieniu przez wiatr oraz wodę morską. Czeka na Was także 2 godzinne plażowanie i lunch.
112 PLN
1 * F04-Bari czytaj więcej
czeka na Was wycieczka do stolicy regionu Apulia. Miasto to urzeka uroczym starym miastem z wąskimi krętymi uliczkami. Ciekawostką jest fakt iż z Bari pochodziła słynna królowa Bona, małżonka naszego króla Zygmunta Starego. Będąc tutaj zobaczycie: Piazza del Ferrarese, Katedra San Sabino, Bazylikę św. Mikołaja, Port Bari oraz Zamek Castello Normanno Svevo
142 PLN
1 * F05-Sorrento+Capri czytaj więcej
w czasie tej wycieczki zwiedzicie przepiękne miasteczko znajdujące się nad Zatoką Neapolitańską nazywane gwiazdą włoskiego wybrzeża. O Sorrento mówi się, że jest to miasto legend i gajów cytrusowych. Będąc tutaj zobaczycie m.in.: Piazza Tasso oraz Corso Italia. Następnie czeka na Was przeprawa promowa na malowniczą wyspę Capri, która jest ulubionym miejscem wypoczynku znanych ludzi z całego świata.
400 PLN
1 * F06-Park wodny Aquafantasy czytaj więcej
to nowoczesny park wodny, gdzie będziecie mogli spędzić dzień pełen zabawy. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji, w tym zjeżdżalnie wodne Kamikaze, Gigante oraz Toboga. Poza tym jest tutaj Strefa Relaksu z leżakami i parasolami, gdzie możecie się poopalać.
108 PLN

Cena
zawiera

transport autokarem, zakwaterowanie i wyżywienie, program, opiekę BUT kadry: kierownika, wychowawców, ratownika wodnego, pilota na trasie, ubezpieczenie AXA „Kontynenty”

Cena
nie zawiera

dopłat transportowych (zakładka transport), wycieczek fakultatywnych, posiłków tranzytowych, dodatkowych napojów do obiadu i kolacji, taksy klimatycznej, składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (płatna obowiązkowo +10 PLN/os.).

Informacje
dodatkowe

obowiązkowa kaucja zwrotna - 20 EUR. Proponowane min. kieszonkowe - ok. 100 EUR+wycieczki fakultatywne+posiłki tranzytowe ok. 20 EUR. Dodatkowo wymagana jest kwota 14 EUR (taksa klimatyczna). Cena aktualna przy kursie EUR nieprzekraczającym 4,3 PLN.

UWAGA! Do korzystania z basenu obowiązkowo wymagany jest własny czepek kąpielowy

Konieczny paszport lub dowód osobisty, legitymacja szkolna, karta kwalifikacyjna

Sprawdź dokumenty obowiązujące na tym obozie --- DOKUMENTY


CZAT NA ŻYWO